Go to: tresc | menu

Informacje sportowe

Lodowisko czynne do dnia 19.02.2017

17 lutego 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, że w związku z prognozowanym ociepleniem, lodowisko przy ulicy Ułanów 8 będzie czynne do dnia 19.02.2017r. W przypadku pogarszających się warunków atmosferycznych lodowisko może zostać zamknięte wcześniej. Oczywiście już teraz zapraszamy do korzystania z lodowiska w następnym sezonie, jednocześnie dziękujemy za obecny sezon z nami!

Czytaj więcej...

Pozdrowienia od Sekcji Pływackiej TKKF Szczygłowice.

1 lutego 2017

Przedstawiamy Państwu filmy z pozdrowieniami od sekcji pływackiej TKKF Szczygłowice, która spędziła aktywnie ferie zimowe. Wspomniana sekcja uczestniczyła w obozie pływacko-narciarskim w ORW Bystre. Dziękujemy za nadesłanie filmu. 

Czytaj więcej...

Za nami kolejne zajęcia z piłki nożnej!

23 stycznia 2017

Na początku drugiego tygodnia ferii odbyły się kolejne zajęcia w ramach ferii z MOSiR - em. Dzieci ze Szkół Podstawowych, Gimnazjów oraz starsi uczestniczyli w zajęciach piłki nożnej. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją oraz do uczestnictwa w następnych zajęciach, które odbędą się już jutro.

Czytaj więcej...

Plan postępowań o udzielenie zamówień w 2017

23 stycznia 2017

Plan postępowań o udzielenie zamówień w 2017 roku przeprowadzanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie.

Czytaj więcej...

Zajęcia z piłki nożnej oraz gry i zabawy na lodowisku.

20 stycznia 2017

W piątym dniu ferii zimowych MOSiR Knurów organizuje dla dzieci zajęcia z piłki nożnej, które prowadzi Pan Mirek Gmyz oraz gry i zabawy na lodowisku. Zapraszamy do zobaczenia fotorelacji z odbywających się zajęć jednocześnie zapraszamy na następne zajęcia już w poniedziałek. Szczegóły na plakatach.

Czytaj więcej...

Piłka siatkowa podczas ferii zimowych z MOSiR - em

19 stycznia 2017

W czwartym dniu ferii z MOSiR - em dzieci oraz młodzież uczestniczy w zajęciach z piłki siatkowej. Prezentujemy kolejną porcję zdjęć, jednocześnie zachęcając do udziału w następnych zajęciach, które odbędą się już jutro. W hali MOSiRu można będzie zagrać w piłkę nożną natomiast na lodowisku przy ulicy Ułanów 8 uczestniczyć w grach i zabawach dla dzieci. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Turniej Tenisa Stołowego w kategorii Szkół Gimnazjalnych - 18.01.2017

18 stycznia 2017

Tuż po zakończeniu rywalizacji w kategorii Szkół Podstawowych do rywalizacji przystąpili uczniowie reprezentujący Szkoły Gimnazjalne. Dodatkowo zorganizowano mini turniej w kategorii starszych. Prezentujemy klasyfikację turniejową Szkół Gimnazjalnych: 1 miejsce - Bartosz Barczyk, 2 miejsce - Piotr Staszak, 3 miejsce - Sabina Nowosielska, 4 miejsce - Konrad Simlat. Dla każdego uczestnika turnieju przygotowano: gadżety, a dla najlepszych puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Przypominamy, że już jutro odbędą się kolejne zajęcia z piłki siatkowej, na które serdecznie zapraszamy. Szczegółowe informacje na temat wszystkich zajęć znajdują się na plakatach.

Czytaj więcej...

Turniej Tenisa Stołowego w hali MOSiR - u - 18.01.2017

18 stycznia 2017

Od godziny 10:00 dzieci ze Szkół Podstawowych rywalizowały w Turnieju Tenisa Stołowego w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie. Turniej ten został zorganizowany w ramach akcji "Ferie z MOSiR - em". Zwycięzcą został Mateusz Ferensztain a na kolejnych pozycjach uplasowali się: Kacper Górecki, Bartosz Blażejak i Oliwier Dyląg. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe a najlepsi puchary, medale i dyplomy. Zapraszamy już jutro na zajęcia piłki siatkowej. Szczegóły na plakatach.

Czytaj więcej...

Ferie z MOSIR - em - dzień II

17 stycznia 2017

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie odbywają się właśnie zajęcia z piłki siatkowej w ramach akcji FERIE z MOSiR -em. Prezentujemy zdjęcia z zajęć i jednocześnie zachęcamy do udziału w następnych zajęciach. Szczegółowe informacje na plakatach. Już jutro turniej tenisa stołowego.

Czytaj więcej...

Bezpieczne ferie 2017 - pismo Wojewody Śląskiego

17 stycznia 2017

W związku z feriami zimowymi oraz inicjatywą Wojewody Śląskiego w zakresie zapewnienia bezpiecznego wypoczynku w województwie śląskim prosimy o zaznajomienie się z banerem promującym akcje "Bezpieczne ferie 2017"

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2017 MOSiR Knurów