Go to: tresc | menu

Inwestycje MOSiR Knurów

Wideorelacja z otwarcia "Leśnego Zacisza"

29 czerwca 2016

Za nami oficjalne otwarcie kąpieliska "Leśne Zacisze". Nowo zmodernizowany obiekt jest juz w pełni dostępny dla klientów i zachęca do wypoczynku swoimi walorami . Z pewnością wiele osób, w szczególności dzieci, wyczekiwało na to by móc skorzystac z atrakcji, które  oferuje "Leśne Zacisze". Zapraszamy do oglądania wideorelacji podsumowującej to co działo się podczas oficjalnego otwarcia knurowskiego kąpieliska w dniach 16 i 18 czerwca 2016. Dodatkowym smaczkiem relacji jest to, że została ona nagrana z różnych perspektyw: powietrza, wody i ziemi. Miłego oglądania!

Czytaj więcej...

Prezentacja multimedialna pn. Kąpielisko "Leśne Zacisze" ... wczoraj, dziś i jutro ...

17 czerwca 2016

Zachęcamy do zobaczenia prezentacji multimedialnej pn. Kąpielisko "Leśne Zacisze" wczoraj, dziś i jutro. To niesamowite jak zmieniało się nasze kąpielisko. Prezentacja sięga lat 60 - tych ubiegłego wieku, kiedy to nastąpiło otwarcie. W dalszej części prezentacji można zobaczyć jak zmieniała się infrastruktura obiektu. Najnowsze lata to modernizacja obiektu aż do jego oddania do użytku, Serdecznie zapraszamy do zobaczenia oraz korzystania z obiektów MOSiR Knurów

Czytaj więcej...

Zapraszamy do zobaczenia filmu Kąpielisko "Leśne Zacisze"

17 czerwca 2016

Zapraszamy do zobaczenia filmu prezentującego uroki Kąpieliska "Leśne Zacisze" w Knurowie. Przypominamy, że już jutro tj. 18.06 knurowianie i nie tylko będą mogli korzystać z basenów oraz wielu atrakcji znajdujących się na obiekcie. Serdecznie zapraszamy ! W dniu jutrzejszym odbędą się również turnieje piłki nożnej i siatkówki plażowej, gry i zabawy w wodzie, aerobic w wodzie, gry w badmintona, znakowanie rowerów przez Straż Miejską.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do korzystania z sali Fitness! Otwarcie już 25 lutego

14 lutego 2013

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie ma przyjemność poinformować wszystkich zainteresowanych o udostępnieniu do użytku sali Fitness, która mieścić się będzie w Szczygłowicach przy ul. Górniczej 2. Wzbogacając ofertę zajęć rekreacyjnych dla naszych klientów indywidualnych, nową salę polecamy szczególnie dla wszystkich Pań. Już od 25 lutego będzie możliwość korzystania z nowego, profesjonalnego sprzętu treningowego do ćwiczeń aerobowych. Do dyspozycji będą m.in. profesjonalna bieżnia elektryczna, rowerki treningowe, orbitrek oraz wioślarz. W dniach 25.02-08.03.2013 r. w wyznaczonych godzinach do dyspozycji ćwiczących będzie wykwalifikowany instruktor fitness, który z przyjemnością udzieli informacji na temat korzystania ze sprzętu, doboru ćwiczeń oraz stosowania odpowiedniego treningu aerobowego (tlenowego).

Czytaj więcej...

Nowe boisko oficjalnie otwarte! Kompleks przy Al. Lipowej świeci pełnym blaskiem

18 października 2012

Za nami pierwsze spotkania piłkarskie rozegrane na nowym obiekcie przy Alei Lipowej w Knurowie. Pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią, zostało uroczyście otwarte w środę popołudniu. Inwestycja warta niemal 4 miliony złotych dopięła projekt jakim było stworzenie kompleksu treningowego na terenie miasta.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów