Go to: tresc | menu

Informacje sportowe

XXIV Międzynarodowy Bieg Uliczny oraz XXI Mistrzostwa Polski Górników - 25.09.2016

20 lipca 2016

Przypominamy, że trwaja zapisy do XXIV Międzynarodowego Biegu Ulicznego oraz XXI MistrzostwPolski Górników. Bieg odbędzie się w niedzielę 25 września 2016 r. Zapraszamy do zapoznawania się z regulaminem biegu oraz zapisów online!

Czytaj więcej...

Turnieje siatkówki plażowej w kategoriach OPEN oraz MIXT.

19 lipca 2016

W ramach akcji "LATO W MIEŚCIE" zapraszamy do udziału w Turnieju Siatkówki Plażowej. Tym razem rywalizować będzięmy w 2 kategoriach tj. OPEN oraz MIXT - ów. Zawody odbędą się na kąpielisku "Leśne Zacisze". Turniej odbędzie się  13 lipca 2016r. a początek zaplanowano o godzinie 10:o0. Szczegółowe informacje na plakatach oraz w regulaminie akcji "LATO W MIEŚCIE" Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Kolejna "Środa z Orlikiem"

19 lipca 2016

W środowe popołudnie ponownie zapraszamy na knurowski Orlik. Po raz kolejny będzie okazja by aktywnie spędzić wakacyjny czas i pod okiem trenerów szlifować swoje umiejętności piłkarskie i siatkarskie.  Zajęcia w ramach akcji "Lato w mieście" odbędą się w godz. 15.00-17.30. Piłka nożna królować będzie na "małym Orliku", natomiast siatkówka tym razem na poliuretanie. Wszystkich zachęcamy do przybycia!

Czytaj więcej...

"Środa z Orlikiem" - zapraszamy na zajęcia piłkarskie

12 lipca 2016

W środę na knurowskim Orliku kolejna okazja by aktywnie spędzić wakacyjny czas i pod okiem trenera szlifować swoje umiejętności piłkarskie.  Zajęcia w ramach akcji "Lato w mieście" odbędą się w godz. 14-17. Treść oraz forma zajęć będzie dostosowana do wieku i ilości uczestników. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do przybycia na knurowski Orlik!

Czytaj więcej...

Turniej Siatkówki Plażowej MIXT - ów "Lato w MIEŚCIE"

11 lipca 2016

W ramach akcji "LATO W MIEŚCIE" zapraszamy do udziału w Turnieju Siatkówki Plażowej MIXT - ów na kąpielisku "Leśne Zacisze". Turniej odbędzie się  13 lipca 2016r. a początek zaplanowano o godzinie 10:30. Szczegółowe informacje na plakatach oraz w regulaminie akcji "LATO W MIEŚCIE" Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Informacja o rezerwacjach kortu tenisowego na Kompleksie Boisk w dniach 11.07 - 17.07

11 lipca 2016

Uprzejmie informujemy, że w dniach 11.07.2016-17.07.2016 z kortu można korzystać wyłącznie na podstawie karnetu. Rezerwacji kortu prosimy dokonywać na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych przy ul. Ułanów bądź pod nr tel (32) 441 97 35.

Czytaj więcej...

Siatkówka Plażowa na wysokim poziomie !

6 lipca 2016

Wczoraj, tj. 5 lipca odbył się Turniej Siatkówki Plażowej w kategorii OPEN na Kąpielisku "Leśne Zacisze" w Knurowie. Akcja promocyjna oraz zapisy do turnieju zostały przeprowadzone w błyskawiczny sposób a lista drużyn kompletna była w kilka godzin po opublikowaniu plakatów !! To wszystko świadczy o tym, iż siatkówka plażowa cieszy sie ogromnym zainteresowaniem. Możliwość  połączenia jej z mile spędzonym czasem na nowych basenach w Knurowie jeszcze bardziej zachęca do tego typu spędzania aktywności. W turnieju organizowanym przez MOSiR Knurów udział wzięło 17 drużyn a zwyciężyła para Kacper Ledwoń oraz Maciej Madej. Najwyżej z Knurowa uplasowali się Grzegorz Balbierz oraz Marek Kabiczke. Zapraszamy do udziału w akcji "Lato w mieście"

Czytaj więcej...

Jutro zapraszamy na Orlika

5 lipca 2016

Już jutro zapraszamy dzieci i młodzież na Orlika. W ramach "Środy z Orlikiem" na obiekcie MOSiR przy ul. Ułanów 8 odbędą się zajęcia sportowe z trenerami siatkówki i piłki nożnej. Zajęcia odbędą się w godz. 14-17. Treść oraz forma zajęć będzie dostosowana do wieku i ilości uczestników. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do przybycia na knurowski Orlik!

Czytaj więcej...

Wakacyjna promocja dla dzieci i młodzieży do lat 26 na pływalnie kryte

4 lipca 2016

Już od dziś wprowadzona została promocyjna odpłatność dla dzieci i młodzieży na pływalnie kryte MOSiR. Codziennie od godz. 10.00-15.00 będzie możliwość wstępu na pływalnie za jedyną „złotówkę” dla dzieci i młodzieży do lat 26. Jednocześnie przypominamy, że do 17 lipca czynna jest jedynie pływalnia kryta w Szczygłowicach, natomiast od 18 lipca zapraszamy na pływalnie „aQuarelax” w Knurowie. 

Czytaj więcej...

"Lato w mieście" - aktywne wakacje z MOSiR-em

30 czerwca 2016

Już w najbliższych dniach ruszy coroczna akcja Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji "Lato w mieście". W ramach akcji odbędzie się szereg zajęć i turniejów sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży. Głównym celem tego cyklu oprócz rozwijania u dzieci zainteresowania kulturą fizyczną jest zapewnienienia atrakcyjnego wypoczynku i wypełnienie wolnego czasu. Zapraszamy do zapoznania się z plakatem promocyjnym oraz regulaminem akcji. W przyszłym tygodniu pierwsze sportowe zajęcia!

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2017 MOSiR Knurów