Go to: tresc | menu

Informacje sportowe

Uroczysta Gala Sportu i Kultury - relacja

3 kwietnia 2017

W ubiegła środę, podczas uroczystej Gali Sportu i Kultury, która odbyła się w knurowskim „Kino Scena Kultura”, zostały wręczone nagrody i wyróżnienia Prezydenta Miasta Knurów dla sportowców, trenerów, drużyn i przedstawicieli kultury za 2016 rok. Podczas trwania tej corocznie odbywającej się imprezy mogliśmy zobaczyć na scenie zawodników, którzy w minionym roku odnosili sukcesy sportowe na przeróżnych arenach sportowych, reprezentantów knurowskich klubów sportowych i stowarzyszeń oraz najzdolniejszych artystów muzycznych i teatralnych.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Siatkowej z okazji Dnia Kobiet

29 marca 2017

W minioną niedziele w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie odbył się Turniej Piłki Siatkowej z okazji Dnia Kobiet. Rywalizację na pierwszym meczu zakończyła drużyna SV MOSiR Zabrze wyprzedzając w tabeli turniejowej kolejno SV Zabrze, TKKF Szczyglowice, Młodziczki Zabrze. Organizatorami turnieju jak co roku były TKKF Szczygłowice oraz MOSiR Knurów.

Czytaj więcej...

Festiwal Zdrowego Stylu Życia w Miejskim Gimnazjum nr 1 w Knurowie

28 marca 2017

W minionym tygodniu w Miejskim Gimnazjum nr 1 w Knurowie odbył się Festiwial Zdrowego Stylu Życia. W budynku gimnazjum uczennice i chętni uczniowie mieli zorganizowane zajęcia fitness z Panią Małgorzatą Rzepką, następnie tańczyli zumby i odprężali się na jodze prowadzonej przez Panią Magdalenę Wyrostek. W tym czasie na hali sportowej odbywały się zajęcia z piłki nożnej prowadzone przez trenera Gwarka Zabrze Pana Łukasza Poradę oraz trening piłki siatkowej przygotowany przez trenera sekcji siatkarskiej TKKF Szczygłowice Pana Marka Siwek oraz instruktora MOSiR Knurów Pana Zbigniewa Rabczewskiego. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie dziękuje za zaproszenie. Prezentujemy zdjęcia z przeprowadzonej w tym dniu lekcji pokazowej. 

Czytaj więcej...

Informacje dla klientów aQuaRelax w Knurowie

17 marca 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie przekazuje nastepujące informacje dotyczące obiektu przy ulicy Szpitalnej 23. W dniu 21.03.2017 (wtorek) Pływalnia Kryta "aQuaRelax" czynna będzie od 15:00 - 22:00. W dniu 21.03.2017 jacuzzi będzie nieczynne. W dniach 20.03.2017-22.03.2017 zjeżdżalnia wodna będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj więcej...

Jubileuszowy, piąty Festiwal Akrobatyki i Gimnastyki w Żorach już 2 kwietnia.

15 marca 2017

W żorskiej hali widowiskowo-sportowej 2 kwietnia widzowie już po raz piąty będą świadkami niesamowitego show akrobatyczno-gimnastycznego z udziałem wybitnych polskich sportowców w tej dziedziny sportu a zarazem gwiazd programu Mam Talent. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizator tego wydarzenia podkreśla, że rzadko kiedy można w naszym kraju zobaczyć na żywo tak wielu akrobatów, artystów i sportowców prezentujących najwyższy europejski i światowy poziom akrobatycznych umiejętności.

Czytaj więcej...

Sala Fitness oraz Sauna niedostępne w dniu 12.03.2017

8 marca 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, iż dnia 12 marca sala fitness oraz sauna przy ulicy Górniczej 2 będą niedostępne. Za niedogodności przepraszamy !

Czytaj więcej...

Turniej Siatkarski "Gramy dla Grzesia" już w niedziele!

8 marca 2017

Już tylko kilka dni dzieli nas do dnia, w którym wszyscy razem będziemy chcieli budować lepsze jutro dla Grzesia. Dlatego już czas na zapoznanie się z regulaminem oraz tym co czeka nas 12.03.2017. Mamy zaszczyt poinformować, iż sędzią głównym meczu gwiazd będzie Pan Wojciech Maroszek - sędzia klasy międzynarodowej, Przewodniczący Wydziału Sędziowskiego w Polsce. Na turnieju o nasze bezpieczeństwo, zdrowie zadbają medycy z firmy RED MED.  Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Czytaj więcej...

Siatkarki MG4 w Knurowie z awansem do kolejnej rundy!

27 lutego 2017

W dniu dzisiejszym odbyła się kolejna runda zmagań siatkarskich na parkietach knurowskiego MOSiR - u. Do rywalizacji o awans do następnej rundy przystąpiły Gimnazja z Sośnicowic, Żernicy, Gierałtowic oraz Knurowa. Zwyciężyła drużyna gospodarza, wygrywając wszystkie swoje pojedynki. Gratulacje  i życzymy powodzenia w następnej rundzie rozgrywek w Pyskowicach.

Czytaj więcej...

Relacja fotograficzna - Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - 22.02.2017

23 lutego 2017

Przedstawiamy Państwu relację fotograficzną z Zawodów Pływackich Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Prezydenta Miasta Knurów, które odbyły się wczoraj na pływalni krytej aQuaRelax w Knurowie. Serdecznie zapraszamy do zobaczenia zdjęć.

Czytaj więcej...

Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - wyniki

22 lutego 2017

22 lutego na Pływalni Krytej aQuarelax w Knurowie odbyły się Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. W zawodach jak co roku udział wzięły knurowskie Szkoły Podstawowe i Gimnazja. Na uwagę zasługuje rekordowa frekwencja wśród uczestników z czego niezmiernie się cieszymy. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, nauczycielom, organizatorom  z Sekcji TKKF Szczygłowice oraz WOPR Knurów za pomoc oraz udział w zawodach. Przedstawiamy Państwu wyniki a już wkrótce obszerna relacja fotograficzna. Nagrody wręczali: Zastępca Prezydenta Miasta Knurów - Piotr Surówka, Przewodniczący Rady Miasta Knurów Tomasz Rzepa, Zastępca Przewodniczącego Rady Miasta Knurów - Jerzy PachPrzewodniczący Komisji Sportu, Rekreacji i Promocji Zdrowia- Joachim Machulik oraz Dyrektor MOSiR Knurów - Krzysztof StolarekO oprawę głosową zawodów dbał Pan Dariusz BrachaczekKierownik Sekcji Pływackiej TKKF Szczygłowice a sędzią głównym zawodów był Mateusz Płowiec.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2017 MOSiR Knurów