Wczoraj wieczorem rozegrane zostały trzy spotkania Knurowskiej Ligi Futsalu. W pierwszym z nich Tritech Futsal Team pokonał Junus Team różnicą czterech goli i ta wygrana wcale nie przyszła łatwo faworytom. Junus zagrał jeden ze swoich lepszych meczów w lidze i w takiej dyspozycji może zabierać punkty drużynom ze środka tabeli. Dzięki wygranej Tritech powrócił więc na pozycję lidera po trzech dniach przerwy.

W drugim pojedynku TKKF Prognostic Intermarche prowadził do przerwy z Best Teamem 2:0 i wydawało się, że kontroluje mecz. W drugiej połowie jednak drużyna Marcina Polywki wyraźnie opadła z sił, co Best Team wykorzystał wygrywając tę część gry 5:1. Ekipa TKKF-u jak do tej pory zalicza najsłabszy od kilku lat sezon, a przecież przed dwoma laty świętowała wicemistrzostwo ligi.

W trzecim spotkaniu obrońca mistrzowskiego tytułu Gesanet rozprawił się z Bud-Expert Teamem, przez co czołowa trójka tabeli odskoczyła pozostałej stawce drużyn.

Kolejne mecze w czwartek 3 czerwca, dojdzie wówczas do meczu na szczycie pomiędzy Tritechem a Vibovitem (godz. 12:50). Poza tym zagrają też: Best Team – No Name Team (12:00), i Bud-Expert Team – TKKF Prognostic Intermarche (13:40).