Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

II Festyn Piłkarski z okazji Dni Knurowa - 16-17 czerwca - zapraszamy!

12 czerwca 2018

Gdy my dopinamy ostatnie szczegóły organizacyjne, w tym samym czasie ponad 200 zawodników jest już myślami na Kompleksie Boisk MOSiR w Knurowie, czyli arenie zmagań tegorocznej edycji turnieju piłki nożnej orlików pn. II Festyn Piłkarski z okazji Dni Knurowa.

Event ten organizowany wspólnie przez Akademię Piłki Nożnej w Knurowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie to oficjalne wydarzenie sportowe, które odbędzie się w ramach obchodów urodzin naszego miasta. W rywalizacji o miano najlepszej drużyny stanie 18 zespołów, a dwie z nich przyjadą do nas z Czech. Zacięta rywalizacja toczyć będzie się w dwóch grupach po 9 zespołów równolegle na 4 boiskach. Organizatorzy oprócz współzawodnictwa młodych zawodników przyszykowali szereg innych atrakcji m.in. pokaz freestyle football, konkursy z nagrodami, zamki dmuchane, występ orkiestry KWK Knurów czy też pokaz mażoretek. Mieszkańców naszego miasta oczywiście zapraszamy do kibicowania i wspierania młodych akademików. Wszyscy przybyli na to wydarzenie będą mogli nabyć m.in. kiełbaskę z grilla czy krupniok, kupić schłodzoną lemoniadę, wodę czy wszelkiego rodzaju napoje.                          

Udział w wydarzeniu wezmą następujące zespoły: APN Knurów I, APN Knurów II, Gwarek Zabrze, MKS Concordia Knurów, AP Bielik, Piast Gliwice, Stal Mielec, Legia Soccer School, Zagłębie Sosnowiec, Orzeł Mokre, Raków Częstochowa, Rozwój Katowice, AS Progres Kraków, Cracovia Kraków, Słowik Olkusz, ROW Rybnik oraz SFC Opava I i SFC Opava II.

Uroczyste  otwarcie turnieju oraz przedstawienie drużyn przewidziano na godz. 9:45. Start rozgrywek od godz. 10:00 natomiast zakończenie o godz. 16:00 pierwszego dnia. Kontynuacja rozgrywek nastąpi dnia następnego czyli w niedzielę od godz. 9:00. Wręczenie nagród i zakończenie turnieju o godz. 15:00 w niedzielę. 

Rozpiska meczowa - 16.06 - grupa A

Rozpiska meczowa - 16.06 - grupa B

Podział grup turniejowych:

Szykuje się największe wydarzenie piłkarskie tego roku w Knurowie! Zapraszamy i zachęcamy do przybycia na Kompleks MOSiR tuż przed wieczornymi koncertami na placu 700-lecia.

PLAKAT

źródło: APN Knurów/MOSiR Knurów

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów