Po sąsiedzku zachęcamy do udziału w imprezie organizowanej przez naszych kolegów z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach. Biathlon dla każdego – również dla Ciebie!

Ruszyły zapisy do udziału w jubileuszowej edycji „Biathlon Dla Każdego”. W zawodach mogą uczestniczyć dzieci, młodzież oraz dorośli. Klasyfikacja obejmuje kategorie indywidualne a także  kategorię,  w której mogą  rywalizować drużyny złożone z członków rodzin – „Family CUP”.

W tym roku na starcie mogą pojawić się również 6-latki (rocznik 2018).

Dla każdej grupy wiekowej określony jest dystans biegowy połączony ze strzałami z karabinka laserowego do tarczy. Udział w zawodach jest bezpłatny. Każdy może spróbować! Wszyscy otrzymują na mecie upominek a zwycięzcy nagrody rzeczowe oraz statuetki.

To doskonała okazja do popularyzacji i upowszechniania biathlonu. Impreza połączona jest z licznymi, dodatkowymi atrakcjami a także punktami wystawienniczymi.

Zapisany na zawody przyjmowane są wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy do dnia 24 maja 2024 r. Organizator ustala limit uczestników – decyduje kolejność zgłoszeń.

Harmonogram imprezy:

godz. 09:30-10:45 – odbieranie numerów startowych,

godz. 11:00 – start do pierwszego biegu,

godz. 14:30 – zakończenie zawodów i wręczenie nagród

Organizator: Polski Związek Biathlonu, Współorganizator: MOSiR Żory

Pliki do pobrania

Plakat