Wczoraj została rozegrana 2.kolejka Knurowskiej Ligi Futsalu. W najciekawszej rywalizacji wieczoru MTS Gesanet zmierzył się z Vibovitem. Obrońcy mistrzowskiego tytułu przegrywali już 3:1, ale za sprawą trafień Mariusza Reguły doprowadzili do wyrównania i oba zespoły musiały zadowolić się podziałem punktów.

W drugim  spotkaniu Bud-Expert TKKF pokonał PromiLove. Warto zaznaczyć, że zespół Marcina Polywki do przerwy przegrywał już 0:2, ale w drugiej połowie zdołał odpowiedzieć pięcioma bramkami i rozstrzygnąć wynik na swoją korzyść.

W ostatnim meczu, ekipa Tritechu, pewnie wygrała z Junus Team 11:2.

Najbliższa kolejka zostanie rozegrana 22 listopada. Zagrają wówczas: Vibovit – Promilove (19.00), Best Team – Bud Expert TKKF (19.50), MTS Gesanet – Tritech Futsal Team (20.40).