Wczoraj rozegrana została 15. kolejka spotkań Knurowskiej Ligi Futsalu, w której najciekawszym meczem był pojedynek Vibovitu z MTS Gesanet. Mecz dwóch doświadczonych drużyn zaczął się wprawdzie od prowadzenia Vibovitu po pięknym strzale Łukasza Żyrkowskiego, ale potem do roboty wzięli się zawodnicy Dariusz Flisa, którzy jeszcze do przerwy strzelili 3 gole. W drugiej połowie sytuacja odwróciła się i to Vibovit w ciągu zaledwie 3 minut strzelił 3 gole i wyszedł na prowadzenie, a potem pilnował korzystnego wyniku, którego nie zmieniła nawet gra z lotnym bramkarzem ekipy MTS. Vibovit wygrał wczoraj również drugie spotkanie pokonując Rawimex, dzięki czemu awansował na drugie miejsce w tabeli.

W pozostałych dwóch meczach Best Team pokonał Nankatsu, a Tritech wygrał z Bud-Expertem. Sytuacja w tabeli wydaje się być dla Tritechu komfortowa, a będzie jeszcze bardziej, jeśli za tydzień drużyna Wojciecha Górki wygra z Gesanetem.

Program 16. kolejki (6 lutego, poniedziałek): Junus Team – PromiLove (19:00), Rawimex – Bud-Expert Team (19:50), Best Team – Energy Process (20:40), MTS Gesanet – Tritech Farma Podkarpacka (21:30).