Wczoraj wieczorem zostały rozegrane mecze 3. kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu. Najciekawiej zapowiadał się pojedynek czołowych drużyn ostatnich lat Vibovitu/IPA z Tritechem. Po meczu stojącym na dobrym poziomie ci pierwsi udowodnili swoją wyższość i dzięki wygranej, a także pauzowaniu w tej kolejce Gesanetu, wyszli na prowadzenie w tabeli. Klasą dla siebie był w tym meczu Łukasz Spórna. Zawodnik ten po raz drugi z rzędu strzelił 4 gole i został samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców.

Pewne punkty zdobyła najmłodsza drużyna ligi Best Team. Tym razem okazała się lepsza od No Name Team, ale nowicjuszy trzeba pochwalić za lepszą grę niż przed tygodniem i całkiem przyzwoitą w ich wydaniu drugą połowę meczu.

Wiele działo się w spotkaniu Rawimeksu z Junus Team. Mecz zapowiadany jako wyrównany rozpoczął się od mocnego uderzenia Junus Team, który już w pierwszej akcji strzelił gola, a po 14 minutach prowadził aż 5:0. Do przerwy jednak Junus zmarnował niemal całą przewagę tracąc w kilka minut cztery gole. Po strzeleniu w sumie 9 goli w pierwszej połowie i powrocie z szatni oba zespoły jakby się zacięły i kazały czekać na kolejne bramki aż do ostatniej minuty meczu. Najpierw Junus wykorzystał błąd defensywy rywala i zdobył szóstego gola, po czym na sekundy przed końcem popełnił kolejny faul i stracił gola z rzutu karnego. Rawimex miał jeszcze szansę na remis w tym emocjonującym meczu, ale ostatecznie Junus Team odniósł historyczne zwycięstwo.

Na zakończenie kolejki TKKF Prognostic Intermarche podzielił się punktami z Bud-Expert Teamem, co należy uznać za sprawiedliwy wynik. Większy niedosyt ma jednak TKKF, który prowadził już 3:0, ale potem to drużyna kierowana przez Piotra Rolnika strzeliła kolejno 4 gole. W ostatniej minucie meczu TKKF miał jeszcze przedłużony rzut karny, ale po strzale jego gracza piłka trafiła w poprzeczkę.

Kolejne mecze w poniedziałek 23 listopada.