Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Już w sobotę odbędą się Zawody Wędkarskie dla Dzieci i Młodzieży

30 maja 2013

Koło Polskiego Związku Wędkarskiego nr 28  organizuje "Spławikowe zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży". W sobotę od godziny 8.00 na terenie stawu Moczury będą trwały zapisy chętnych, którzy następnie przystąpią do rywalizacji w grupach wiekowych (5 - 9 lat oraz 10 - 14 lat). Również w tym dniu odbędą się "spławikowe zawody wędkarskie" w Szczygłowicach na stawie "Jaskinia". Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków !!!

Czytaj więcej...

Zapraszamy na VII Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dni Knurowa

28 maja 2013

W sobotę, 1 czerwca, w hali sportowej MOSiR Knurów w Szczygłowicach odbędzie się VII Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji  Dni Knurowa. Do rywalizacji przystąpią dziewczęta z roczników 1996 - 2001 i młodsze oraz amatorzy. Serdecznie zapraszamy wszystkich  sympatyków szermierki już od godz. 11.

Czytaj więcej...

Młodzi biegacze rywalizowali w XXII Otwartym Międzynarodowym Bieg Młodości

28 maja 2013

Kolejna edycja Biegu Młodości za nami. Impreza ta juz na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń sportowych odbywających się na terenie naszego miasta. Mimo mało wiosennej pogody, chętnych do biegania nie zabrakło. Młodzi zawodnicy licznie stawili się w piątek na starcie XXII Otwartego Międzynarodowego Biegu Młodości, który już  od kilku lat odbywa się terenie parku w Szczygłowicach.

Czytaj więcej...

Pływalnia aQua Relax była areną Drużynowego Wieloboju Pływackiego 10-latków - wyniki

21 maja 2013

Pływalnia Kryta aQuaRelax w Knurowie była w sobotę areną Drużynowego Wieloboju Pływackiego 10-latków. W zawodach tych udział wzieła prawie setka młodych pływaków reprezentującą 11 klubów. Poniżej prezentujemy wyniki uzyskane tego dnia przez startujących.

Czytaj więcej...

Czwórbój LA - 7/8.05.2013

14 maja 2013

W dniach 7 i 8 maja 2013 na obiektach Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 6 odbyły się finały miejskie w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. Głównym organizatorem imprezy z ramienia Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 7 był mgr Janusz Klof. Impreza posiada długą tradycję w kalendarzu Szkolnego Związku Sportowego. Drużyny reprezentujące nasze miasto osiągały znaczące rezultaty w finałach rejonowych i wojewódzkich. Dwukrotnie reprezentacja MSP 7 reprezentowała Śląsk w finałach ogólnopolskich zajmując  9 i 11 miejsce.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn 6-osobowych na "Orliku"

7 maja 2013

W ubiegły wtorek tj. 30 kwietnia na popularnym „Orliku” odbył się Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn 6-osobowych w kategorii Szkoły Podstawowej. Tryumfatorem została drużyna KS Concordia Knurów, która odprawiła z kwitkiem pozostałe zespoły i zgromadziła komplet punktów. Rywalizacja na boisku należącym do Kompleksu Boisk Wielofunkcyjnych zgromadziła ok. 50 uczestników, którzy zgłosili do turnieju cztery zespoły.

Czytaj więcej...

Top Ten na topie!

23 kwietnia 2013

Dziewięć zespołów i blisko stu zawodników wzięło udział w turnieju piłki siatkowej mężczyzn powiatu gliwickiego. Zdecydowanie najlepszą drużyną w tej corocznej imprezie okazała się ekipa Top Ten, którą nie dość, że wygrała wszystkie swoje mecze, to jeszcze nie oddała rywalom ani jednego seta. Oprócz wygranej w turnieju do drużyny Top Ten trafił tytuł najlepszego zawodnika, którym został Artur Duda. Drugie miejsce przypadło knurowskiej ekipie Obelino.

Czytaj więcej...

Górnik Niwka Sosnowiec tryumfuje w Turnieju Piłki Nożnej Halowej APN

28 marca 2013

Za nami kolejny turniej halowy organizowany przez knurowską Akademię Piłki Nożnej przy współpracy MOSiR Knurów. Tym razem do boju stanęły drużyny z rocznika 2001 i młodsi. Po heroicznych bojach zwycięskim zespołem okazała się drużyna Górnik Niwka Sosnowiec.

Czytaj więcej...

Ratowników mamy na medal!

20 marca 2013

W niedzielę odbyły się Zimowe Mistrzostwa Śląska w Ratownictwie Wodnym. Drużyna z Knurowa zajęła drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, potwierdzając tym samym dobrą formę i odpowiednie przygotowanie do sezonu letniego.

Czytaj więcej...

Zawody Narciarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - relacja

19 marca 2013

W niedzielę tj. 17 marca, na stoku Złoty Groń w Istebnej odbyły się zawody narciarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Wymarzona, alpejska pogoda dopisała zawodnikom, którzy mierzyli się na trasie slalomu giganta. Mieszkańcy Knurowa rywalizowali w 3 kategoriach męskich i 1 damskiej pokonując trasę dwukrotnie.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów