Wczoraj wieczorem rozegrano 4. kolejkę spotkań Knurowskiej Ligi Futsalu. W meczu drużyn, które przed tą kolejką zajmowały 1. i 2. miejsce w tabeli Tritech Futsal Team pokonał Bud-Expert TKKF 6:3. Mecz ten był bardzo zacięty, a piłkarze Bud-Expertu prowadzili do przerwy 1:0 i  jeszcze w drugiej części gry 2:1. W końcówce Tritech przełamał rywala, ale gdyby arbitrzy na korzyść TKKF-u zinterpretowali dwa sporne zdarzenia końcowy wynik mógł być inny.

Również w bólach zrodziła się wygrana Vibovitu z Junusem. Przez 25 minut gry trwał pojedynek strzelecki Arkadiusz Zawadzki – Łukasz Spórna (3:3). Potem na listę strzelców wpisali się inni zawodnicy, a Vibovit ostatecznie wygrał jedyną bramką wychodząc na prowadzenie dopiero w 35. minucie meczu. Junus Team pomimo porażki rozegrał chyba swój najlepszy mecz w lidze i dla utytułowanego rywala był równorzędnym przeciwnikiem.

W trzecim meczu MTS Gesanet pomimo kłopotów kadrowych wynikających z godzenia gry w Polskiej Lidze Futsalu z rozgrywkami w KLF, wygrał pewnie z Best Teamem.

Kolejne mecze w poniedziałek 6 grudnia. W „mikołajkowej” serii spotkań zagrają: MTS Gesanet – Junus Team (19:00), Bud-Expert Team – Vibovit (19:50), Best Team – PromiLove (20:40). Zapraszamy do oglądania spotkań KLF na żywo do hali MOSiR przy ul. Górniczej.