Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Weteran liderem strzelców - wyniki 6 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

5 grudnia 2017

Wczoraj rozegrano dwa spotkania 6. kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu. W pierwszym z nich doszło do pojedynku lidera z outsiderem, czyli Gesanetu z Kornas Teamem. Mecz zakończył się przysłowiową rzezią niewiniątek, bo faworyci strzelili aż 24 gole tracąc jednego. 6 trafień zaliczył weteran knurowskich parkietów Dariusz Flis, dokonując przy okazji niebywałego wyczynu, bo jako 47-latek jest aktualnie najlepszym strzelcem rozgrywek. Gesanet nadal przewodzi w tabeli z wyraźną przewagą nad rywalami oraz z kompletem punktów, a za tydzień będzie pauzował.

Czytaj więcej...

Gesanet powiększa przewagę - wyniki 5 kolejki KLF

28 listopada 2017

W poniedziałkowy wieczór doszło w Knurowskiej Lidze Futsalu do meczu dwóch niepokonanych drużyn: Gesanetu i TKKF Mistral Intermarche. W stojącym na dobrym poziomie spotkaniu dawni „Stalowi” okazali się lepsi o dwa gole posiadając przez większość meczu kontrolę nad wydarzeniami na parkiecie. Ekipa Dariusza Flisa po tej wygranej ma już 6 punktów przewagi nad wczorajszym rywalem i 9 nad kolejnymi zespołami i staje się kandydatem nr 1 do mistrzowskiego tytułu. 

Czytaj więcej...

Gesanet idzie jak burza - wyniki 3 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

14 listopada 2017

W trzeciej kolejce Knurowskiej Ligi Futsalu najwięcej uwagi przyciągał pojedynek trzeciej i czwartej drużyny poprzedniego sezonu: Tritechu i Gesanetu. Zgodnie z oczekiwaniami mecz był bardzo wyrównany, a przez większość czasu na tablicy wyników widniał remis. Po raz drugi w tym sezonie na parkiecie zameldował się Vibovit.  Aktualnie mistrzowie nie mieli problemów z pokonaniem Kornas Teamu i śrubowali indywidualne statystyki strzeleckie. W ostatnim meczu wieczoru Bud-Expert Team zaczął od punktowania Przychodni Prognostic i po 12 minutach prowadził już 4:0.

Czytaj więcej...

Mistrz rozpoczął od porażki

7 listopada 2017

W drugiej kolejce Knurowskiej Ligi Futsalu po raz pierwszy w tym sezonie na parkiet wybiegli piłkarze Vibovitu. Obrońcy tytułu mistrzowskiego na „dzień dobry” zmierzyli się z mającym wysokie aspiracje Gesanetem. W składzie Vibovitu pojawili się m.in. dwaj byli zawodnicy IPA Knurów: Daniel Tałajkowski i Marcin Rozumek, choć dla obu był to powrót do Vibovitu. Popularny „Mrówa” występował w Vibovicie już w sezonie 2013/14, natomiast Marcin Rozumek, o czym pamięta już niewielu, na początku swojej przygody z piłką pięcioosobową zagrał kilka meczów w trzecioligowej  drużynie Vibovitu II. Debiut po latach wypadł dla Marcina Rozumka okazale, bo strzelił on dwa gole, nie pomogło to jednak obrońcom tytułu. 

Czytaj więcej...

„Halówka” ruszyła po raz 28. - wyniki 1 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

31 października 2017

W poniedziałkowy wieczór po raz 28.zainaugurowała swoje rozgrywki liga piłki nożnej w wydaniu halowym. W porównaniu do ub. sezonu nastąpiło w niej kilka zmian. Na starcie zabrakło czołowej drużyny ostatnich lat IPA Knurów, a trzecia ekipa poprzedniego sezonu Team Stalmet zmieniła nazwę na GESAnet. Do rozgrywek  przystąpiły dwie nowe drużyny: Kornas Team i Przychodnia Prognostic. Dla obu inauguracja okazała się twardym zderzeniem z ligowymi wyjadaczami.

Czytaj więcej...

MOSiR Knurów kontynuuje nabór do rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu!

4 października 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie kontynuuje nabór drużyn do rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu w sezonie 2017/18. W rozgrywkach mogą brać udział zawodnicy urodzeni w roku 2001 i starsi. Mecze odbywać się będą tradycyjnie w hali MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach w poniedziałki w godzinach wieczornych. Zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny z Działem Organizacji pod nr 32 335-20-14 lub 602-724-457. . Zapraszamy do tworzenia i zgłaszania drużyn!

Czytaj więcej...

Nabór do kolejnego sezonu Knurowskiej Ligi Futsalu

14 września 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie ogłasza nabór drużyn do rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu w sezonie 2017/18. W rozgrywkach mogą brać udział zawodnicy urodzeni w roku 2001 i starsi. Mecze odbywać się będą tradycyjnie w hali MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach w poniedziałki w godzinach wieczornych. Zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny z Działem Organizacji pod nr 32 335-20-14 lub 602-724-457. Termin zgłoszeń upływa z dniem 30 września. Zapraszamy do tworzenia i zgłaszania drużyn!

Czytaj więcej...

Mistrz wygrał Puchar

11 kwietnia 2017

Tradycyjnie na zakończenie rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej rozegrany został Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa, połączony z oficjalną ceremonią wręczenia nagród za udział w rozgrywkach. Wzięli w niej udział Zastępca Prezydenta Miasta Knurowa Piotr Surówka, Przewodniczący Rady Miasta Tomasz Rzepa i Dyrektor MOSiR Krzysztof Stolarek.

Czytaj więcej...

"Halówka" zagra o Puchar - Halowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Knurów

4 kwietnia 2017

Już w najblizszy poniedziałek 10 kwietnia po raz ostatni w tym sezonie na parkiet szczygłowickiej hali wybiegną drużyny Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Rywalizować będą one w turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa, który swoją historią sięga aż do 1991 roku, kiedy to jego pierwszym i sensacyjnym zwycięzcą została drużyna Concordii, pozostawiając w pokonanym polu ówczesnych faworytów: Rancho i Burzę.  Z obecnych zespołów najwięcej triumfów w tych rozgrywkach ma na koncie Vibovit, który Puchar zdobywał 6-krotnie.  Raz sztuka ta udała się drużynom Teamu Stalmet i TKKF Mistral Intermarche.

Czytaj więcej...

Krzysztof Górka najlepszym bramkarzem MLPNH

30 marca 2017

Tradycyjnie po zakończeniu rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Noznej Halowej odbywa się głosowanie na najlepszego bramkarza. Po raz trzeci z rzędu zostal nim wybrany Krzysztof Górka. Nagrodę zwycięzca głosowania odbierze podczas oficjalnego zakończenia rozgrywek w dniu 10 kwietnia. Gratulujemy!

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów