Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Udany debiut licealistów

11 października 2016

Wczoraj wieczorem po raz 27. zainaugurowała swoje rozgrywki Miejska Liga Piłki Nożnej Halowej w Knurowie. Najciekawszym spotkaniem okazał się debiut w lidze drużyny Paderek Team. Zawodnicy reprezentujący knurowskie liceum im. Ignacego Paderewskiego choć są najmłodszą drużyną w całej stawce, pokazali, że nie będą chłopcami do bicia i po zaciętym meczu pokonali bardziej doświadczony zespół Tritechu. Pierwsze dwie historyczne bramki dla „Paderka” strzelił wychowanek knurowskiej Akademii Piłki Nożnej Szymon Szulc.

Czytaj więcej...

Ruszył nabór do nowego sezonu Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej

5 września 2016

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie ogłasza nabór drużyn do rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w sezonie 2016/17. W rozgrywkach mogą brać udział zawodnicy urodzeni w roku 2000 i starsi. Mecze odbywać się będą w hali MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach w poniedziałki w godzinach wieczornych. Termin zgłoszeń mija w dniu 15.09.2016. Zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny z Działem Organizacji pod nr 32 335-20-14 lub 602-724-457. Wszystkich sympatyków piłki nożnej zachęcamy do tworzenia drużyn i zgłaszania się do rywalizacji!

Czytaj więcej...

26.sezon MLPNH za nami

19 maja 2016

Ostatnim akcentem sezonu 2015/16 Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej było wręczenie nagród za udział w rozgrywkach, które trwały od października ub. roku. Z rąk Dyrektora MOSiR Krzysztofa Stolarka drużyny otrzymały puchary, statuetki i dyplomy, a także regulaminowe nagrody w postaci kart podarunkowych na zakup sprzętu sportowego. 

Czytaj więcej...

TURNIEJ ODWOŁANY !! Zakończenie rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w sezonie 2015-2016. Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Knurów 7.05.2016

5 maja 2016

TURNIEJ ODWOŁANY !! Już w sobotę w szczygłowickiej hali rozegrany zostanie turniej o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa w piłce nożnej halowej. Będzie to ostatni akord futsalowego sezonu 2015/16 i już tradycyjnie okazja do uroczystego wręczenia nagród na udział w rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Do tegorocznej rywalizacji zgłosiło się  pięć zespołów: IPA Knurów, DFK Schlesien Rokita, Vibovit, Team Stalmet oraz ubiegłoroczny zwycięzca TS 10ka.pl Zabrze. W dotychczasowej historii tego turnieju najwięcej zwycięstw odniósł Vibovit, który triumfował 6 razy. Początek rywalizacji o godzinie 9.00.

Czytaj więcej...

Tritech znów czwarty - wyniki ostatniej kolejki MLPNH

19 kwietnia 2016

Ostatnią zagadką zakończonych wczoraj rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej było kto zajmie trzecie miejsce na podium. Rywalizowały o to w korespondencyjnym pojedynku drużyny Tritechu i Vibovitu. 

Czytaj więcej...

IPA mistrzem! - wyniki 20 kolejki MLPNH

12 kwietnia 2016

W przedostatniej kolejce rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej poznaliśmy odpowiedź na kluczowe pytanie o mistrzostwo Knurowa w futsalu. Po raz pierwszy w historii tytuł ten przypadł zespołowi IPA Knurów, który, co trzeba przyznać, był najrówniej grającą drużyną w ośmiozespołowej stawce. Wczoraj IPA bez problemów ograła osłabiony Vibovit, który wystawił do gry zaledwie pięciu zawodników, z czego dwóch nominalnych bramkarzy. Zespół Krzysztofa Kwietniewskiego po ubiegłorocznym wicemistrzostwie osiągnął największy sukces w swojej 6-letniej historii.

Czytaj więcej...

IPA czy DFK ? - wyniki 19 kolejki MLPNH

5 kwietnia 2016

Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej zagadką pozostaje komu przypadnie mistrzowski tytuł. Gdy trzy kolejki temu IPA Knurów prowadziła w tabeli z pięciopunktową przewagą nad DFK Schlesien Rokita wydawała się murowanym kandydatem do wygrania ligi, tymczasem po wczorajszych spotkaniach oba zespoły zrównały się punktami.

Czytaj więcej...

IPA nastrzelała - wyniki 18 kolejki MLPNH w Knurowie

15 marca 2016

W 18. kolejce rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej obyło się bez niespodzianek i trzy czołowe zespoły dopisały do swojego konta po trzy punkty. Najwyższe zwycięstwo odniosła prowadząca IPA Knurów, która strzeliła ostatniemu w tabeli Keno Energy Team aż 14 goli, równo po siedem w każdej połowie. Najwięcej z nich, bo cztery, były autorstwa Tomasza Dury. Mniej okazałe, ale również pewne zwycięstwo odniosło DFK Schlesien Rokita. Wicelider zrewanżował się Bud-Expertowi za zaskakującą porażkę z drugiej rundy, a najlepszy ligowy strzelec ostatnich dwóch lat Ariel Mnochy dorzucił do swojego dorobku kolejnych 5 bramek.

Czytaj więcej...

IPA zatrzymana

8 marca 2016

We wczorajszym meczu na szczycie Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej zespół DFK Schlesien Rokita pokonał IPA Knurów 2:1. Spotkanie zaczęło się dobrze dla lidera, bo od prowadzenia w 5. minucie po golu Tomasza Młynka, jednak potem gol Ariela Mnochego, a w końcówce dobrze wykonany rzut wolny zadecydowały o wygranej zespołu z Zabrza. IPA zeszła z parkietu pokonana po raz pierwszy od 16 listopada odnosząc w tym czasie 9 zwycięstw i jeden mecz remisując. Zwycięstwo DFK oznacza zarazem, że na wyłonienie mistrzowskiego zespołu poczekamy prawdopodobnie do ostatniej kolejki, czyli do 18 kwietnia.

Czytaj więcej...

Bud-Expert zawiedziony - wyniki 16 kolejki MLPNH

1 marca 2016

Największym przegranym 16. kolejki Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej może się czuć drużyna Bud-Expertu. W meczu z Tritechem Piotr Rolnik i spółka prowadzili już 3:0, ale gdy Tritech podkręcił tempo gry, po 30 minutach na tablicy wyników widniał rezultat 3:3. W końcówce Bud-Expert zdołał jeszcze raz wyjść na prowadzenie celnie egzekwując rzut karny i chociaż utrzymywał wynik 4:3 jeszcze na minutę przed końcem spotkania, to zszedł z parkietu pokonany. Niespodziewanie do ostatnich sekund nie byli pewni wygranej piłkarze IPA w pojedynku z TKKF Mistral Intermarche. Juz tylko matematyczne szanse na zajęcie miejsca na podium posiada Team Stalmet.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów