Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Turniej Piłki Nożnej APN Knurów U-9 - relacja

12 czerwca 2013

W niedzielę 2 czerwca Akademia Piłki Nożnej w Knurowie była gospodarzem turnieju APN Knurów U-9 a areną zmagań młodych piłkarzy z rocznika 2004 i młodszych był Kompleks Boisk Wielofunkcyjnych MOSiR Knurów przy ul. Ułanów 8.

Czytaj więcej...

Już w sobotę Zawody Wędkarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów

11 czerwca 2013

Już w sobotę, 15 czerwca, odbędą się Zawody Wędkarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów organizowane przez Koło Wędkarskie nr 28 w Knurowie. Miejscem rozegrania zawodów będzie staw „Moczury” w Knurowie. Zapisy zawodników od godz. 8.00 zaś początek połowu o godzinie 9.00. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

IV Turniej Kibiców Górnika Zabrze Torcida Knurów Cup - relacja

11 czerwca 2013

Kompleks boisk wielofunkcyjnych przy ul. Ułanów 8 był areną zmagań drużyn zgłoszonych do tegorocznej, czwartej już edycji Torcida Knurów Cup. Było głośno, momentami widowiskowo, ale co najważniejsze nie zabrakło sportowej rywalizacji. Turniej Kibiców Górnika Zabrze to wydarzenie, które na dobre wpisało się już w kalendarz imprez w mieście.

Czytaj więcej...

Młodzi pływacy rywalizowali w ramach Ligi Klubów Śląskich

11 czerwca 2013

W sobotnie przedpołudnie na pływalni krytej Aqua-Relax w Knurowie odbyła się II runda Ligi Klubów Śląskich w pływaniu. Do rywalizacji przystąpili chłopcy i dziewczęta urodzeni w 2003 roku. Poniżej przedstawiamy wyniki osiągane podczas zawodów.

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka z MOSiR-em

6 czerwca 2013

Tegoroczny Dzień Dziecka był dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji okazją do zaproponowania młodym knurowianom spędzenia czasu na sportowo. Kilkunastu młodych adeptów futbolu pod opieką instruktora Patryka Pietraczyka wykonywało podstawowe ćwiczenia nakierowane przede wszystkim na koordynację ruchową i motorykę. Na boiskach do siatkówki  dziewczęta rywalizowały w tradycyjnej, jak i plażowej odmianie tej dyscypliny w turniejach, które koordynował instruktor siatkówki Zbigniew Rabczewski.

Czytaj więcej...

Zawody Wędkarskie z okazji Dnia Dziecka - relacja

6 czerwca 2013

W minioną sobotę w zawodach wędkarskich z okazji Dnia Dziecka zorganizowanych przez Koło Wędkarskie przy KWK „Szczygłowice” wzięło udział 53 uczestników. Dzieci rywalizowały ze sobą w dwóch kategoriach wiekowych 7-10 lat i 11-15 lat.Tego samego dnia odbyły się również zawody na knurowskich "Moczurach", których organizatorem było Koło Wędkarske nr 28 Polskiego Związku Wędkarskiego.

Czytaj więcej...

Turniej Skata Sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa - relacja

4 czerwca 2013

W poniedziałek, 3 czerwca, odbyła się wiosenna edycja Turnieju Skata Sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa.  Sympatycy tej karcianej gry po raz kolejny zmierzyli się rywalizując o miano najlepszego gracza.  Przy karcianym stole równych sobie nie miał Piotr Luberta, który zdobył okazały puchar.

Czytaj więcej...

VII Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dni Knurowa - relacja

4 czerwca 2013

W ubiegłą sobotę w hali sportowej MOSiR Knurów przy ul. Górniczej 2  odbył się VII Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dni Knurowa. W zawodach brały udział dziewczęta z roczników 1996 - 2001 i młodsze oraz amatorzy, który rywalizowali w „turnieju dinozaurów”.  W turnieju tym brali udział zawodnicy ,którzy uprawiają szermierkę dla zdrowia a także traktują ten sport jako sposób na wykorzystanie wolnego czasu. W sumie w różnych kategoriach w turnieju wzięło udział ok. 150 zawodników.

Czytaj więcej...

55 Zlot TKKF w Chorzowie

3 czerwca 2013

24.05.2013 w Chorzowie odbył się 55 Zlotk Ognisk TKKF. Szczygłowicki TKKF uplasował się w ogólnej klasyfikacji na 3 miejscu. Należą się wielkie podziękowania wszystkim zawodnikom, którzy promowali nasze miasto oraz współorganizatorom wyjazdu na zlot.

Czytaj więcej...

Zapraszamy dzieci i młodzież na Kompleks Boisk Wielofunkcyjnych

3 czerwca 2013

Wszystkie dzieci i młodzież  serdecznie zapraszamy na zajęcia sportowe prowadzone przez instruktorów sportu, które odbywać się będą na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych Orlik przy ul. Ułanów 8.  W czerwcu przeprowadzone zostaną m.in. Turnieje Piłki Nożnej "Dzikich Dużyn" , Turnieje Siatkówki Plażowej oraz treningi i zajęcia z piłki nożnej i piłki siatkowej. Prezentujemy również plakat promujący w/w zajęcia.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów