W sobotę w hali sportowej przy ul. Górniczej piłkarze MTS Knurów rozegrali mecz 7. kolejki w rozgrywkach 2. ligi Polskiej Ligi Futsalu, a ich przeciwnikiem był Śląsk Wrocław. Knurowianie dobrze rozpoczęli spotkanie i jako pierwsi strzelili gola, którego autorem był Arkadiusz Majorczyk. Chwilę później na 2:0 podwyższył Paweł Ziaja. Ekipa ze stolicy Dolnego Śląska odpowiedziała wprawdzie trafieniem na 2:1 i miała okazje dalsze na bramki, ale za sprawą dobrze dysponowanego Adama Dziuby  gospodarze nie dali się dogonić, a sami wykazywali lepsza skuteczność, toteż do przerwy prowadzili 4:2.

Po zmianie stron MTS nabrał wiatru w żagle i z każdą minutą grał coraz lepiej. Aż trzy gole strzelił w tym czasie Rafał Adamkowski, a że jego koledzy nie byli gorsi, to MTS ostatecznie wygrał to spotkanie różnicą 6 goli. Dzięki wygranej knurowianie wyprzedzili w tabeli swojego rywala i awansowali na 4. miejsce. Już w najbliższą niedzielę zmierzą się natomiast z liderem rozgrywek AZS Zielona Góra. Początek spotkania o godz. 14.

MTS Knurów – Śląsk Wrocław 10:4

bramki zdobyli: R. Adamkowski 3, M. Reguła 2, P. Ziaja 2, D. Flis, A. Majorczyk, P. Majorczyk

MTS Knurów: A. Dziuba, K. Sobieraj, M. Reguła, A. Majorczyk, P. Majorczyk, P. Ziaja, D. Flis, R. Adamkowski, A. Łaciok, M. Cybulski, G. Styczeń.