Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

IX Edycja Biegu Konstytucji 3 Maja w Rybniku

6 kwietnia 2018

Zarząd Stowarzyszenia „Akademia Rozwoju Edukacji Kreatywnej” zaprasza do udziału w dziewiątej już edycji Biegu Konstytucji 3 Maja w Rybniku -Golejowie. Współorganizatorami zawodów są rady dzielnic Golejowa oraz Grabowni. W tym roku uczestnicy Biegu rywalizować będą w 5 kategoriach wiekowych. Dla zwycięzców przewidzieliśmy cenne i atrakcyjne nagrody rzeczowe. 

Czytaj więcej...

Olimpiada Gier i Zabaw Ruchowych dla Przedszkolaków po raz 5!

26 marca 2018

Jest nam niezmiernie miło poinformować o 5 odsłonie Olimpiady Gier i Zabaw Ruchowych dla Przedszkolaków. Wydarzenie to odbędzie się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie w dniu 18 kwietnia 2018r. Serdecznie zapraszamy wszystkie knurowskie Przedszkola do udziału w tym wydarzeniu. Przedszkolaki wezmą udział w konkurencjach sprawnościowych a całość poprowadzą Instruktorzy MOSiR Knurów, pomocnicy z MSP nr 4 w Knurowie oraz Pani Sandra.

Czytaj więcej...

Gala Sportu i Kultury 2018

24 marca 2018

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, że Gala Sportu i Kultury odbędzie się w Domu Kultury przy ulicy Górniczej 1 w Knurowie-Szczygłowicach w dniu 28 marca 2018 roku. Rozpoczęcie gali zaplanowano na godzinę 16:00. 

Czytaj więcej...

Turniej Charytatywny "Concordia Cup U-7" dla "Drużyny A" - 25.03.2018 r.

23 marca 2018

W niedzielę 25 marca w hali sportowej MOSiR Knurów będzie miało miejsce wielkie piłkarskie święto dla najmłodszych – turniej Concordia CUP U-7. W turnieju okraszonym wieloma atrakcjami wystąpi aż 16 drużyn złożonych z małych piłkarzy urodzonych w 2011 roku. W trakcie imprezy przewidzianych jest wiele niespodzianek m.in. mecz gwiazd, licytacje cennych, sportowych gadżetów, wizyty gości oraz występy taneczne.

Czytaj więcej...

Knurów gospodarzem XX Zimowych Marszy na Orientację

19 marca 2018

W dniu 17.03.2018 odbyły się XX Zimowe Marsze na Orientację SOPELEK, w których oprócz Knurowian udział wzięli mieszkańcy województwa śląskiego. Organizatorzy: Oddział PTTK Rybnik, MOSiR Knurów oraz MSP4 w Knurowie serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom marszu, którzy to pojawili się mimo niesprzyjającej aury. Mapy przygotowane dla uczestników marszu można znaleźć na profilu facebook Zorientowani Rybnik. 

Czytaj więcej...

Lodowisko nieczynne! - Zapraszamy w przyszłym sezonie!

8 marca 2018

Serdecznie dziękujemy wszystkim korzystającym z knurowskiego lodowiska i serdecznie zapraszamy w przyszłym sezonie. Dziękujemy Państwu, że byliście z nami i razem przekroczyliśmy rekordową frekfencję która wyniosła 13 570.

Czytaj więcej...

Zawody Pływackie Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - 7.03.2018

7 marca 2018

Dzisiaj od godzin porannych na Pływalni Krytej aQuaRelax w Knurowie rozgrywane były Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Do rywalizacji przystąpiły wszystkie knurowskie Szkoły Podstawowe, które rywalizowały w 22 kategoriach indywidualnych oraz w 2 seriach sztafet. Rywalizację obserwowali: Zastępca Prezydenta Miasta Knurów Piotr Surówka, Radni Rady Miasta Knurów - Tomasz Rzepa, Joachim Machulik, Jerzy Pach, Kierownik Sekcji Pływackiej TKKF Szczygłowice - Dariusz Brachaczek oraz Dyrektor MOSiR Knurów Krzysztof Stolarek.  Imprezę przygotował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie przy współpracy sekcji pływackiej TKKF Szczygłowice oraz WOPR Knurów.

Czytaj więcej...

Mroźno, słonecznie, zawodowo! - relacja z zawodów narciarsko-snowboardowych o puchar Prezydenta Miasta Knurów

2 marca 2018

W miniony poniedziałek na stoku ośrodka narciarskiego „Złoty Groń” w Istebnej odbyły się tegoroczne zawody narciarsko-snowboardowe. W zawodach organizowanych przez MOSiR Knurów wystartowały oprócz dzieci uczęszczających do knurowskich szkół podstawowych także mieszkańcy Knurowa. Oprócz 10 kategorii narciarskich po raz drugi rywalizacja odbywała się także w snowboardzie. Wszystko to spowodowało, że o puchary Prezydenta Miasta Knurów oraz pamiątkowe medale rywalizowało tego dnia ponad 250 uczestników!

Czytaj więcej...

XX Zimowe Marsze na Orientację SOPELEK - IMPREZA OTWARTA dla wszystkich !!!

1 marca 2018

Oddział PTTK w Rybniku oraz MOSiR Knurów zapraszają na XX Zimowe Marsze na Orientację SOPELEK, które odbędą się 17 marca 2018 w Parku NOT przy Szkole Podstawowej nr 4 w Knurowie-Szczygowicach. Organizatorzy przewidzieli dla każdego uczestnika marszu poczęstunek, gadżet oraz niespodziankę. Organizatorzy przygotują trasy o róznych stopniach trudności, między innymi trasę dla początkujących oraz trasę rekreacyjną zalecaną dla rodzin.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt - krótka relacja

27 lutego 2018

W minionym tygodniu w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie odbyły się Mistrzostwa Knurowa w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W klasyfikacji końcowej Miejska Szkoła Podstawowa nr 6 w Knurowie zwyciężyła i zaprezentowała Knurów w dalszych rozgrywkach. Z informacji uzyskanych drogą internetową wiemy, że w kolejnej rundzie "6" również okazała się najlepsza. Czekamy na dalsze informacje. Organizatorami turnieju na tym etapie rozgrywek byli MSP4 Knurów oraz MOSiR Knurów.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów