Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Stalmet musi poćwiczyć - Wyniki 4 kolejki MLPNH

3 listopada 2015

W najciekawszym spotkaniu 4. kolejki rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej Team Stalmet spotkał się z Tritechem. Przez całe 40 minut mecz był bardzo wyrównany, a na prowadzeniu dzięki golom Grzegorza Górki utrzymywał się Tritech. Kiedy do końcowej syreny pozostawały niespełna 2 minuty i wynik brzmiał 2:1 dla rywala, „Stalowi” zdecydowali się na grę z lotnym bramkarzem. Niestety zespół Dariusza Flisa rozegrał akcję w przewadze tak nieudolnie, że będąc na połowie Tritechu skierował piłkę do własnej bramki. Chwilę później „Stalowi” zdobyli wprawdzie drugiego gola, ale na wyrównanie zabrakło czasu.

Czytaj więcej...

Ariel Mnochy nie pomógł - Wyniki 3 kolejki MLPNH

27 października 2015

W 3. kolejce Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej najciekawszym meczem był pojedynek IPA Knurów – DFK Schlesien Rokita. W zespole z Zabrza pojawił się wreszcie superstrzelec poprzedniego sezonu Ariel Mnochy, którego jeden gol nie pomógł w zdobyciu punktów przeciwko dobrze dysponowanej drużynie gwiazd knurowskiego futsalu. IPA po zdobyciu dwóch bramek kontrolowała przebieg wydarzeń i jedynie w końcówce DFK udało się zmniejszy rozmiary porażki. Liderem pozostał Vibovit, który po dobrym meczu ograł Tritech znów nie tracąc gola. 

Czytaj więcej...

Rokita lepsza od Stalmetu - Wyniki 2 kolejki MLPNH

20 października 2015

W drugiej serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej najciekawszym pojedynkiem był mecz Teamu Stalmet z DFK Schlesien Rokita. „Stalowi” już w drugiej minucie po strzale Damiana Kraski objęli prowadzenie, jednak później już tylko wyciągali piłkę z własnej bramki i stracili przodownictwo w tabeli. Mecz ten był również pojedynkiem najlepszych strzelców po pierwszej kolejce. W nim Rafał Hajok okazał się lepszy Dariusza Flisa w stosunku 2:0. Najmłodszy zespół ligi TKKF Mistral Intermarche nie sprostał doświadczonemu zespołowi IPA Knurów, choć momentami prezentował całkiem dobrą grę. 

Czytaj więcej...

Drugie ćwierćwiecze rozpoczęte - Wyniki 1 kolejki MLPNH w Knurowie

13 października 2015

Wczoraj wieczorem po raz 26. rozpoczął się sezon halowej piłki nożnej w Knurowie. Pierwszym liderem ligi, która 29 września obchodziła ćwierćwiecze, został Team Stalmet. Zespół Dariusza Flisa wygrał z Keno Energy Team, którego kilku graczy reprezentowało w ub. sezonie barwy UKS Milenium II. Ligowy weteran dał przykład swoim podopiecznym i strzelając rywalom trzy gole został współliderem klasyfikacji strzelców. W drugim spotkaniu 1. kolejki Vibovit, który połączył się z ZZ Kadrą, spotkał się z DFK Schlesien Rokita. Spotkanie to stało na wysokim poziomie i dostarczyło wielu emocji. 

Czytaj więcej...

Znany jest już terminarz Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej - runda zimowa

30 września 2015

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem oraz pozostałymi dokumentami dotyczącymi kolejnej edycji Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Knurowie. Rozpoczęcie rozgrywek zaplanowano na dzień 12.10.2015.

Czytaj więcej...

Spóźniony finisz TKKF-u

18 sierpnia 2015

We wczorajszej kolejce Ligi Orlika dwa zwycięstwa odniosła drużyna TKKF-u Mistral Intermarche. Szczególnie cenne jest zwycięstwo tego zespołu nad ZZ Kadrą, która aspiruje do wicemistrzostwa ligi. W swoim drugim spotkaniu TKKF wysoko pokonał juniorów Concordii, jednak zdobyte jednego wieczoru 6 punktów to za mało by stanąć na podium rozgrywek. Warto tutaj dodać, że w tym drugim meczu 7 goli knurowskiej młodzieży strzelił weteran Dariusz Flis.

Czytaj więcej...

Dziesiątka w podwójnej koronie

27 kwietnia 2015

Już tradycyjnie halowe rozgrywki piłkarskie organizowane przez MOSiR wieńczył niedzielny Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa. Główne trofeum padło łupem zespołu TS 10ka.pl Zabrze, który potwierdził tegoroczną dominację i wygrał wszystkie swoje spotkania. W finale mistrzowie pokonali zwycięzców poprzedniej edycji MLPNH Vibovit, a w meczu o 3. miejsce Tritech po serii rzutów karnych okazał się lepszy od UKS Milenium I.

Czytaj więcej...

Srebrna IPA - wyniki 25 kolejki MLPNH w Knurowie

14 kwietnia 2015

W przedostatniej kolejce Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej IPA Knurów zgodnie z przewidywaniami pokonała ostatni w tabeli UKS Milenium II i osiągnęła swój największy sukces zapewniając sobie wicemistrzowski tytuł. Po tej wygranej szanse na drugą lokatę stracił Team Stalmet, który w najciekawszym meczu wczorajszego wieczoru spotkał się z Vibovitem. Jak się okazało, „Stalowi” napotkali zmotywowanego i dobrze dysponowanego przeciwnika i musieli zejść z parkietu pokonani ponosząc trzecią z rzędu porażkę. Spowodowała ona, że czwarty w tabeli Tritech po ograniu w skromnych rozmiarach Olympiakosu zrównał się punktami z zespołem Dariusza Flisa i o „brązie” rozstrzygnie ostatnia kolejka.

Czytaj więcej...

Dziesiątka dopełniła formalności

31 marca 2015

Zgodnie z oczekiwaniami zespół TS 10ka.pl Zabrze dopełnił formalności i po wygranej nad TKKF Mistral Intermarche jako pierwsza drużyna spoza naszego miasta zdobył mistrzostwo Knurowa w piłce nożnej halowej. Zwycięstwo to nie przyszło łatwo i długo zapowiadało się na niespodziankę, bo TKKF jeszcze na 11 minut przed końcem gry prowadził 2:0. W trudnym momencie ciężar gry wziął na siebie Ariel Mnochy, którego hat-trick zapewnił upragniony tytuł.

Czytaj więcej...

Dziesiątka o krok od mistrzostwa - wyniki 23 kolejki MLPNH w Knurowie

24 marca 2015

We wczorajszej serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej doszło do kolejnego meczu na szczycie pomiędzy TS 10ka.pl Zabrze a Teamem Stalmet. Lider ponownie przeszedł trudny egzamin pomyślnie i jest bardzo bliski zdobycia mistrzowskiego tytułu, do którego brakuje mu już tylko jednej wygranej. Do wczorajszego zwycięstwa walnie przyczynił się superstrzelec Ariel Mnochy, autor 4 goli.  Porażka różnicą trzech goli sprawia, że „Stalowi” nie liczą się już w grze o tytuł i muszą się skupić na walce o wicemistrzostwo, które byłoby ich najlepszym wynikiem w historii. Jedyny od wczoraj konkurent Dziesiątki do tytułu, zespół IPA, pokonał Olympiakos Gierałtowice i trzeba podkreślić, że po raz kolejny napotkał zmotywowanego rywala. 

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów