Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Gesanet już odlicza

13 lutego 2018

W 13. serii spotkań Knurowskiej Ligi Futsalu liderujący Gesanet spotkał się z outsiderem rozgrywek Kornas Teamem i zgodnie z oczekiwaniami wygrał w przekonujących rozmiarach. Do lidera można mieć jedynie zastrzeżenia w kwestii ilości straconych goli, ale Gesanet nastawiony był bardziej na poprawę statystyk strzeleckich i cel swój osiągnął. Po jedenastym zwycięstwie w dwunastu meczach Gesanet może już powoli zastanawiać się nie nad tym, czy zdobędzie mistrzowski tytuł, ale nad tym, w której kolejce się to stanie.  Mając obecnie 12 punków przewagi nad kolejną drużyną zespół Dariusza Flisa może sobie pozwolić na trzy, a w dobrym układzie nawet na cztery porażki, a i tak utrzyma prowadzenie.

Czytaj więcej...

Gesanet na ostatniej prostej - wyniki 12 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

23 stycznia 2018

Kolejne zwycięstwo w rozgrywkach Knurowskiej Ligi Futsalu odniósł zespół Gesanetu. We wczorajszy wieczór drużyna Dariusza Flisa spotkała się z TKKF Mistral Intermarche i pomimo sporych braków kadrowych wygrała 5:2 kontrolując prawie całe spotkanie. Jedyny wątpliwy dla lidera moment meczu nastąpił ok. 30 minuty, kiedy to TKKF zdobył w przeciągu dwóch minut dwa gole i doprowadził do stanu 3:2. W końcówce Gesanet odpowiedział tym samym i nadal jest jedynym zespołem w lidze bez porażki, TKKF z kolei po trzech z rzędu przegranych spadł na 4. miejsce w tabeli.

Czytaj więcej...

Vibovit wkracza do gry - wyniki 11 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

16 stycznia 2018

Najciekawszym pojedynkiem 11. serii spotkań Knurowskiej Ligi Futsalu był mecz Vibovitu z TKKF Mistral Intermarche. Młodzi zawodnicy Marcina Polywki dobrze rozpoczęli to spotkanie, uważnie się bronili i wyprowadzali skuteczne kontrataki, dzięki czemu do przerwy prowadzili już 3:0. Jak się jednak okazało, było to za mało na obrońców tytułu. Po zmianie stron Vibovit już z Arielem Mnochym w składzie podkręcił tempo i po koniec meczu wyszedł na prowadzenie, którego nie dał już sobie odebrać. 

Czytaj więcej...

Grali dla WOŚP - wyniki 10 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

15 stycznia 2018

Jak co roku do dzieła Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyłączyli się piłkarze Knurowskiej Ligi Futsalu, którzy oprócz walki o ligowe punkty uczestniczyli w ogólnokrajowej zbiórce pieniężnej. Darczyńcy okazali serce noworodkom, ale wobec przeciwników nie  byli już tacy życzliwi. Szczególnie dotyczy się to Vibovitu, który nie miał żadnej litości dla outsidera rozgrywek Kornas Teamu i odprawił go z bagażem aż 18 goli, z czego 11 było autorstwa Marcina Rozumka najskuteczniejszego obecnie strzelca ligi. Najciekawszym meczem niedzielnej serii był pojedynek Apteki Św. Barbary Tritech z Gesanetem. 

Czytaj więcej...

Niedzielna kolejka Knurowskiej Ligi Futsalu zagra dla WOŚP!

12 stycznia 2018

W najbliższą niedzielę piłkarze KLF przyłączą się do dzieła Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i rozegrają kolejne trzy mecze, po czym wrócą na parkiet dzień później, w poniedziałkowy wieczór. Wszystkich zapraszamy do kibicowania oraz wsparacia WOŚP. Program spotkań przedstawia się następująco: 10. kolejka (14 stycznia, niedziela): Kornas Team – Vibovit (14.00), Apteka Św. Barbary Tritech – GESAnet (14.45), Bud-Expert Team – Przychodnia Prognostic (15.30).

Czytaj więcej...

Nie ma mocnych na Gesanet - wyniki 9 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

9 stycznia 2018

Wczoraj rozegrana została pierwsza w tym roku kolejka spotkań Knurowskiej Ligi Futsalu. W najlepszych humorach parkiet szczygłowickiej hali opuszczał lider rozgrywek, zespół Gesanetu, który w najciekawszym spotkaniu wygrał z Vibovitem 5:2. Była to już ósma z rzędu wygrana zespołu Dariusza Flisa, w tym druga nad obrońcą tytułu. Tym samym wiadomo już, że Vibovit będzie miał w tym sezonie gorszy bilans bezpośrednich spotkań z Gesanetem i aby wyprzedzić go w tabeli, musi odrobić aż 16 punktów straty. 

Czytaj więcej...

Lider nie do zatrzymania

19 grudnia 2017

W 8. kolejce rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu kolejne zwycięstwo odniosła drużyna Gesanetu i bez straty punktów zakończyła tegoroczne rozgrywki. Wczoraj w meczu z Bud-Expert Teamem lider poczuł się na tyle mocny, że nie skorzystał z możliwości gry w przewadze liczebnej i naprzeciw czterech graczy rywala również wystawił czterech zawodników. Po 30 minutach gry można było mieć wątpliwości, czy taki manewr się opłacił, bo BET prowadził 4:3, jednak w końcówce opadł z sił i lider dopisał do swojego dorobku kolejne trzy punkty.

Czytaj więcej...

Wszystko zgodnie z planem - wyniki 7 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

12 grudnia 2017

We wczorajszych spotkaniach Knurowskiej Ligi Futsalu zgodnie wygrywały drużyny wyżej klasyfikowane w tabeli. Baczni obserwatorzy rozgrywek szanse na wyrównane spotkanie upatrywali w zestawie Bud-Expert Team – TKKF Mistral Intermarche, ale jak się okazało, tylko na początku meczu BET mocno postraszył drużynę Marcina Polywki ostrzeliwując słupki bramki Sebastiana Pawlika. Później ekipa 19-latków kontrolowała mecz powiększając systematycznie przewagę i dzięki wywalczonym trzem punktom zmniejszyła stratę do pauzującego lidera.

Czytaj więcej...

Weteran liderem strzelców - wyniki 6 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

5 grudnia 2017

Wczoraj rozegrano dwa spotkania 6. kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu. W pierwszym z nich doszło do pojedynku lidera z outsiderem, czyli Gesanetu z Kornas Teamem. Mecz zakończył się przysłowiową rzezią niewiniątek, bo faworyci strzelili aż 24 gole tracąc jednego. 6 trafień zaliczył weteran knurowskich parkietów Dariusz Flis, dokonując przy okazji niebywałego wyczynu, bo jako 47-latek jest aktualnie najlepszym strzelcem rozgrywek. Gesanet nadal przewodzi w tabeli z wyraźną przewagą nad rywalami oraz z kompletem punktów, a za tydzień będzie pauzował.

Czytaj więcej...

Gesanet powiększa przewagę - wyniki 5 kolejki KLF

28 listopada 2017

W poniedziałkowy wieczór doszło w Knurowskiej Lidze Futsalu do meczu dwóch niepokonanych drużyn: Gesanetu i TKKF Mistral Intermarche. W stojącym na dobrym poziomie spotkaniu dawni „Stalowi” okazali się lepsi o dwa gole posiadając przez większość meczu kontrolę nad wydarzeniami na parkiecie. Ekipa Dariusza Flisa po tej wygranej ma już 6 punktów przewagi nad wczorajszym rywalem i 9 nad kolejnymi zespołami i staje się kandydatem nr 1 do mistrzowskiego tytułu. 

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów