Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Gwiazda świeciła najjaśniej- relacja z Pucharu Śląska w futsalu U-19

12 marca 2013

W sobotę w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się turniej Pucharu Śląska w futsalu w kategorii U-19. Zawody organizowane przez Wydział Futsalu PZPN przy współudziale MOSiR i TKKF zgromadziły pięć zespołów, a w śród nich reprezentanta knurowskiego środowiska – zespół Tritech. Rywale z jakimi przyszło się spotkać knurowskiej młodzieży pochodzili z najwyższej półki, albowiem były to bezpośrednie zaplecza ekstraklasowych zespołów Rekordu Bielsko-Biała, Gwiazdy Ruda Śląska i GKS-u Tychy.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Zawody Narciarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów!

12 marca 2013

Już w najbliższa niedzielę, 17 marca 2013 r. na stoku Złoty Groń w Istebnej odbędą się zawody narciarskie w slalomie gigancie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Rywalizacja knurowian będzie połączona z zawodami o Puchar Sponsorów TKKF Szczygłowice. Początek zawodów o godzinie 10. Wspólorganizatorami zawodów są MOSiR Knurów oraz Ognisko TKKF Szczygłowice. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Gala sportu i kultury za nami!

12 marca 2013

W środę odbyła się Gala Sportu i Kultury, to wydarzenie podczas którego co roku nagradzani są wyróżniający się sportowcy oraz artyści. Prezydent Miasta Adam Rams w towarzystwie innych samorządowców pogratulował osiągnięć, wręczając nagrody. Wśród 68 laureatów znajduje się 29 osób, które otrzymały nagrody pieniężne, pozostałych wyróżniono specjalnym dyplomem gratulacyjnym. Wśród zaproszonych na galę znaleźli się przedstawiciele takich dyscyplin sportu jak trójbój siłowy, kick-boxing, szermierka, pływanie oraz żeglarstwo.

Czytaj więcej...

Piłka Siatkowa Szkół Podstawowych Chłopców i Dziewcząt - 28.02.2013 i 1.03.2013

4 marca 2013

W ostatni dzień lutego oraz  pierwszego dnia marca odbyły się eliminacyjne Turnieje Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych dla dziewcząt i chłopców, których stawką był awans do kolejnego etapu rozgrywek. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców w rozgrywkach rejonowych Knurów reprezentować będzie Miejska Szkoła Podstawowa nr 1 w Knurowie. Organizatorami turnieju byli: Miejska Szkoła Podstawowa nr 1 w Knurowie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie, TKKF Szczygłowice.

Czytaj więcej...

Turniej Tenisa Stołowego dla Dorosłych - 23.02.2013

27 lutego 2013

Knurowianie i nie tylko w minioną sobotę przystąpili do rozgrywek Turnieju Tenisa Stołowego. W czterech kategoriach łącznie uczestniczyło 26 osób. Organizatorami turnieju byli: Lokatorsko Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali: Klaudia Grzelak, Mateusz Misiak, Krzysztof Mazurek, Adam Płaczek. Na pochwałę zasługuję postawa pana Tadeusza Paś, który uczestniczył w turnieju jako najstarszy zawodnik. Dla wszystkich osób uczestniczących w turnieju organizatorzy przygotowali poczęstunek,  oraz drobne upominki i nagrody. Dla najlepszych natomiast puchary i dyplomy.

Czytaj więcej...

Turniej Tenisa Stołowego dla Dzieci i Młodzieży - 22.02.2013

27 lutego 2013

W miniony piątek na hali w Szczygłowicach odbył się Turniej Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży. Od godziny 9:00 na sześciu przygotownych stołach rozgrywki rozpoczęła grupa młodsza ze Szkół Podstawowych. Grupa starsza ze Szkół Gimnazjalnych rozpoczęla swoje rozgrywki od godziny 11:00. Dla osób uczestniczących w turnieju organizatorzy przygotowali poczęstunek, medale, dyplomy oraz drobne upominki i nagrody. Organizatorami turnieju byli: Lokatorsko Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do rywalizacji w Turniejach Tenisa Stołowego dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych!

13 lutego 2013

W ostatnich dniach ferii zimowych Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zaprasza wszystkich sympatyków celuloidowej piłeczki  do udziału w Turniejach Tenisa Stołowego. W piątek 22 lutego do rywalizacji przystąpią uczniowie Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych, a dzień później,w sobotę 23 lutego,  zapraszamy wszystkich dorosłych. Turnieje odbędą się na  hali sportowej MOSiR w Szczygłowicach. Organizatorami turnieju jest MOSiR Knurów wraz z LWSM Knurów.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Knurowa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Slalomie Gigancie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - 6.02.2013

8 lutego 2013

W minioną środę w Ośrodku Narciarkim Brenna Węgierski odbyły się Mistrzostwa Knurowa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Slalomie Gigancie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. W zawodach udział wzięlo 76 uczestników reprezentujących Miejskie Szkoły Podstawowe i Gimnazjalne. Na uwagę zasługuje fakt, iż najmłodszy uczestnik Jakub Nowak reprezentujący Miejskie Przedszkole nr 7 w Knurowie zajął 3 miejsce rywalizując ze starszymi kolegami.

Czytaj więcej...

Relacja z Turnieju Piłkarskiego Trampkarzy APN Cup 2013

31 stycznia 2013

Hala MOSiRu w Szczygłowicach była areną zmagań trampkarzy, którzy rywalizowali podczas corocznego turnieju piłki nożnej halowej APN Cup 2013. W turnieju udział wzięło 8 zespołów z rocznika 2002 i młodsi. Najlepszy okazał się katowicki Rozwój, który pozostał w niedzielę niepokonany i zdobył komplet punktów. Organizatorami turnieju była Akademia Piłki Nożnej Knurów i MOSiR Knurów.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Knurowa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - 23.01.2013

24 stycznia 2013

W minioną środę na Pływalni Krytej aQuaRelax w Knurowie odbyła się kolejna edycja Mistrzostw Knurowa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta. 117 uczestników rywalizowało w poszczególnych konkurencjach o miano Mistrza Knurowa.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów