W poniedziałek 21 sierpnia zostanie rozegrana ostatnia seria spotkań w ramach Knurowskiej Ligi Orlika, po której nastąpi oficjalna ceremonia wręczenie nagród. Większość rozstrzygnięć już zapadła. Znamy drużyny, które zajęły miejsca na podium (1. Bud-Expert TKKF, 2. Best Team, 3. Tritech Farma Podkarpacka), wybrany został najlepszy bramkarz, którym został Dominik Szwagrzyk. Bliski zdobycia tytułu najlepszego strzelca jest Paweł Ziaja (Bud-Expert TKKF) prowadzący w klasyfikacji z dużą przewagą. W grupie mistrzowskiej pomiędzy Rawimeksem a PromiLove toczy się jeszcze rywalizacja o miejsca 4-5. W grupie 6-10  szóstą lokatę zapewniło sobie Nankatsu, a siódme miejsce zajmie Dymano Bargłówka lub Ballers, na pozycji 9. pozostanie Junus, a na 10. FC BBC, które po trzech walkowerach zostało wycofane z rozgrywek.

Program ostatniej kolejki przedstawia się następująco: Bud-Expert TKKF – Best Team (19:30), Nankatsu – Ballers (19:30), Tritech Farma Podkarpacka – PromiLove (20:10), Best Team – Rawimex (20:50), Ballers 0 Junus Team (20:50).

Zapraszamy na Kompleks Boisk Wielofunkcyjnych w Knurowie.