Go to: tresc | menu

Informacje sportowe

Mistrzostwa Knurowa w Piłce Siatkowej Chłopców - 10.01.2018

10 stycznia 2018

Od godzin porannych w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 1 w Knurowie rozgrywane były Mistrzostwa Knurowa w Piłce Siatkowej chłopców. Po bardzo zaciętym finale, "rzutem na taśmę" to Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 w Knurowie okazała się najlepsza i tym samym to oni będą reprezentować Knurów na dalszych etapach rozgrywek. Na kolejnych miejscach uplasowały się: Szkoła Podstawowa nr 6, Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 4. Organizatorami turnieju byli: MSP1 w Knurowie, TKKF Szczygłowice oraz MOSiR Knurów.

 

Nagrody w formie okazałych pucharów oraz dyplomów wręczali przedstawiciele Organizatorów: tj. MSP1 - Pani Dyrektor Barbara Starek, TKKF Szczygłowice - Kierownik Sekcji Piłki Siatkowej - Marek Siwek, MOSiR Knurów - Instruktor Sportu - Zbigniew Rabczewski.

Serdecznie gratulujemy zwyciezcą oraz pozostałym ekipą za walkę o każdą piłkę. Dziękujemy również opiekunom poszczególnych drużyn za przygotowanie zespołów oraz sędziom głównym i stolikowym. Zwyciezcą życzymy powodzenie w kolejnej rudznie.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów