Go to: tresc | menu

Liga Orlika

Sanit honorowy - Wyniki 10. kolejki Letniej Ligi Orlika

25 lipca 2013

Kolejną ofiarą sezonu urlopowego w Letniej Lidze Orlika padł halowy mistrz Knurowa Vibovit Studio DENIM. Wczoraj drużyna ta oddała walkowerem mecz z Teamem Stalmet i spadła z drugiej na czwartą pozycję w tabeli. Z tych samych powodów nie odbył się też mecz Pamaru z Black&Decker. Drużyna Dawida Wochnika zawiodła po raz drugi i w przypadku trzeciej wpadki zostanie wykluczona z rozgrywek. Problemów ze składem nie miał za to Sanit. Drużynę tę trzeba pochwalić za postawę fair play we wczorajszym meczu z TKKF Mistral Intermarche.

Czytaj więcej...

Tylko Pamar bez porażki - Wyniki VII kolejki Letniej Ligi Orlika 2013

16 lipca 2013

W poniedziałkowej kolejce Ligi Orlika doszło do meczu pomiędzy drugą a trzecią drużyną w tabeli, czyli TKKF Mistral Intermarche a Vibovitem Studio DENIM. Początkowo lepiej prezentowali się ci pierwsi i zasypali Bartłomieja Porębę serią strzałów, z których celnym okazał się ten w wykonaniu Andrzeja Niewiedziała. Po 10 minutach gry Vibovit przebudził się i wkrótce składną akcję zakończył golem Tomasz Dura. 

Czytaj więcej...

Wyniki VI. kolejki Letniej Ligi Orlika 2013

11 lipca 2013

W środowy wieczór rozegrano kolejną serię spotkań Letniej Ligi Orlika 2013. Przedstawiamy wynik meczów, strzelców bramek oraz aktualną tablelę po 6. kolejkach.

Czytaj więcej...

Żelazna Trójka już na czele - Wyniki V. kolejki Letniej Ligi Orlika

9 lipca 2013

Wczoraj na boiskach przy ul. Ułanów odbyła się kolejna seria spotkań o mistrzostwo Letniej Ligi Orlika 2013.  W rozgrywkach Ligi Orlika uformowała się trójka prowadzących składająca się z najlepszych zespołów ostatnich lat: Intermarche, Pamaru I Vibovitu. Faworyci na razie punktują w spotkaniach z pozostałymi drużynami, ale już w najbliższych dniach dojdzie do meczów bezpośrednich.

Czytaj więcej...

Wyniki IV. kolejki Letniej Ligi Orlika

4 lipca 2013

Wczoraj na obiektach MOSiR przy Ul. Ułanów rozegrano kolejną serię spotkań w ramach Letniej Ligi Orlika 2013. Podczas 4. kolejki nie zdarzyły się żadne niespodzianki, a wszyscy faworyci zgodnie wygrywali swoje pojedynki inkasując w tabeli kolejne 3 punkty. Przedstawiamy wyniki rozegranych spotkań.

Czytaj więcej...

Wyniki III. kolejki spotkań Letniej Ligi Orlika 2013

3 lipca 2013

W poniedziałkowy wieczór drużyny uczestniczące w rozgrywkach Letniej Ligi Orlika rozegrały 3 kolejkę spotkań. Po zaciętych meczach zanotowano następujące wyniki.

Czytaj więcej...

Halowy mistrz pokonany - Wyniki II. kolejki Letniej Ligi Orlika

27 czerwca 2013

W środowy wieczór na kompleksie boisk wielofunkcyjnych rozegrano drugą kolejkę Ligi Orlika. Niespodzianką było zwycięstwo Tritechu nad Vibovitem Studio DENIM. Oba zespoły przystąpiły do meczu w zaledwie 5-osobowych składach, Vibovit z konieczności, a Tritech - choć posiadał dwóch rezerwowych – postanowił dać rywalom szanse równej gry. Postawa fair play opłaciła się zawodnikom Wojciecha Górki, którzy wygrali czteroma golami. Ciekawostką jest fakt, że wszystkie 10 goli padło w drugiej części gry.

Czytaj więcej...

Pamar pierwszym liderem - Wyniki I. kolejki spotkań Letniej LIgi Orlika

25 czerwca 2013

W poniedziałkowy wieczór Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zainaugurował drugą edycję Ligi Orlika, do której zgłosiło się 11 zespołów. Wśród nich nie zabrakło obrońcy mistrzowskiego tytułu Pamaru, który po wysokiej wygranej nad Teamem Stalmet został pierwszym liderem. Do przerwy wynik brzmiał 2:1, ale w drugiej połowie „Stalowym” dała się we znaki krótka ławka rezerwowych.

Czytaj więcej...

Rusza Letnia Liga Orlik 2013

13 czerwca 2013

Już 24 czerwca rusza tegoroczna edycja Letniej Ligi Orlika 2013. Do rozgrywek zgłosiło się 11 zespołów, które będą rywalizować na obiektach przy Ul. Ułanów w poniedziałki i środy. W pierwszej rundzie liga będzie rozgrywana systemem „każdy z każdym”, natomiast po zakończeniu I rundy nastąpi podział ligi na dwie grupy: o miejsca 1-6 oraz o miejsca 7-11.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów