Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Knurów gospodarzem XX Zimowych Marszy na Orientację

19 marca 2018

W dniu 17.03.2018 odbyły się XX Zimowe Marsze na Orientację SOPELEK, w których oprócz Knurowian udział wzięli mieszkańcy województwa śląskiego. Organizatorzy: Oddział PTTK Rybnik, MOSiR Knurów oraz MSP4 w Knurowie serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom marszu, którzy to pojawili się mimo niesprzyjającej aury. Mapy przygotowane dla uczestników marszu można znaleźć na profilu facebook Zorientowani Rybnik. 

Czytaj więcej...

Lodowisko nieczynne! - Zapraszamy w przyszłym sezonie!

8 marca 2018

Serdecznie dziękujemy wszystkim korzystającym z knurowskiego lodowiska i serdecznie zapraszamy w przyszłym sezonie. Dziękujemy Państwu, że byliście z nami i razem przekroczyliśmy rekordową frekfencję która wyniosła 13 570.

Czytaj więcej...

Zawody Pływackie Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - 7.03.2018

7 marca 2018

Dzisiaj od godzin porannych na Pływalni Krytej aQuaRelax w Knurowie rozgrywane były Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Do rywalizacji przystąpiły wszystkie knurowskie Szkoły Podstawowe, które rywalizowały w 22 kategoriach indywidualnych oraz w 2 seriach sztafet. Rywalizację obserwowali: Zastępca Prezydenta Miasta Knurów Piotr Surówka, Radni Rady Miasta Knurów - Tomasz Rzepa, Joachim Machulik, Jerzy Pach, Kierownik Sekcji Pływackiej TKKF Szczygłowice - Dariusz Brachaczek oraz Dyrektor MOSiR Knurów Krzysztof Stolarek.  Imprezę przygotował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie przy współpracy sekcji pływackiej TKKF Szczygłowice oraz WOPR Knurów.

Czytaj więcej...

Mroźno, słonecznie, zawodowo! - relacja z zawodów narciarsko-snowboardowych o puchar Prezydenta Miasta Knurów

2 marca 2018

W miniony poniedziałek na stoku ośrodka narciarskiego „Złoty Groń” w Istebnej odbyły się tegoroczne zawody narciarsko-snowboardowe. W zawodach organizowanych przez MOSiR Knurów wystartowały oprócz dzieci uczęszczających do knurowskich szkół podstawowych także mieszkańcy Knurowa. Oprócz 10 kategorii narciarskich po raz drugi rywalizacja odbywała się także w snowboardzie. Wszystko to spowodowało, że o puchary Prezydenta Miasta Knurów oraz pamiątkowe medale rywalizowało tego dnia ponad 250 uczestników!

Czytaj więcej...

XX Zimowe Marsze na Orientację SOPELEK - IMPREZA OTWARTA dla wszystkich !!!

1 marca 2018

Oddział PTTK w Rybniku oraz MOSiR Knurów zapraszają na XX Zimowe Marsze na Orientację SOPELEK, które odbędą się 17 marca 2018 w Parku NOT przy Szkole Podstawowej nr 4 w Knurowie-Szczygowicach. Organizatorzy przewidzieli dla każdego uczestnika marszu poczęstunek, gadżet oraz niespodziankę. Organizatorzy przygotują trasy o róznych stopniach trudności, między innymi trasę dla początkujących oraz trasę rekreacyjną zalecaną dla rodzin.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt - krótka relacja

27 lutego 2018

W minionym tygodniu w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie odbyły się Mistrzostwa Knurowa w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W klasyfikacji końcowej Miejska Szkoła Podstawowa nr 6 w Knurowie zwyciężyła i zaprezentowała Knurów w dalszych rozgrywkach. Z informacji uzyskanych drogą internetową wiemy, że w kolejnej rundzie "6" również okazała się najlepsza. Czekamy na dalsze informacje. Organizatorami turnieju na tym etapie rozgrywek byli MSP4 Knurów oraz MOSiR Knurów.

Czytaj więcej...

Zawody Narciarsko-Snowboardowe o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - wyniki

27 lutego 2018

Prezentujemy wyniki uzyskane przez zawodników podczas wczorajszych Zawodów Narciarsko-Snowboardowych o Puchar Prezydenta Miasta Knurów, które odbyły się na stokach ośrodka narciarskiego "Złoty Groń" w Istebnej. Szersza relacja z tego wydarzenia niebawem...

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Knurowa w Pływaniu dla Szkół Podstawowych - 7.03.2018

15 lutego 2018

7 marca odbędą się coroczne Mistrzostwa Knurowa w pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Do udziału w nich zapraszamy wszystkie knurowskie Szkoły Podstawowe. Zawody zorganizowane zostaną standardowo na Pływalni Ktyrej aQuArelax w Knurowie. Zgłoszenia reprezentacji szkół do dnia 1 marca. Szczegółowe informacje dotyczące imprezy na plakatach oraz w regulaminie. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Czytaj więcej...

Zawody Narciarsko-Snowboardowe o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - 26.02.2018

12 lutego 2018

Wszystkich sympatyków „białego szaleństwa” zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Zawodów Narciarsko-Snowboardowych o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Tym razem impreza ta odbędzie  się w poniedziałek tj. 26 lutego  na stokach Ośrodka Narciarskiego „Złoty Groń” w Istebnej. Wszystkie informacje dotyczące zawodów i zapisów znajdują się w regulaminie. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Zimowy Turniej Piłki Nożnej w ramach „Ferii z MOSiR” - relacja

9 lutego 2018

Kolejnym punktem tegorocznych „Ferii z MOSiR” był Zimowy Turniej Piłki Nożnej. Na hali sportowej przy ul. Górniczej 2 zgromadziło się prawie 50 zawodników, którzy zamiast siedzenia w domu wybrali aktywne spędzanie wolnego czasu. Uczestnicy sami dobierali się i tworzyli własne drużyny. Ostatecznie do turnieju zgłosiło się 8 zespołów, które w drodze losowania podzielone zostały na dwie grupy. Wyniki turnieju w dalszej części relacji, jednak nie one były najważniejsze. Aktywnie spędzony czas i możliwość gry podczas ferii jest zdecydowanie na pierwszym miejscu! Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i uczestnictwo w zajęciach w ramach akcji „Ferie z MOSiR”.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów