Go to: tresc | menu

Informacje sportowe

Zaproszenie na Turniej Piłki Siatkowej Kobiet

9 października 2012

20 października o godzinie 8.30 w hali sportowej MOSiR Knurów przy ul. Górniczej 2 odbędzie się Turniej Piłki Siatkowej Kobiet.  Serdecznie zaprszamy wszystkich sympatyków siatkówki.

Czytaj więcej...

Powiatowy Turniej Skata Sportowego

29 września 2012

28 października odbędzie się Powiatowy Turniej Skata Sportowego o tytuł najlepszego szkaciorza powiatu. Impreza zaplanowano została na terenie obiektu sportowego klubu "Sokół" w Łanach Wielkich.

Czytaj więcej...

Odliczanie do pierwszego meczu rozpoczęte, boisko przy Alei Lipowej jest już prawie gotowe

25 września 2012

Zgodnie z planem, prace przy budowie pełnowymiarowego boiska przy Alei Lipowej wkroczyły w finalny etap. Obiekt uzupełni dotychczasową bazę sportową w tym miejscu, a jednocześnie przystosowany będzie do rozgrywania spotkań z udziałem niewielkiej publiczności.

Czytaj więcej...

XX Międzynarodowy Bieg Uliczny oraz XVII Mistrzostwa Polski Górników na dystansie 10 kilometrów

24 września 2012

Przed nami jubileuszowy, bo dwudziesty Międzynarodowy Bieg Uliczny w Knurowie. Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę (30 września). Z roku na rok wydarzenie cieszy się coraz większą popularnością. Równocześnie rozgrywane są Mistrzostwa Polski Górników, całość odbywa się na dystansie 10 kilometrów.

Czytaj więcej...

Joga w Knurowie, zapisz się na zajęcia

13 września 2012

Joga to staroindyjski system ćwiczeń liczący ponad 5000 lat. Scala ciało i umysł, regeneruje i relaksuje, co oznacza, że nie tylko ciało ma poprawnie funkcjonować do późnej starości, ale także umysł.

Czytaj więcej...

W nowy sezon z nowym trenerem - sekcja pływacka TKKF Szczygłowice rozpoczyna treningi

6 września 2012

Po niezwykle udanym sezonie 2011/2012 przyszła pora na walkę o kolejne sukcesy. Pływanie stało się w Knurowie wyjątkowo mocną dyscypliną, a chętnych do mierzenia się ze sobą i innymi w basenie, przybywa z roku na rok.

Czytaj więcej...

Bokserskie starcie juniorów w Knurowie: Polska - Czechy

3 września 2012

W najbliższą sobotę (8 września) odbędzie się towarzyski mecz bokserski juniorów Polska - Czechy. Choć początkowo mecz miał być rozegrany w nowej hali przy ulicy 1 Maja, ostatecznie miejsce rozgrywania spotkania przeniesiono do hali sportowej MOSiR w Szczygłowicach. Początek o godzinie 17.00, wstęp wolny.

Czytaj więcej...

Regaty Żeglarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa

28 sierpnia 2012

Przed nami kolejna edycja regat o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa. Rywalizacja odbędzie się tradycyjnie na Zalewie Rybnickim.

Czytaj więcej...

Sekcja pływacka TKKF Szczygłowice rozpoczyna nowy sezon

23 sierpnia 2012

Już we wrześniu młodzi pływacy z Knurowa rozpoczną treningi i starty w ramach nowego sezonu. Obecnie trwają intensywne przygotowania organizacyjne.

Czytaj więcej...

Szkolenie recertyfikacyjne wraz z egzaminem dla ratowników wodnych

14 sierpnia 2012

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie oraz Oddział Miejski Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Knurowie informują, iż w dniach 03-04 września zorganizowane zostanie szkolenie recertyfikacyjne wraz z egzaminem dla ratowników wodnych posiadających kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów