Go to: tresc | menu

Gram, Kibicuję, Pomagam

II Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej - 10.04.2016

22 marca 2016

10 kwietnia dojdzie do nie lada wydarzenia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie. Zostanie rozegrany II Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej "Gramy dla Martina". Organizatorami turnieju są: Miejskie Gimnazjum nr 1 w Knurowie, MOSiR w Knurowie oraz Stowarzyszenie Sportowo - Edukacyjne FeByS. Pragniemy wszystkich serdecznie zaprosić do kibicowania oraz wsparcia inicjatywy. W trakcie turnieju będzie można nabyć cegiełkę oraz wziąć udział w aukcji pamiątek sportowych. Swój udział w turnieju zapowiedziało wiele gwiazd a szczegóły znajdują się na załaczonym plakacie. Zachęcamy również do udziału w koncercie charytatywnym, który odbędzie się dzień wcześniej, tj. 9 kwietnia w Domu Kultury w Szczygłowicach.

Czytaj więcej...

Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej - 11.10.2015r.

20 października 2015

Prezentujemy kolejną część zdjęć, tym razem autorstwa Anny Wojnowskiej, z CharytatywnegoTurnieju Piłki Siatkowej Gramy dla Dawida. Zachęcamy do zobaczenia kolejnej foto relacji.

Czytaj więcej...

Wygrali dla Dawida!

15 października 2015

W dniu 11 października 2015 roku w Hali Sportowej MOSiR w Knurowie przy ulicy Górniczej 2 odbył się turniej charytatywny w siatkówkę „GRAMY DLA DAWIDA”.  Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Sportowo – Edukacyjne „FeByS” oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Głównym celem zawodów było zebranie środków finansowych, które będą przeznaczone na walkę z nowotworem kości Dawida Kołodzieja podopiecznego Fundacji Spełnionych Marzeń.

Czytaj więcej...

Turniej Charytatywny w siatkówkę "Gramy dla Dawida"

30 września 2015

Serdecznie zapraszamy na TURNIEJ CHARYTATYWNY w piłce siatkowej „GRAMY DLA DAWIDA”, który odbędzie się w dniu 11 października 2015 roku w Hali Sportowej w Knurowie - Szczygłowicach przy ulicy Górniczej 2. Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Sportowo - Edukacyjne „FeByS” oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Patronat medialny nad turniejem objęli: Przegląd Lokalny, TV Waldex oraz portal miastoknurow.pl. Natomiast o kulinarne doznania zadbają nasze Knurowskie "MASZKIETY".

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów