Go to: tresc | menu

Informacje sportowe

Ferie z MOSiR - em - za nami pierwszy dzień.

17 stycznia 2017

Prezentujemy Państwu zdjęcia z pierwszego dnia zajęć organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Za nami zajęcia z piłki nożnej oraz gry i zabawy na lodowisku. Dzieci i młodzież przebywająca w trakcie ferii zimowych w Knurowie może korzystać z wielu przygotowanych w tych dniach atrakcji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą i zapraszamy do udziału. Już dzisiaj zajęcia z piłki siatkowej natomiast jutro turniej tenisa stołowego, szczegóły na plakacie. ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej...

"Nie siedź w domu - bądź aktywny!" - Ferie z MOSiR

12 stycznia 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie z radością przedstawia plan zajęć sportowych, które przeprowadzone zostaną w ramach akcji „Ferie z MOSiR”. Hasło przewodnie tej inicjatywy ma zachęcać dzieci i młodzież do wykorzystania swojego wolnego czasu na aktywność fizyczną i doskonalenia swojej sprawności. W ramach akcji będzie można przyjść na zajęcia prowadzone przez trenerów i instruktorów piłki nożnej, siatkówki, wziąść udział w grach i zabawach na lodowisku, zagrać w turnieju tenisa stołowego lub skorzystać z obiektów MOSiR w promocyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Knurów w Skacie Sportowym

10 stycznia 2017

Zakończył się kolejny Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Knurów w kole skatowym w Szczygłowicach. Zwycięzcą turnieju został Józef Lipok. Na drugim miejscu rywalizację ukończył Adam Kolenda. Tadeusz Wodziczko uplasował sie na 3 miejscu. Warto wspomieć, że w tej edycji zagrano jednego Grang Overa, którego autorem był Alfred Wagner, za co otrzymał statuetkę. Wręczono również puchary i dyplomy najlepszym uczestnikom. Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne spotkania w poniedziałku w restauracji Dolce Vita w Szczygłowicach od godziny 16:00.

Czytaj więcej...

Godziny otwarcia obiektów MOSiR w czasie ferii zimowych

9 stycznia 2017

Prezentujemy godziny otwarcia obiektów MOSiR Knurów w czasie ferii zimowych tj. w dniach od 16.01.2017 r. do 29.01.2017 r. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z załączonym harmonogramem i zapraszamy do korzystania z naszych obiektów.

Czytaj więcej...

Informacja o rozpoczęciu kursu Młodszego Ratownika WOPR

3 stycznia 2017

Śląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Oddział w Knurowie zaprasza na rozpoczęcie kursu Młodszego Ratownika. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w sobotę, 14.01.2017 r. o godzinie 16.00 w salce konferencyjnej MOSiR przy ul. Górniczej 2 w Knurowie-Szczygłowicach. Po spotkaniu o godzinie 17.00 odbędzie się test sprawnościowy na pływalni krytej. Dla zainteresowanych istnieje jeszcze możliwość zapisania się na kurs w dniu spotkania organizacyjnego.

Czytaj więcej...

Godziny otwarcia obiektów MOSiR w Święto Trzech Króli

3 stycznia 2017

Prezentujemy godziny otwarcia obiektów MOSiR Knurów w piątek tj. 6 stycznia. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z załączonym harmonogramem i zapraszamy do korzystania z naszych obiektów.

Czytaj więcej...

Godziny otwarcia obiektów MOSiR w okresie przerwy świątecznej tj. w dniach 23.12.2016-01.01.2017

16 grudnia 2016

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie prezentuje godziny otwarcia obiektów MOSiR w okresie przerwy świątecznej tj. w dniach 23.12.2016 - 01.01.2017 r. Prosimy o zapoznanie sie z przedstawionym harmonogramem i zapraszamy do korzystania z naszych obiektów w celu aktywnego spędzania wolnego czasu.

Czytaj więcej...

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej

6 grudnia 2016

Już jutro odbędzie się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej. W turnieju udział wezmą uczniowie Szkół Gimnazjalnych. Organizatorem turnieju jest Miejskie Gimnazjum nr 4 oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 9:30.

Czytaj więcej...

Otwarcie lodowiska oraz Spotkanie ze Św. Mikołajem!

1 grudnia 2016

Już we wtorek 6 grudnia w Dzień Św. Mikołaja serdecznie zapraszamy na otwarcie sezonu zimowego na lodowisku przy ulicy Ułanów 8.  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zaprasza wszystkich entuzjastów jazdy na łyżwach. W tym dniu od godziny 15:00 odbędzie się spotkanie z Mikołajem podczas którego pomocnicy Mikołaja przeprowadzą kilka gier i zabaw ruchowych. W trakcie spotkania będzie możliwość porozmawiania ze Św. Mikołajem, zrobienia pamiątkowego zdjęcia. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do spędzenia tego szczególnego dnia na lodowisku.

Czytaj więcej...

Nabór na kurs przygotowujący do egzaminu na stopień "Młodszego Ratownika WOPR" oraz "Ratownika WOPR"

23 listopada 2016

Zarząd Oddziału Miejskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Knurowie ogłasza nabór na kurs przygotowujący do egzaminu na stopień "Młodszego Ratownika WOPR" oraz kurs przygotowujący do egzaminu na stopień "Ratownika WOPR"

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2017 MOSiR Knurów