Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Stalmet walczył do końca - wyniki 10 kolejki MLPNH w Knurowie

20 grudnia 2016

Wczoraj drużyny Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej rozegrały ostatnią w tym roku serię spotkań, w której najciekawszym meczem był pojedynek Teamu Stalmet z Tritechem. Obrońcy tytułu, IPA Knurów, dość długo rozkręcali się w meczu z Bud-Expertem, a ich akcje w pierwszej połowie toczyły się w wolnym tempie. Zajmujący drugie miejsce Vibovit miał spore problemy z TKKF-em przegrywając po kwadransie 0:2.

Czytaj więcej...

IPA znowu liderem - wyniki 9 kolejki MLPNH

13 grudnia 2016

W dziewiątej kolejce spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej najciekawszym meczem był pojedynek Tritechu z IPA Knurów. Ci pierwsi nie wykazywali oznak zmęczenia po dwudniowym turnieju Wisła Cup i ponownie postawili faworytom poprzeczkę bardzo wysoko, ale po meczu stojącym na bardzo dobrym poziomie obrońcy tytułu zrewanżowali się zespołowi Górków za wcześniejszą porażkę i po dwóch miesiącach powrócili na pozycję lidera rozgrywek. Łatwo trzy punkty zainkasował Team Stalmet pokonując TKKF Mistral Intermarche. Występujący niegdyś w jednej drużynie Michał oraz Tomasz i Jakub Nowosielscy  zagrali tym razem przeciwko sobie, a w meczu drużyn zajmujących miejsca 6. i 7. w ligowej tabeli Paderek Team pokonał Bud-Expert Team.

Czytaj więcej...

Równy krok liderów - wyniki 8 kolejki MLPNH

29 listopada 2016

Prowadzące w tabeli rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej Vibovit i IPA w 8. serii gier odniosły zgodne wygrane w identycznych rozmiarach. Vibovit, którego rywalem był ostatni w tabeli Bud-Expert Team, długo nie potrafił udowodnić swojej wyższości, mało tego, mógł nawet przegrywać do przerwy, gdyby tylko piłkarze BET mieli lepiej nastawione celowniki. Ostatecznie lider wygrał, ale zaprezentował się przeciętnie. IPA Knurów również nie potrafiła zdominować swojego przeciwnika, ale na szczęście dla mistrza ciężar gry wziął na siebie Łukasz Spórna

Czytaj więcej...

Stalmet wkracza do akcji! - wyniki 7 kolejki MLPNH

22 listopada 2016

Najciekawszym meczem wczorajszej 7. kolejki rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej był pojedynek Vibovitu z Teamem Stalmet. Z kolei obrońcy tytułu mistrzowskiego IPA Knurów wykorzystali porażkę lidera i po ograniu Paderka zrównali się z Vibovitem punktami. W meczu zespołów aspirujących do podium Tritech pewnie ograł TKKF Mistral Intermarche. 

Czytaj więcej...

Mnochy nadchodzi - wyniki 6 kolejki MLPNH

15 listopada 2016

Wczorajszy pojedynek Vibovitu z Tritechem był też pojedynkiem najlepszego strzelca ligi ostatnich dwóch lat z najlepszym bramkarzem ligi ostatnich dwóch sezonów. Na podium wdrapał zespół TKKF Mistral Intermarche, który wczoraj w meczu najmłodszych zespołów ligi wygrał z Paderek Team. Ani wyższa pozycja w tabeli, ani też dłuższa ławka rezerwowych nie wystarczyły Teamowi Stalmet do odniesienia wygranej nad Bud-Expert Teamem. 

Czytaj więcej...

Remis w klasyku - wyniki 5 kolejki MLPNH

8 listopada 2016

Futsalowym klasykiem można nazwać mecze IPA Knurów z Vibovitem, a do takiego doszło w piątej kolejce spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Drugie zwycięstwo odniósł Team Stalmet, który pokonał Paderek Team. Wysoką wygraną zanotował w 5 kolejce Tritech pokonując Bud-Expert Team aż 10:1. Zapraszamy do zapoznania się z szerszą relacją z tych spotkań.

Czytaj więcej...

Twarde lądowanie Paderek Team - wyniki 4 kolejki MLPNH

2 listopada 2016

Debiutant w rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej zespół Paderek Team doznał swojej pierwszej porażki. Najmłodszą drużynę ligi sprowadził na ziemię najbardziej doświadczony zespół ligi Vibovit. Nadal na pierwszą wygraną poczekać musi drużyna Bud-Expert Teamu. Najciekawszym spotkaniem był ostatni pojedynek wieczoru, w którym Team Stalmet spotkał się z IPA Knurów.

Czytaj więcej...

Vibovit liderem - wyniki 3 kolejki MLPNH

25 października 2016

Po trzeciej serii spotkań na pozycję lidera w rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej wysunął się Vibovit. 9-krotni mistrzowie Knurowa łatwo rozprawili się z TKKF Mistral Intermarche, któremu nie pomogła szeroka ławka rezerwowych. IPA Knurów po zeszłotygodniowej porażce z Tritechem z pełną powagą potraktowała Bud-Expert Team odnosząc 7-bramkowe zwycięstwo. W trzecim meczu na wysokości zadania stanął Team Stalmet pokonując Tritech. 

Czytaj więcej...

Dzień Wierciocha - wyniki 2 kolejki MLPNH

18 października 2016

W drugiej kolejce rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Knurowie mistrzowska drużyna IPA Knurów padła ofiarą znakomitej dyspozycji drużyny Tritechu, a zwłaszcza Dawida Wierciocha. Zawodnik ten strzelił obrońcom tytułu pięć goli i dyskutować można jedynie, który z nich był bardziej efektowny. Niespodzianką zakończyło się też spotkanie Teamu Stalmet z TKKF Mistral Intermarche. Do przerwy nic jeszcze nie zapowiadało katastrofy „Stalowych”, kiedy jednak ze stanu 2:2 zrobiło się 2:7, stało się jasne, że nowy sezon drużyna Flisów rozpocznie od porażki. Podobnie jak przed tygodniem najbardziej wyrównany mecz był udziałem beniaminka Paderek Team. W spotkaniu z Bud-Expert Teamem najmłodsza drużyna ligi prowadziła już 3:1, ale skuteczny pościg pozwolił zespołowi Piotra Rolnika na wywalczenie remisu. 

Czytaj więcej...

Udany debiut licealistów

11 października 2016

Wczoraj wieczorem po raz 27. zainaugurowała swoje rozgrywki Miejska Liga Piłki Nożnej Halowej w Knurowie. Najciekawszym spotkaniem okazał się debiut w lidze drużyny Paderek Team. Zawodnicy reprezentujący knurowskie liceum im. Ignacego Paderewskiego choć są najmłodszą drużyną w całej stawce, pokazali, że nie będą chłopcami do bicia i po zaciętym meczu pokonali bardziej doświadczony zespół Tritechu. Pierwsze dwie historyczne bramki dla „Paderka” strzelił wychowanek knurowskiej Akademii Piłki Nożnej Szymon Szulc.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów