Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Relacja z Turnieju Piłkarskiego Trampkarzy APN Cup 2013

31 stycznia 2013

Hala MOSiRu w Szczygłowicach była areną zmagań trampkarzy, którzy rywalizowali podczas corocznego turnieju piłki nożnej halowej APN Cup 2013. W turnieju udział wzięło 8 zespołów z rocznika 2002 i młodsi. Najlepszy okazał się katowicki Rozwój, który pozostał w niedzielę niepokonany i zdobył komplet punktów. Organizatorami turnieju była Akademia Piłki Nożnej Knurów i MOSiR Knurów.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Knurowa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - 23.01.2013

24 stycznia 2013

W minioną środę na Pływalni Krytej aQuaRelax w Knurowie odbyła się kolejna edycja Mistrzostw Knurowa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta. 117 uczestników rywalizowało w poszczególnych konkurencjach o miano Mistrza Knurowa.

Czytaj więcej...

Halowy Turniej Piłki Nożnej - APN CUP 2013

21 stycznia 2013

Akademia Piłki Nożnej oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zapraszają na Halowy Turniej Piłki Nożnej APN CUP 2013, który odbędzie się 27.01.2013 na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie.

Czytaj więcej...

Siatkarskie emocje dla Antosi Wieczorek !!!

21 stycznia 2013

Pomóżmy Antosi Wieczorek - to przewodnie hasło Turnieju Piłki Siatkowej, który odbył się w minioną niedzielę na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie. W rozgrywkach udział wzięło 6 zespołów a najlepszą okazała się drużyna KS Burza. Najlepszymi zawodniczkami w poszczególnych drużynach były: Izabela Janeczek, Gabriela Małota, Anna Orłowska, Anna Kostka.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na 9. edycję Noworocznego Halowego Turnieju Piłkarskiego

3 stycznia 2013

W najbliższa sobotę, 5. Stycznia, w hali sportowej MOSiR w Knurowie- Szczygłowicach odbędzie się już 9. edycja Noworocznego Turnieju Piłkarskiego - Marco soccer cup 2013. W turnieju zaprezentuje się 8 zespołów złożonych z chłopców urodzonych w 2000 roku. Pierwszy mecz odbędzie się o godzinie 9.30 a rozgrywki potrwają do godziny 16.30. Serdecznie zapraszamy!

 

Czytaj więcej...

Na Orliku grali w Nowy Rok

2 stycznia 2013

W samo południe 1 stycznia rozegrany został towarzyski mecz piłkarski, w którym wzięli zawodnicy reprezentujący kilka zespołów Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Najliczniej reprezentowany był obrońca tytułu Pamar, którego sześciu graczy stawiło się do boju. Trzech zawodników delegowały Sanit i IPA Knurów, a po jednym Team Stalmet i Mati Vet FC. Pierwsza bramka na knurowskich boiskach padła dokładnie o godzinie 12.10, a jej autorem był Tadeusz Barwicki. Mecz toczący się prawdziwie wiosennej aurze był okazją do podtrzymania formy przed zbliżająca się rundą rewanżową w rozgrywkach halowych, której początek już w najbliższy poniedziałek.

Czytaj więcej...

Świąteczno - Noworoczny turniej skata sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa - relacja

2 stycznia 2013

W dniu 21.12.2012 r. w restauracji „Dolce Vita” w   Knurowie - Szczygłowicach, odbył się  tradycyjny Świąteczno – Noworoczny turniej skata sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa Adama Ramsa. W turnieju głównym wzięło udział 20 osób wyłonionych w turniejach eliminacyjnych. Najlepszym zawodnikiem został Józef Lipok, drugą pozycję zajął Konrad Sobieraj, zaś na trzecim miejscu sklasyfikowany został Piotr Luberta.

 

Czytaj więcej...

Wyniki Turnieju Barbórkowego w Skacie Sportowym

4 grudnia 2012

W dniu 3.12.2012 w restauracji Dolce Vita w Szczygłowicach odbył się Barbórkowy Turniej w Skacie Sportowym. Organizatorzy dziękują Centrali Związku Zawodowego Ratowników za ufundowanie pucharu oraz MOSiR Knurów za zakup statuetek i dyplomów. Podziękowania również dla Związków Zawodowych KWK Szczygłowice za ufundowanie okolicznościowych kufli Barbórkowych.

Czytaj więcej...

Knurowscy gimnazjaliści walczyli w Turnieju Piłki Siatkowej z okazji Dnia Niepodległości

21 listopada 2012

W dniu wczorajszym tj. 20.11. 2012 r. na hali sportowej w Szczygłowicach odbyła się kolejna  edycja Turnieju Gimnazjów w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Rozgrywki te organizowane są corocznie z okazji obchodów Dnia Niepodległości. Licznie zgromadzeni uczniowie knurowskich szkół gimnazjalnych rywalizowali ze sobą już XII raz.  Organizatorami turnieju byli Miejskie Gimnazjum nr 4 w Knurowie oraz MOSiR Knurów.

Czytaj więcej...

Puchar Starostwa nie dla TKKF

20 listopada 2012

Prawie stu uczestników zgromadziły dwa turnieje siatkarskie, które rozegrane zostały w niedzielę w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie. Wśród kobiet równych sobie nie miał Sikret Gliwice, który wygrał wszystkie mecze w stosunku 2:0. Na 4. miejscu uplasowały się młode zawodniczki TKKF Szczygłowice. Bardziej wyrównana była rywalizacja w turnieju mężczyzn, gdzie najlepszy okazał się Euro SKOK z Rybnika.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów