Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Turniej piłki nożnej Amator Cup 2013 - relacja

27 sierpnia 2013

W sobotę po raz trzeci odbył się na terenie kompleksu boisk wielofunkcyjnch turniej piłkarski Amator Cup. Jego zwycięzcą została drużyna Zygzaka Ruda Śląska. Podobnie jak w poprzenich latach zawody miały charakter międzynarodowy, albowiem do Knurowa przyjechał zespół Alice Team z Charkowa.

Czytaj więcej...

XXI Międzynarodowy Bieg Uliczny oraz XVIII Mistrzostwa Polski Górników na dystansie 10KM - 29.09.2013

22 sierpnia 2013

Amatorski Klub Biegacza w Knurowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zapraszają do udziału w XXI Międzynarodowym Biegu Ulicznym oraz XVIII Mistrzostwach Polski Górników na dystansie 10KM. 

Czytaj więcej...

Gorący piasek - 7.08.2013

9 sierpnia 2013

Podczas akcji "Lato w mieście" miłośnicy siatkówki plażowej się nie nudzą. Do kolejnego turnieju tej odmiany siatkówki zgłosiły się 4 zespoły a zwyciezcą po raz kolejny okazała się para Gębka/ Thomann. Na kolejnych miejscach uplasowały się 3 pary z Knurowa w składach Mazur/ Dąbrowski, Mikołajczak/ Wojtaszek, Latański/Mikłos.

Czytaj więcej...

Finałowa batalia o miano najlepszych na Śląsku !!

6 sierpnia 2013

W minioną sobotę Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie na Kąpielisku "Leśne Zacisze" w Knurowie gościł najlepsze pary ze Śląska, które rywalizowały o tytuł mistrzowski w rozgrywkach siatkówki plażowej mixtów na piasku. Mistrzami Śląska w kategorii mixtów została para w składzie Izabela i Sebastian Marczyńscy z Jastrzębia Zdroju.

Czytaj więcej...

Ivet gra dalej

6 sierpnia 2013

Piłkarze Ivetu Knurów zwyciężyli w sobotnim turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa w piłce nożnej oldbojów zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Turniej ten jest częścią ogólnopolskich rozgrywek „Orlik Polska”, w których w ubiegłym roku drużyna ta zajęła 4. miejsce.

Czytaj więcej...

Kolejny wakacyjny turniej piłkarski za nami - Relacja z rywalizacji do lat 16

30 lipca 2013

Kolejny, wakacyjny turniej piłki nożnej odbył się w ubiegły czwartek na knurowskim „Orliku”. Tym razem do rywalizacji przystąpiły drużyny złożone z zawodników do lat 16. Pierwsze miejsce z kompletem zwycięstw odniosła ekipa Młodych Byczków, która w zaciętym, decydującym boju pokonała swoich kolegów z GKS-u Concordii Knurów 5-2.  Dodajmy, iż wszystkie turnieje i zajęcia piłkarskie odbywają się w ramach akcji „Lato w Mieście 2013”, którą organizuje knurowski MOSiR.

Czytaj więcej...

Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Knurów w piłce nożnej oldbojów - 3.08.2013

29 lipca 2013

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłasza nabór drużyn do turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa w piłce nożnej oldbojów. W turnieju mogą grać zawodnicy, którzy ukończyli 35. rok życia. Zwycięzca turnieju wywalczy sobie miejsce w zawodach wojewódzkich w ramach rozgrywek Orlik Polska. 

Czytaj więcej...

Team Stalmet w odwrocie - Wyniki VIII kolejki Letniej Ligi Orlika 2013

19 lipca 2013

Wydarzeniem 8. kolejki spotkań Ligi Orlika była przegrana Teamu Stalmet z Tritechem. W samej porażce nie byłoby może nic sensacyjnego, bo Tritech jest zdolny do zwycięstw z najlepszymi, ale zaskoczeniem jest fakt, iż „Stalowi” oddali mecz walkowerem stawiając się do gry zaledwie w 4-osobowym składzie.

Czytaj więcej...

W Beach Soccera na piasku

19 lipca 2013

W minioną środę w samo południe rozpoczęły się zmagania w pierwszym tegorocznym turnieju piłki nożnej na piasku. Do rozgrywek na Kąpielisku "Leśne Zacisze" w Knurowie zgłosiło się siedem drużyn: FC Słodziaki, Knurowska Elita, Fc Ziemniaki, Czerwone Smoki, Obojętnie Jak,FC Knurów, Zwycięzcy. Po pasjonującym finale i serii rzutów karnych zwyciężyła drużyna "Obojętnie Jak" w składzie Tomasz Amnicki, Kamil Kwil, Piotr Wiśniewski.

Czytaj więcej...

Wakacyjne Zawody Wędkarskie w Szczygłowicach- relacja

16 lipca 2013

W sobotni poranek dzieci z terenu Knurowa miały okazje sprawdzić swoje umiejętności wędkarskie w Wakacyjnych Zawodach zorganizowanych na stawie „Jaskinia” w Szczygłowicach. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach wiekowych:  młodszej (7-10 lat) i starszej (11-15 lat). Organizatorem zawodów, które odbyły się w ramach akcji „Lato w Mieście”, było Koło Wędkarskie przy KWK Szczygłowice oraz MOSiR Knurów.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów