Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Górnik Niwka Sosnowiec tryumfuje w Turnieju Piłki Nożnej Halowej APN

28 marca 2013

Za nami kolejny turniej halowy organizowany przez knurowską Akademię Piłki Nożnej przy współpracy MOSiR Knurów. Tym razem do boju stanęły drużyny z rocznika 2001 i młodsi. Po heroicznych bojach zwycięskim zespołem okazała się drużyna Górnik Niwka Sosnowiec.

Czytaj więcej...

Ratowników mamy na medal!

20 marca 2013

W niedzielę odbyły się Zimowe Mistrzostwa Śląska w Ratownictwie Wodnym. Drużyna z Knurowa zajęła drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, potwierdzając tym samym dobrą formę i odpowiednie przygotowanie do sezonu letniego.

Czytaj więcej...

Zawody Narciarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - relacja

19 marca 2013

W niedzielę tj. 17 marca, na stoku Złoty Groń w Istebnej odbyły się zawody narciarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Wymarzona, alpejska pogoda dopisała zawodnikom, którzy mierzyli się na trasie slalomu giganta. Mieszkańcy Knurowa rywalizowali w 3 kategoriach męskich i 1 damskiej pokonując trasę dwukrotnie.

Czytaj więcej...

Potrójna wygrana ministrantów z Paniówek

19 marca 2013

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie odbyły w sobotę trzy turnieje pilkarskie ministrantów, w których uczestniczyły parafie dekanatu knurowskiego. We wszystkich trzech kategoriach wiekowych konkurencji nie mieli piłkarze z parafii św. Urbana w Paniówkach.

Czytaj więcej...

Turnieje Piłki Siatkowej z okazji Dnia Kobiet - 10.03.2013

13 marca 2013

W minioną niedzielę  na hali przy ulicy Górniczej 2 odbył się Turniej Piłki Siatkowej Młodziczek oraz Turniej Piłki Siatkowej Kadetek. Do rywalizacji łącznie przystąpiło 7 drużyn, z czego 4  w kategorii młodszej a trzy kolejne w kategorii starszej. Organizatorem turnieju był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie oraz Sekcja Piłki Siatkowej TKKF Szczygłowice. 

Czytaj więcej...

Gwiazda świeciła najjaśniej- relacja z Pucharu Śląska w futsalu U-19

12 marca 2013

W sobotę w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się turniej Pucharu Śląska w futsalu w kategorii U-19. Zawody organizowane przez Wydział Futsalu PZPN przy współudziale MOSiR i TKKF zgromadziły pięć zespołów, a w śród nich reprezentanta knurowskiego środowiska – zespół Tritech. Rywale z jakimi przyszło się spotkać knurowskiej młodzieży pochodzili z najwyższej półki, albowiem były to bezpośrednie zaplecza ekstraklasowych zespołów Rekordu Bielsko-Biała, Gwiazdy Ruda Śląska i GKS-u Tychy.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Zawody Narciarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów!

12 marca 2013

Już w najbliższa niedzielę, 17 marca 2013 r. na stoku Złoty Groń w Istebnej odbędą się zawody narciarskie w slalomie gigancie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Rywalizacja knurowian będzie połączona z zawodami o Puchar Sponsorów TKKF Szczygłowice. Początek zawodów o godzinie 10. Wspólorganizatorami zawodów są MOSiR Knurów oraz Ognisko TKKF Szczygłowice. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Gala sportu i kultury za nami!

12 marca 2013

W środę odbyła się Gala Sportu i Kultury, to wydarzenie podczas którego co roku nagradzani są wyróżniający się sportowcy oraz artyści. Prezydent Miasta Adam Rams w towarzystwie innych samorządowców pogratulował osiągnięć, wręczając nagrody. Wśród 68 laureatów znajduje się 29 osób, które otrzymały nagrody pieniężne, pozostałych wyróżniono specjalnym dyplomem gratulacyjnym. Wśród zaproszonych na galę znaleźli się przedstawiciele takich dyscyplin sportu jak trójbój siłowy, kick-boxing, szermierka, pływanie oraz żeglarstwo.

Czytaj więcej...

Piłka Siatkowa Szkół Podstawowych Chłopców i Dziewcząt - 28.02.2013 i 1.03.2013

4 marca 2013

W ostatni dzień lutego oraz  pierwszego dnia marca odbyły się eliminacyjne Turnieje Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych dla dziewcząt i chłopców, których stawką był awans do kolejnego etapu rozgrywek. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców w rozgrywkach rejonowych Knurów reprezentować będzie Miejska Szkoła Podstawowa nr 1 w Knurowie. Organizatorami turnieju byli: Miejska Szkoła Podstawowa nr 1 w Knurowie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie, TKKF Szczygłowice.

Czytaj więcej...

Turniej Tenisa Stołowego dla Dorosłych - 23.02.2013

27 lutego 2013

Knurowianie i nie tylko w minioną sobotę przystąpili do rozgrywek Turnieju Tenisa Stołowego. W czterech kategoriach łącznie uczestniczyło 26 osób. Organizatorami turnieju byli: Lokatorsko Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali: Klaudia Grzelak, Mateusz Misiak, Krzysztof Mazurek, Adam Płaczek. Na pochwałę zasługuję postawa pana Tadeusza Paś, który uczestniczył w turnieju jako najstarszy zawodnik. Dla wszystkich osób uczestniczących w turnieju organizatorzy przygotowali poczęstunek,  oraz drobne upominki i nagrody. Dla najlepszych natomiast puchary i dyplomy.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów