Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Turniej Tenisa Stołowego dla Dzieci i Młodzieży - 22.02.2013

27 lutego 2013

W miniony piątek na hali w Szczygłowicach odbył się Turniej Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży. Od godziny 9:00 na sześciu przygotownych stołach rozgrywki rozpoczęła grupa młodsza ze Szkół Podstawowych. Grupa starsza ze Szkół Gimnazjalnych rozpoczęla swoje rozgrywki od godziny 11:00. Dla osób uczestniczących w turnieju organizatorzy przygotowali poczęstunek, medale, dyplomy oraz drobne upominki i nagrody. Organizatorami turnieju byli: Lokatorsko Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do rywalizacji w Turniejach Tenisa Stołowego dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych!

13 lutego 2013

W ostatnich dniach ferii zimowych Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zaprasza wszystkich sympatyków celuloidowej piłeczki  do udziału w Turniejach Tenisa Stołowego. W piątek 22 lutego do rywalizacji przystąpią uczniowie Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych, a dzień później,w sobotę 23 lutego,  zapraszamy wszystkich dorosłych. Turnieje odbędą się na  hali sportowej MOSiR w Szczygłowicach. Organizatorami turnieju jest MOSiR Knurów wraz z LWSM Knurów.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Knurowa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Slalomie Gigancie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - 6.02.2013

8 lutego 2013

W minioną środę w Ośrodku Narciarkim Brenna Węgierski odbyły się Mistrzostwa Knurowa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Slalomie Gigancie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. W zawodach udział wzięlo 76 uczestników reprezentujących Miejskie Szkoły Podstawowe i Gimnazjalne. Na uwagę zasługuje fakt, iż najmłodszy uczestnik Jakub Nowak reprezentujący Miejskie Przedszkole nr 7 w Knurowie zajął 3 miejsce rywalizując ze starszymi kolegami.

Czytaj więcej...

Relacja z Turnieju Piłkarskiego Trampkarzy APN Cup 2013

31 stycznia 2013

Hala MOSiRu w Szczygłowicach była areną zmagań trampkarzy, którzy rywalizowali podczas corocznego turnieju piłki nożnej halowej APN Cup 2013. W turnieju udział wzięło 8 zespołów z rocznika 2002 i młodsi. Najlepszy okazał się katowicki Rozwój, który pozostał w niedzielę niepokonany i zdobył komplet punktów. Organizatorami turnieju była Akademia Piłki Nożnej Knurów i MOSiR Knurów.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Knurowa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - 23.01.2013

24 stycznia 2013

W minioną środę na Pływalni Krytej aQuaRelax w Knurowie odbyła się kolejna edycja Mistrzostw Knurowa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta. 117 uczestników rywalizowało w poszczególnych konkurencjach o miano Mistrza Knurowa.

Czytaj więcej...

Halowy Turniej Piłki Nożnej - APN CUP 2013

21 stycznia 2013

Akademia Piłki Nożnej oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zapraszają na Halowy Turniej Piłki Nożnej APN CUP 2013, który odbędzie się 27.01.2013 na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie.

Czytaj więcej...

Siatkarskie emocje dla Antosi Wieczorek !!!

21 stycznia 2013

Pomóżmy Antosi Wieczorek - to przewodnie hasło Turnieju Piłki Siatkowej, który odbył się w minioną niedzielę na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie. W rozgrywkach udział wzięło 6 zespołów a najlepszą okazała się drużyna KS Burza. Najlepszymi zawodniczkami w poszczególnych drużynach były: Izabela Janeczek, Gabriela Małota, Anna Orłowska, Anna Kostka.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na 9. edycję Noworocznego Halowego Turnieju Piłkarskiego

3 stycznia 2013

W najbliższa sobotę, 5. Stycznia, w hali sportowej MOSiR w Knurowie- Szczygłowicach odbędzie się już 9. edycja Noworocznego Turnieju Piłkarskiego - Marco soccer cup 2013. W turnieju zaprezentuje się 8 zespołów złożonych z chłopców urodzonych w 2000 roku. Pierwszy mecz odbędzie się o godzinie 9.30 a rozgrywki potrwają do godziny 16.30. Serdecznie zapraszamy!

 

Czytaj więcej...

Na Orliku grali w Nowy Rok

2 stycznia 2013

W samo południe 1 stycznia rozegrany został towarzyski mecz piłkarski, w którym wzięli zawodnicy reprezentujący kilka zespołów Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Najliczniej reprezentowany był obrońca tytułu Pamar, którego sześciu graczy stawiło się do boju. Trzech zawodników delegowały Sanit i IPA Knurów, a po jednym Team Stalmet i Mati Vet FC. Pierwsza bramka na knurowskich boiskach padła dokładnie o godzinie 12.10, a jej autorem był Tadeusz Barwicki. Mecz toczący się prawdziwie wiosennej aurze był okazją do podtrzymania formy przed zbliżająca się rundą rewanżową w rozgrywkach halowych, której początek już w najbliższy poniedziałek.

Czytaj więcej...

Świąteczno - Noworoczny turniej skata sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa - relacja

2 stycznia 2013

W dniu 21.12.2012 r. w restauracji „Dolce Vita” w   Knurowie - Szczygłowicach, odbył się  tradycyjny Świąteczno – Noworoczny turniej skata sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa Adama Ramsa. W turnieju głównym wzięło udział 20 osób wyłonionych w turniejach eliminacyjnych. Najlepszym zawodnikiem został Józef Lipok, drugą pozycję zajął Konrad Sobieraj, zaś na trzecim miejscu sklasyfikowany został Piotr Luberta.

 

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów