Nieoczekiwany przebieg miało wczoraj spotkanie Knurowskiej Ligi Futsalu pomiędzy Vibovitem a Junus Teamem. Zajmujący ostatnie miejsce w tabeli Junus zaczął od prowadzenia, a do przerwy nieoczekiwanie remisował z utytułowanym rywalem 1:1. W drugiej części gry Vibovit objął prowadzenie 2:1 i wydawało się, że odjedzie rywalom, tymczasem po pięknym strzale Wiktora Kołodzieja Junus wyrównał, a za sprawą Kamila Wojdata wyszedł sensacyjnie na prowadzenie. Do końca meczu brakowało już tylko 7 minut, ale ekipa Junusa w tym czasie kompletnie opadła z sił i straciła kolejno aż 7 goli.

Również bez niespodzianki zakończyło się spotkanie MTS-u Gesanet z Best Teamem. Drużyna Tomasza Nowosielskiego początkowo walczyła z mistrzem ligi, ale w drugiej połowie coraz bardziej odstawała od rywala.

W trzecim meczu prowadzący w tabeli Tritech Futsal Team po niełatwym meczu pokonał Bud-Expert TKKF i odniósł tym samym 10. zwycięstwo w swoim 10. meczu. Lider za tydzień pauzuje, dzięki czemu pozostałe zespoły mają okazję zmniejszyć do niego straty w ligowej tabeli.

Program 12. kolejki (24 stycznia, poniedziałek): Junus Team – MTS Gesanet (19:00), Vibovit – Bud-Expert TKKF (19:50), PromiLove – Best Team (20:40).