15 października w hali sportowej przy ul. Górniczej odbędzie się Turniej Szachów Szybkich. Będzie to trzeci z cyklu czterech turniejów w tej formule. Szczegóły w regulaminie i na plakacie. Zgłoszenia przyjmujemy do 13 października. Zapraszamy!

Pliki do pobrania

Regulamin.pdf Plakat