Jutro startuje sezon na naszym lodowisku MOSiR

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że już jutro (sobota 16 grudnia) będziemy mogli udostępnić dla Was nasze knurowskie lodowisko. Lód przygotowany, infrastruktura i  wypożyczalnia również, a nasi pracownicy nie mogą się Was doczekać. To już 14-sty sezon kiedy szykujemy dla Was taflę i dzięki współpracy oraz wsparciu Gminy Knurów możemy rozłożyć instalację, zmontować bandy, naostrzyć łyżwy, po to aby lodowisko było atrakcyjną formą spędzania zimowego czasu na świeżym powietrzu. Mamy nadzieję, że przed nami udany sezon i licznie będziecie nas odwiedzać!

Pamiętajcie, aby początek sezonu rozpocząć spokojnie, przypominając sobie umiejętności nabyte w latach ubiegłych, stopniowo oswajając się z lodem. Bezpieczeństwo to podstawa.

Przypominamy również, że KASK TO ZAWSZE DOBRY POMYSŁ. Zachęcamy by być przykładem dla innych i jeździć w kasku ochronnym. Zapraszamy jutro od godz. 10.00.

Garść informacji nt. funkcjonowania lodowiska:

Lodowisko czynne jest w godzinach:

dni powszednie – 14.00 do 21.00

soboty, niedziele i święta oraz w okresie ferii szkolnych – 10.00 do 21.00 (w tych dniach obowiązuje przerwa techniczna w godz. 14.00– 15.00)

Wstęp na lodowisko odbywa się tylko o pełnych godzinach. Ostatnie wejście o godz. 20.00. Bilety sprzedawane są do 20.10.

Czas jednej jednostki korzystania z lodowiska wynosi 40 minut.

Na tafli lodowiska, podczas jednej jednostki, może przebywać jednocześnie maksymalnie 80 osób.

Wejście na lodowisko od ul. Ułanów oraz od strony parkingu wewnętrznego. Klientów zmotoryzowanych prosimy o korzystanie z parkingu wewnętrznego MOSiR (wjazd od strony Alei Lipowej).

W czasie opadów deszczu oraz obfitych opadów śniegu i 2 godziny po ich zakończeniu lodowisko może być nieczynne. Decyzje podejmowane są na bieżąco przez pracowników lodowiska uwzględniając wszystkie warunki i czynniki wpływające na bezpieczeństwo klientów.

Cennik:

Bilet wstępu:

Normalny 7,00 zł / 40 minut

Ulgowy 4,00 zł / 40 minut

Senior 5,00 zł / 40 minut

Karnety – 10 wejść po 40 minut:

normalny 50,00 zł

ulgowy 30,00

senior 40,00 zł

Wypożyczenie łyżew – 5,00 zł / 1 godzina

Wypożyczenie sprzętu do nauki jazdy – 6,00 zł / szt. / 1 godzina

Wypożyczenie kasku – 2,00 / szt. / 1 godzina