Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Kolejne zajęcia Nordic Walking już w sobotę!

28 września 2017

Mamy przyjemność poinformować, iż  kolejne zajęcia w ramach projektu "Spacerkiem po knurowskich lasach z juniorem i seniorem - Nordic Walking z Instruktorami" odbędą  się w najbliższą sobotę. Zapraszamy wszystkie chętne oraz nowe osoby na godzinę 10:30. Grupę zaawansowaną zapraszamy na godzinę 12:00. MOPP w Knurowie oraz MOSiR w Knurowie zachęcają  do udziału w zajęciach.  Start zaplanowano przy kąpielisku "Leśne Zacisze" w Knurowie. 

Czytaj więcej...

Wyniki XXV-ego Międzynarodowego Biegu Ulicznego na 10 km o Puchar Prezydenta Miasta Knurów

25 września 2017

Prezentujemy oficjalne wyniki uzyskane przez biegaczy startujących z jubileuszowym, XXV Międzynarodowym Biegu Ulicznym na 10 km. Serdecznie dziękujemy za przyjazd do Knurowa, sportową rywalizację i już teraz zapraszamy za rok. Do zobaczenia!

Czytaj więcej...

Już w niedzielę jubileuszowy XXV Bieg Uliczny na 10 km!

22 września 2017

Już po raz 25-ty biegacze będą rywalizować na trasie Biegu Ulicznego na 10 km o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Punktualnie o godzinie 12.00 strzał honorowego startera rozpocznie rywalizację, a na trase wyruszą biegacze z wielu miejsc na mapie Polski. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz sympatyków sportu i rekreacji ruchowej do gorącego dopingu i wspierania uczestników biegu.

Czytaj więcej...

Razem silniejsi - relacja z Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Prezydenta Miasta Knurów

12 września 2017

Wczoraj wieczorem na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych odbył się turniej piłki nożnej oldbojów o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa.  Pomimo deszczowej aury do rywalizacji przystąpiło sześć zespołów,  a najlepszą okazała się połączona drużyna IPA Knurów i Veritaksu. Złożony z weteranów knurowskich boisk zespół w pięciu meczach strzelił aż 19 bramek i tylko w jednym podzielił się punktami z rywalami. Drugie miejsce zajęła kierowana przez Dariusza Flisa drużyna Młodości Rudno mająca do końca szanse na końcowy triumf, a trzecie zespół Rawimeksu, który ostatecznie obronił miejsce na podium po remisie z Concordią.  

Czytaj więcej...

Nabór do Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Prezydenta Miasta Knurów

6 września 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie ogłasza nabór drużyn do Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa w piłce nożnej oldbojów. W rozgrywkach mogą brać udział zawodnicy urodzeni w roku 1977 i starsi oraz maksymalnie dwóch zawodników w wieku 35-40 lat w każdej z drużyn. Turniej odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Ułanów w poniedziałek 11 września. Początek rywalizacji o godz. 18.  Zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny z Działem Organizacji pod nr 32 335-20-14 lub 602-724-457. 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie ogłasza nabór drużyn do Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa w piłce nożnej oldbojów. W rozgrywkach mogą brać udział zawodnicy urodzeni w roku 1977 i starsi oraz maksymalnie dwóch zawodników w wieku 35-40 lat w każdej z drużyn. Turniej odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Ułanów w poniedziałek 11 września. Początek rywalizacji o godz. 18.  Zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny z Działem Organizacji pod nr 32 335-20-14 lub 602-724-457. 

Czytaj więcej...

Knurów zagrał dla Nikoli - relacja, foto, wideo

30 sierpnia 2017

W niedzielę, 27 sierpnia na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych MOSiR odbył się długo zapowiadany Charytatywny Turniej Piłki Nożnej i Siatkówki Plażowej „Gramy dla Nikoli”. Był to już piąty turniej pod szyldem projektu „Gram, Kibicuję, Pomagam”, którego celem jest pomoc dzieciom dotkniętym chorobami. Tym razem uczestnicy turniejów oraz kibice, którzy licznie zebrali się w ten dzień na imprezie mieli jeden cel: pomoc dla Nikoli oraz dobrą zabawa poprzez sport. Głównymi organizatorami imprezy oprócz koordynatora projektu Jacka Szurgota była Akademia Piłki Nożnej w Knurowie oraz TKKF Szczygłowice. Knurowski MOSiR jest patronem projektu „Gram, Kibicuję, Pomagam” i wspiera tą świetną inicjatywę. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć oraz filmu prezentującego to co działo się tego dnia na knurowskim Kompleksie!

Czytaj więcej...

Dziękujemy!

2 sierpnia 2017

Gmina Knurów oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie serdecznie dziękują wszystkim wolontariuszom, którzy pomagali przy zabezpieczeniu trasy przejazdu wyścigu Tour de Pologne oraz licznie zgromadzonym na trasie mieszkańcom Knurowa, którzy żywiołowo dopingowali kolarzy. Wyrażamy nadzieję, że wypełnione ulice, wrzawa i doping, który towarzyszył rywalizacji kolarzy na długo pozostaną w Państwa pamięci. Wspólnie pokazaliśmy, że Knurów jest bardzo gościnny, potrafi świetnie się bawić i jest miastem otwartym na wielkie wydarzenia sportowe. Dziękujemy!

Czytaj więcej...

Szukamy chętnych do pomocy przy organizacji przejazdu Tour de Pologne

21 lipca 2017

Już 1 sierpnia 2017 r. przez Knurów przebiegać będzie trasa 4 etapu prestiżowego wyścigu Tour de Pologne. W związku z koniecznością zabezpieczenia trasy przejazdu kolarzy zwracamy się z prośbą do Mieszkanców Knurowa, sympatyków sportu i kolarstwa oraz wolontariuszy  o pomoc w organizacji tego wydarzenia. Szczegóły w piśmie Prezydenta Miasta Knurów.

Czytaj więcej...

Turniej piłki nożnej "ORLIK CUP" - 31.07.2017

14 lipca 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zaprasza wszystkich sympatyków piłki nożnej do tworzenia amatorskich drużyn i udziału w turnieju Orlik Cup, który rozegrany zostanie w dniu 31 lipca o godz. 18 na terenie Kompleksu Boisk Wielofunkcyjnych przy ul. Ułanów. Turniej ten ma już kilkuletnią tradycję, a przez pewien czas odbywał się w formie rozgrywek ligowych. Zwycięzcą ostatniej edycji była drużyna TS 10ka.pl Zabrze. Więcej informacji na plakacie, zapraszamy!

Czytaj więcej...

Tour de Pologne w Knurowie - 4 etap - Festyn rekreacyjno-sportowy - 01.08.2017

12 lipca 2017

Już 1 sierpnia 2017 r. niezwykła atrakcja dla wszystkich sympatyków sportu, a w szczególności kolarstwa. Przez nasze Miasto przebiegać będzie trasa 4 etapu Tour de Pologne UCI World Tour. Jest to bardzo prestiżowe, międzynarodowe wydarzenie sportowe, które w tym roku po raz pierwszy przejeżdżać będzie przez nasze Miasto. Dodatkowym smaczkiem jest to, że ul. Kosmonautów będzie miejscem premii specjalnej! Ponadto oprócz przejazdu kolarzy na kompleksie boisk przy MSP nr 6 odbędzie się Festyn Rekreacyjno-Sportowy, na którym zaplanowano sporo atrakcji. Zapraszamy do wspólnego kibicowania!

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów