Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

26.sezon MLPNH za nami

19 maja 2016

Ostatnim akcentem sezonu 2015/16 Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej było wręczenie nagród za udział w rozgrywkach, które trwały od października ub. roku. Z rąk Dyrektora MOSiR Krzysztofa Stolarka drużyny otrzymały puchary, statuetki i dyplomy, a także regulaminowe nagrody w postaci kart podarunkowych na zakup sprzętu sportowego. 

Czytaj więcej...

TURNIEJ ODWOŁANY !! Zakończenie rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w sezonie 2015-2016. Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Knurów 7.05.2016

5 maja 2016

TURNIEJ ODWOŁANY !! Już w sobotę w szczygłowickiej hali rozegrany zostanie turniej o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa w piłce nożnej halowej. Będzie to ostatni akord futsalowego sezonu 2015/16 i już tradycyjnie okazja do uroczystego wręczenia nagród na udział w rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Do tegorocznej rywalizacji zgłosiło się  pięć zespołów: IPA Knurów, DFK Schlesien Rokita, Vibovit, Team Stalmet oraz ubiegłoroczny zwycięzca TS 10ka.pl Zabrze. W dotychczasowej historii tego turnieju najwięcej zwycięstw odniósł Vibovit, który triumfował 6 razy. Początek rywalizacji o godzinie 9.00.

Czytaj więcej...

Tritech znów czwarty - wyniki ostatniej kolejki MLPNH

19 kwietnia 2016

Ostatnią zagadką zakończonych wczoraj rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej było kto zajmie trzecie miejsce na podium. Rywalizowały o to w korespondencyjnym pojedynku drużyny Tritechu i Vibovitu. 

Czytaj więcej...

IPA mistrzem! - wyniki 20 kolejki MLPNH

12 kwietnia 2016

W przedostatniej kolejce rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej poznaliśmy odpowiedź na kluczowe pytanie o mistrzostwo Knurowa w futsalu. Po raz pierwszy w historii tytuł ten przypadł zespołowi IPA Knurów, który, co trzeba przyznać, był najrówniej grającą drużyną w ośmiozespołowej stawce. Wczoraj IPA bez problemów ograła osłabiony Vibovit, który wystawił do gry zaledwie pięciu zawodników, z czego dwóch nominalnych bramkarzy. Zespół Krzysztofa Kwietniewskiego po ubiegłorocznym wicemistrzostwie osiągnął największy sukces w swojej 6-letniej historii.

Czytaj więcej...

IPA czy DFK ? - wyniki 19 kolejki MLPNH

5 kwietnia 2016

Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej zagadką pozostaje komu przypadnie mistrzowski tytuł. Gdy trzy kolejki temu IPA Knurów prowadziła w tabeli z pięciopunktową przewagą nad DFK Schlesien Rokita wydawała się murowanym kandydatem do wygrania ligi, tymczasem po wczorajszych spotkaniach oba zespoły zrównały się punktami.

Czytaj więcej...

IPA nastrzelała - wyniki 18 kolejki MLPNH w Knurowie

15 marca 2016

W 18. kolejce rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej obyło się bez niespodzianek i trzy czołowe zespoły dopisały do swojego konta po trzy punkty. Najwyższe zwycięstwo odniosła prowadząca IPA Knurów, która strzeliła ostatniemu w tabeli Keno Energy Team aż 14 goli, równo po siedem w każdej połowie. Najwięcej z nich, bo cztery, były autorstwa Tomasza Dury. Mniej okazałe, ale również pewne zwycięstwo odniosło DFK Schlesien Rokita. Wicelider zrewanżował się Bud-Expertowi za zaskakującą porażkę z drugiej rundy, a najlepszy ligowy strzelec ostatnich dwóch lat Ariel Mnochy dorzucił do swojego dorobku kolejnych 5 bramek.

Czytaj więcej...

IPA zatrzymana

8 marca 2016

We wczorajszym meczu na szczycie Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej zespół DFK Schlesien Rokita pokonał IPA Knurów 2:1. Spotkanie zaczęło się dobrze dla lidera, bo od prowadzenia w 5. minucie po golu Tomasza Młynka, jednak potem gol Ariela Mnochego, a w końcówce dobrze wykonany rzut wolny zadecydowały o wygranej zespołu z Zabrza. IPA zeszła z parkietu pokonana po raz pierwszy od 16 listopada odnosząc w tym czasie 9 zwycięstw i jeden mecz remisując. Zwycięstwo DFK oznacza zarazem, że na wyłonienie mistrzowskiego zespołu poczekamy prawdopodobnie do ostatniej kolejki, czyli do 18 kwietnia.

Czytaj więcej...

Bud-Expert zawiedziony - wyniki 16 kolejki MLPNH

1 marca 2016

Największym przegranym 16. kolejki Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej może się czuć drużyna Bud-Expertu. W meczu z Tritechem Piotr Rolnik i spółka prowadzili już 3:0, ale gdy Tritech podkręcił tempo gry, po 30 minutach na tablicy wyników widniał rezultat 3:3. W końcówce Bud-Expert zdołał jeszcze raz wyjść na prowadzenie celnie egzekwując rzut karny i chociaż utrzymywał wynik 4:3 jeszcze na minutę przed końcem spotkania, to zszedł z parkietu pokonany. Niespodziewanie do ostatnich sekund nie byli pewni wygranej piłkarze IPA w pojedynku z TKKF Mistral Intermarche. Juz tylko matematyczne szanse na zajęcie miejsca na podium posiada Team Stalmet.

Czytaj więcej...

DFK wiceliderem - wyniki 15 kolejki MLPNH

9 lutego 2016

W rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej stawką wczorajszego spotkania drugiej i trzeciej drużyny tabeli było to, która z nich pozostanie konkurentem IPA w grze o mistrzostwo. Vibovit rozpoczął ten mecz najlepiej jak mógł, bo już w 1. minucie zdobył prowadzenie, jednak jeszcze przed przerwą DFK prowadziło 2:1, a po pół godzinie już 5:1. Równie dobry mecz rozegrali piłkarze IPA i Tritechu. Ci drudzy uwierzyli w możliwość pokonania lidera i wystawili najsilniejszą 10-osobową kadrę, dzięki czemu wynik spotkania był sprawą otwartą prawie do końcowej syreny. Piąte zwycięstwo odniosła drużyna Bud-Expertu pokonując przetrzebiony kadrowo TKKF Mistral Intermarche. 

Czytaj więcej...

Faworyci wygrali - wyniki 14 kolejki MLPNH w Knurowie

2 lutego 2016

W 14. kolejce rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej pierwsze cztery zespoły ligowej tabeli zgodnie odniosły zwycięstwa, chociaż nie wszystkim zdobycie trzech punktów przyszło bez trudu. Prowadząca w tabeli IPA Knurów długo toczyła wyrównany mecz z Teamem Stalmet i dopiero w końcówce okazała swoją wyższość. W tym spotkaniu wyróżnić trzeba strzelca trzech goli dla lidera Krzysztofa Ferenstein oraz przeżywającego drugą młodość grającego trenera „Stalowych” Dariusza Flisa. Zajmujący pozycję wicelidera Vibovit po ciężkim meczu wygrał skromnie 2:1 z Bud-Expert Teamem. 

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów