W związku z pytaniami dotyczącymi zasad korzystania z basenów i siłowni, które pojawiły się wraz z ogłoszeniem rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 października, w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że z Pływalni Krytej aQuaRelax oraz z Pływalni Krytej przy ul. Górniczej 2, a także innych obiektów MOSiR jak siłownia, sala fitness i sala rekreacyjna będą mogły korzystać:

  • szkółki pływackie zgodnie z dotychczasowym harmonogramem
  • osoby uczęszczające na zorganizowane zajęcia takie jak np. Fitness/Aerobic, Aerokickboxing, Aqua Aerobic, Aqua Fitness czy NK Jumps.
  • osoby uprawiające sport w ramach zajęć sportowych, wydarzeń sportowych oraz w ramach współzawodnictwa sportowego.

Zajęcia sportowe w ramach współzawodnictwa sportowego odbywają się w godzinach pracy danych obiektów pod warunkiem złożenia przez osoby zainteresowane oświadczenia o udziale w zorganizowanych zajęciach sportowych. Zgłoszenia do zajęć przyjmowane są bezpośrednio lub telefonicznie w kasach pływalni aQuaRelax oraz Pływalni przy ul. Górniczej. Przypominamy, że zgodnie z wytycznymi nieczynne do odwołania pozostają sauny i jaccuzi.