Wczoraj wieczorem rozegrana została 3. seria spotkań Knurowskiej Ligi Futsalu. Najciekawszym pojedynkiem był mecz MTS-u Gesanet z Vibovitem, czyli starego mistrza z aktualnym. Początkowo wszystko układało się po myśli MTS-u, który szybko objął prowadzenie i po 10 minutach prowadził 2:0. Sytuacja zmieniła się wraz z pojawieniem się na parkiecie Łukasza Spórny. 4-krotny król strzelców ligi tuż po przerwie strzelił kontaktowego gola, a chwilę później drugą bramkę dla Vibovitu zdobył  Łukasz Pilc. Remis nie zadowalał mistrzów, którzy poszli za ciosem. Znowu Łukasz Spórna i Łukasz Pilc wykończyli szybkie kontrataki Vibovitu i było 4:2. Choć MTS zaryzykował w końcówce grę z lotnym bramkarzem i strzelił gola na 3:4 (Damian Kraska), to ostatnie słowo należało do 11-krotnych mistrzów ligi. Piątego gola dla nich dołożył trzeci z Łukaszów – Żyrkowski, strzałem do pustej bramki.

W pozostałych meczach Best Team wysoko pokonał Nankatsu, a jego zawodnicy zapełnili czołowe miejsca w klasyfikacji strzelców. Pewną wygraną odniósł Tritech nad Bud-Expert TKKF-em, o czym zadecydowało pierwsze 7 minut gry (4:0 dla Tritechu). W ostatnim meczu Rawimex okazał się lepszy od Energy Process.

W następny poniedziałek 5 grudnia kolejne mecze. Zagrają: Junus Team – PromiLove (19:00), Rawimex – Bud-Expert TKKF (19:50), Best Team – Energy Process (20:40) i MTS Gesanet – Tritech Futsal Team (21:30).