W związku z wejściem w życie nowelizacji Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie „obostrzeń” od dnia 15 grudnia na naszych pływalniach będą obowiązywały następujące limity:
– Pływalnia kryta przy ul. Górniczej – 21 osób ( 30 % obłożenia obiektu) tel. 32 332 63 63
– Pływalnia kryta aQuaRelax, ul. Szpitalna – 24 osoby ( 30 % obłożenia obiektu) tel. 32 338 19 20.
Do limitów nie będą wliczać się osoby zaszczepione, które okażą kasjerce ważny ,,Certyfikat Unijny COVID”. Z racji odbywających się zajęć szkolnych oraz lekcji nauki pływania na obiektach ( szczegółowe godziny w harmonogramach pływalni) wszystkie osoby niezaszczepione, które chcą skorzystać z wejścia na pływalnie prosimy o wcześniejszy kontakt z Kasą w celu weryfikacji liczby wolnych miejsc.
Informujemy również, że zgodnie z rozporządzeniem limity obowiązują również na innych obiektach sportowych zamkniętych, takich jak hale sportowe (widownia), siłownie czy kluby fitness. W przypadku naszych obiektów są to następujące ograniczenia:
– Hala Sportowa, ul. Górnicza (widownia) – 147 miejsc
– Hala Sportowa, Al. Lipowa (widownia) – 41 miejsc
– Siłownia, ul. Górnicza – 7 osób ćwiczących
– Sala Rekreacyjna, ul. Górnicza – 6 osób ćwiczących
– Sala Fitness, ul. Górnicza – 3 osoby ćwiczące
– Ring Treningowy, ul. Górnicza – 11 osób ćwiczących
Do limitu nie wlicza się osób zaszczepionych przeciwko COVID-19.
,,Certyfikat Unijny COVID” możesz pokazać w aplikacji mobilnej na telefonie lub też w formie papierowej wraz z dokumentem tożsamości ze zdjęciem. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie nie zbiera danych osobowych, nie przechowuje ich oraz w żaden sposób ich nie gromadzi i nie przetwarza.