Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, że w związku z publikacją nowych przepisów obowiązującego obecnie rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 grudnia, nastąpią zmiany w dostępie do infrastruktury sportowej.

Od dnia 12 lutego (piątek) nastąpi ponowne otwarcie dla grup zorganizowanych i klientów indywidualnych następujących obiektów MOSiR Knurów:

  • Pływalnia Kryta aQuaRelax przy ul. Szpitalnej (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 -22.00, sobota – niedziela w godz. 10.00 – 22.00) czynna wraz z sauną i jaccuzi
  • Pływalnia Kryta przy ul. Górniczej (od poniedziałku do piątku w godz. 14.00 – 22.00, sobota – niedziela w godz. 10.00 – 20.00) czynna wraz z sauną i jaccuzi
  • Siłownia zewnętrzna, skwer ul. Ułanów/ul. Szpitalna (całodobowo)

Informujemy też, że po opublikowaniu w dniu 11 lutego treści rozporządzenia, w którym nastąpiła zmiana w stosunku do projektu tego aktu prawnego (usunięty został zapis o współzawodnictwie sportowym, zajęciach sportowych i wydarzeniach sportowych) nie będzie już wymagane oświadczenie, które konieczne było w okresie do dnia 27 grudnia ub.r. Oznacza to, że wstęp na nasze pływalnie mają także klienci indywidualni.

Wprowadzone zmiany pozwalają także klientom indywidualnym na korzystanie z Kompleksu Boisk Wielofunkcyjnych bez dotychczasowych ograniczeń.

Wprowadzone zmiany obowiązują czasowo, tj. do 28 lutego. 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami wszystkie zajęcia i wydarzenia sportowe odbywają się bez udziału publiczności. Przypominamy także o konieczności przestrzegania wszystkich obowiązujących przepisów dotyczących zachowania dystansu społecznego, dezynfekcji rąk oraz noszenia maseczek zakrywających usta i nos. Informujemy ponadto, że wszystkie karnety na pływalnie zakupione i niewykorzystane przed końcem 2020 roku pozostają ważne do dnia 30.06.2021.