Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej dla uczniów Szkół Podstawowych

13 grudnia 2017

Od porannych godzin w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie - Szczygłowicach rozgrywany był Mikołajkowy Turniej Szkół Podstawowych. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Miejska Szkoła Podstawowa nr 4 w Knurowie tuż przed Miejską Szkołą Podstawową nr 1 oraz Miejską Szkołą Podstawową nr 6. W kategorii chłopców również Miejska Szkoła Podstawowa nr 4 okazała się najlepszą. Za nimi uplasowała się Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 a dalej Zespół Szkół nr 1 w Knurowie.  Siatkarze i siatkarski rozegrali 26 meczów a w samym turnieju uczestniczyło 88 zawodników i zawodniczek. Turniej zorganizowany został przez TKKF Szczygłowice przy współpracy MOSiR Knurów. Nagrody wręczali : Tomasz Rzepa - Przewodniczący Rady Miasta Knurów oraz Krzysztof Stolarek - Dyrektor MOSiR Knurów. Warto podkreślić, że w turnieju zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców zaprezentowały się wszystkie knurowskie szkoły! Brawo!

Czytaj więcej...

Św. Mikołaj odwiedził knurowskie lodowisko

11 grudnia 2017

W sobotnie popołudnie na knurowskim lodowisku pojawił się gość specjalny prosto z Laponii- Św. Mikołaj. Punktualnie o godz. 15 i 16  na lód wjechały licznie zgromadzone dzieci i młodzież, które w towarzystwie swoich opiekunów wyczekiwały na zapowiedzianego gościa. Nasz gość z dalekiej Laponii sprawił dzieciom z Knurowa mnóstwo frajdy. Bardzo cieszy fakt, że na spotkanie z Mikołajem przyszło mnóstwo osób. Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i zachęcamy do korzystania z naszego lodowiska przez cały sezon.

Czytaj więcej...

Świąteczny Turniej Halowy Żaków - 16.12.2017

6 grudnia 2017

W sobotę, 16 grudnia, na hali sportowej MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach odbędzie się ostatnie w 2017 roku piłkarskie święto dla młodych piłkarzy. Tym razem do sportowej rywalizacji podczas Świątecznego Turnieju Halowego Żaków przystąpią zawodnicy urodzeni w 2009 roku. W turnieju weźmie udział 10 zespołów, a z zaproszenia na turniej skorzystało m.in. Zagłębie Sosnowiec, Gwarek Zabrze, Gwiazda Ruda Śl.  i UMKS Czechowice-Dziedzice. Organizatorem turnieju jest Akademia Piłki Nożnej w Knurowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Więcej informacji wkrótce. Już teraz serdecznie zapraszamy tego dnia na halę MOSiR!

Czytaj więcej...

Mikołajkowy Miting Pływacki - 10.12.2017

6 grudnia 2017

Już w niedzielę pływalnia kryta przy ul. Górniczej 2 w Szczygłowicach będzie areną Mikołajkowego Mitingu Pływackiego. Podczas zawodów do rywalizacji przystąpią młodzi pływacy urodzeni w latach 2004-2011, którzy będą reprezentować swoje kluby pływackie. Otwarcie zawodów przewidziane jest na godz. 9.55, natomiast pierwsze starty zaplanowano na godz. 10.00. Głównym organizatorem wydarzenia jest Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej "Ognisko Szczygłowice" przy współudziale Gminy Knurów oraz MOSiR-u. Zapraszamy do kibicowania!

Czytaj więcej...

10 grudnia pływalnia, hala i siłownia w Szczygłowicach będzie nieczynna z powodu organizacji zawodów pływackich

1 grudnia 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, że w dniu 10.12.2017 (niedziela) pływalnia kryta, hala sportowa i siłownia przy ul. Górniczej 2 będzie nieczynna z powodu organizacji zawodów pływackich. W tym dniu zapraszamy do korzsytania z naszej drugiej pływalni - "aQuarelax"- znajdującej się przy ul. Szpitalnej 23 w Knurowie.

Czytaj więcej...

Mikołajki 2017 - Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych - 13.12.2017

28 listopada 2017

Zapraszamy Szkoły Podstawowe do udziału w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej, który odbędzie się w hali MOSiR Knurów w dniu 13.12.2017. Początek turnieju zaplanowano na godzinę 9:00. Zapraszamy zarówno dziewczęta jak i chłopców. Organizatorzy tj. TKKF Szczygłowice oraz MOSiR Knurów serdecznie zapraszają. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie oraz w regulaminie imprezy. Dla każdego uczestnika upominek oraz inne niespodzianki !

Czytaj więcej...

XIX Wigilijny Turniej Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym - 28.12.2107

28 listopada 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach pragnie serdecznie zaprosić miłośników tenisa stołowego do udizału w "XIX Wigilijnym Turnieju Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym", który odbędzie się 28 grudnia br. w Hali Widowiskowo-sportowej w Żorach (ul. Folwarecka). Zgłoszenia indywidualne i grupowe przyjmowane są na stronie www.mosir.zory.pl do 21 grudnia. Regulamin i inne na stronie www.mosir.zory.pl  Serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej...

Dzieci z knurowskich przedszkoli i szkół na Wystawie Drobnego Inwentarza w hali MOSiR

24 listopada 2017

Od godzin porannych dzieci z knurowskich przedszkoli i szkół podstawowych bardzo licznie gromadzą się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie gdzie mogą zobaczyć na żywo Wystawę Drobnego Inwentarza. Do godziny 12:00 w hali MOSiR Knurów pojawiło się już około 300 dzieci a przypominamy, że dzieci mogą uczestniczyć w wystawie bezpłatnie dzisiaj do godziny 15:00. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Turniej Bokserski im. Jerzego Krasnożona za nami

14 listopada 2017

W miniony weekend w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie odbył sie kolejny Turniej Bokserski imienia Jerzego Krasnożona. Walki rozpoczeły się w piątek 10 listopada a finały odbyły się dwa dni później, tj. w niedziele. Organizatorem Turnieju był Bokserski Klub Sportowy Knurów a współorganizatorem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Prezentujemy Państwu zdjęcia z Turnieju Bokserskiego.

Czytaj więcej...

Turniej Bokserski im. Jerzego Krasnożona - 10 -12.11.2017

6 listopada 2017

Już od piątku rozpocznie się kolejny Turniej Bokserski im. Jerzego Krasnożona. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 10-12 listopada.  Z całą pewnością nie zabraknie sportowych emocji zatem serdecznie zapraszamy do kibicowania.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów