Wczoraj swoje rozgrywki w 2. lidze Polskiej Ligi Futsalu rozpoczęli piłkarze MTS Knurów. W pierwszej kolejce meczu rozegranego w Hali Sportowej MOSiR przy ul. Górniczej ich rywalem był Mundial Żary. Knurowianie w pierwszej połowie zdobyli jednego gola, którego autorem był Patryk Majorczyk. Goście z województwa lubuskiego po utracie gola przeprowadzili kilka dobrych akcji i powinni wyrównać, ale na przeszkodzie stanął im dobrze dysponowany bramkarz MTS-u Kamil Sobieraj.

W drugiej połowie gospodarze potwierdzili już swoją wyższość i strzelili cztery gole zwyciężając ostatecznie 5:1.

MTS Knurów – Mundial Żary 5:1 (1:0) bramki dla MTS: M. Cybulski 2, P. Majorczyk, R. Adamkowski, D. Kraska

MTS Knurów: K. Sobieraj, A. Dziuba, D. Flis. R. Adamkowski, D. Kraska, P. Ziaja, A. Majorczyk, P. Majorczyk, M. Cybulski, O. Radkiewicz, D. Mączka, M. Ferensztain.