Go to: tresc | menu

Informacje sportowe

Turniej Siatkarski "Gramy dla Grzesia" już w niedziele!

8 marca 2017

Już tylko kilka dni dzieli nas do dnia, w którym wszyscy razem będziemy chcieli budować lepsze jutro dla Grzesia. Dlatego już czas na zapoznanie się z regulaminem oraz tym co czeka nas 12.03.2017. Mamy zaszczyt poinformować, iż sędzią głównym meczu gwiazd będzie Pan Wojciech Maroszek - sędzia klasy międzynarodowej, Przewodniczący Wydziału Sędziowskiego w Polsce. Na turnieju o nasze bezpieczeństwo, zdrowie zadbają medycy z firmy RED MED.  Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Czytaj więcej...

Siatkarki MG4 w Knurowie z awansem do kolejnej rundy!

27 lutego 2017

W dniu dzisiejszym odbyła się kolejna runda zmagań siatkarskich na parkietach knurowskiego MOSiR - u. Do rywalizacji o awans do następnej rundy przystąpiły Gimnazja z Sośnicowic, Żernicy, Gierałtowic oraz Knurowa. Zwyciężyła drużyna gospodarza, wygrywając wszystkie swoje pojedynki. Gratulacje  i życzymy powodzenia w następnej rundzie rozgrywek w Pyskowicach.

Czytaj więcej...

Relacja fotograficzna - Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - 22.02.2017

23 lutego 2017

Przedstawiamy Państwu relację fotograficzną z Zawodów Pływackich Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Prezydenta Miasta Knurów, które odbyły się wczoraj na pływalni krytej aQuaRelax w Knurowie. Serdecznie zapraszamy do zobaczenia zdjęć.

Czytaj więcej...

Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - wyniki

22 lutego 2017

22 lutego na Pływalni Krytej aQuarelax w Knurowie odbyły się Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. W zawodach jak co roku udział wzięły knurowskie Szkoły Podstawowe i Gimnazja. Na uwagę zasługuje rekordowa frekwencja wśród uczestników z czego niezmiernie się cieszymy. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, nauczycielom, organizatorom  z Sekcji TKKF Szczygłowice oraz WOPR Knurów za pomoc oraz udział w zawodach. Przedstawiamy Państwu wyniki a już wkrótce obszerna relacja fotograficzna. Nagrody wręczali: Zastępca Prezydenta Miasta Knurów - Piotr Surówka, Przewodniczący Rady Miasta Knurów Tomasz Rzepa, Zastępca Przewodniczącego Rady Miasta Knurów - Jerzy PachPrzewodniczący Komisji Sportu, Rekreacji i Promocji Zdrowia- Joachim Machulik oraz Dyrektor MOSiR Knurów - Krzysztof StolarekO oprawę głosową zawodów dbał Pan Dariusz BrachaczekKierownik Sekcji Pływackiej TKKF Szczygłowice a sędzią głównym zawodów był Mateusz Płowiec.

Czytaj więcej...

Lodowisko czynne do dnia 19.02.2017

17 lutego 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, że w związku z prognozowanym ociepleniem, lodowisko przy ulicy Ułanów 8 będzie czynne do dnia 19.02.2017r. W przypadku pogarszających się warunków atmosferycznych lodowisko może zostać zamknięte wcześniej. Oczywiście już teraz zapraszamy do korzystania z lodowiska w następnym sezonie, jednocześnie dziękujemy za obecny sezon z nami!

Czytaj więcej...

Pozdrowienia od Sekcji Pływackiej TKKF Szczygłowice.

1 lutego 2017

Przedstawiamy Państwu filmy z pozdrowieniami od sekcji pływackiej TKKF Szczygłowice, która spędziła aktywnie ferie zimowe. Wspomniana sekcja uczestniczyła w obozie pływacko-narciarskim w ORW Bystre. Dziękujemy za nadesłanie filmu. 

Czytaj więcej...

Za nami kolejne zajęcia z piłki nożnej!

23 stycznia 2017

Na początku drugiego tygodnia ferii odbyły się kolejne zajęcia w ramach ferii z MOSiR - em. Dzieci ze Szkół Podstawowych, Gimnazjów oraz starsi uczestniczyli w zajęciach piłki nożnej. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją oraz do uczestnictwa w następnych zajęciach, które odbędą się już jutro.

Czytaj więcej...

Plan postępowań o udzielenie zamówień w 2017

23 stycznia 2017

Plan postępowań o udzielenie zamówień w 2017 roku przeprowadzanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie.

Czytaj więcej...

Zajęcia z piłki nożnej oraz gry i zabawy na lodowisku.

20 stycznia 2017

W piątym dniu ferii zimowych MOSiR Knurów organizuje dla dzieci zajęcia z piłki nożnej, które prowadzi Pan Mirek Gmyz oraz gry i zabawy na lodowisku. Zapraszamy do zobaczenia fotorelacji z odbywających się zajęć jednocześnie zapraszamy na następne zajęcia już w poniedziałek. Szczegóły na plakatach.

Czytaj więcej...

Piłka siatkowa podczas ferii zimowych z MOSiR - em

19 stycznia 2017

W czwartym dniu ferii z MOSiR - em dzieci oraz młodzież uczestniczy w zajęciach z piłki siatkowej. Prezentujemy kolejną porcję zdjęć, jednocześnie zachęcając do udziału w następnych zajęciach, które odbędą się już jutro. W hali MOSiRu można będzie zagrać w piłkę nożną natomiast na lodowisku przy ulicy Ułanów 8 uczestniczyć w grach i zabawach dla dzieci. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów