Go to: tresc | menu

Informacje sportowe

Uroczyste Otwarcie Pełnowymiarowgo Boiska Piłkarskiego ze sztuczną trawą

10 października 2012

17 października nastąpi uroczyste otwarcie piłkarskiego, pełnowymiarowego boiska ze sztuczną trawą mieszczącego się przy Al. Lipowej. Ceremonię uświetni Prezydent Miasta, zaproszeni goście oraz znakomitości  ze świata sportu. Nowe boisko będzie również areną rozgrywek sportowych w różnych kategoriach wiekowych.

 

Czytaj więcej...

Zaproszenie na Turniej Piłki Siatkowej Kobiet

9 października 2012

20 października o godzinie 8.30 w hali sportowej MOSiR Knurów przy ul. Górniczej 2 odbędzie się Turniej Piłki Siatkowej Kobiet.  Serdecznie zaprszamy wszystkich sympatyków siatkówki.

Czytaj więcej...

Powiatowy Turniej Skata Sportowego

29 września 2012

28 października odbędzie się Powiatowy Turniej Skata Sportowego o tytuł najlepszego szkaciorza powiatu. Impreza zaplanowano została na terenie obiektu sportowego klubu "Sokół" w Łanach Wielkich.

Czytaj więcej...

Odliczanie do pierwszego meczu rozpoczęte, boisko przy Alei Lipowej jest już prawie gotowe

25 września 2012

Zgodnie z planem, prace przy budowie pełnowymiarowego boiska przy Alei Lipowej wkroczyły w finalny etap. Obiekt uzupełni dotychczasową bazę sportową w tym miejscu, a jednocześnie przystosowany będzie do rozgrywania spotkań z udziałem niewielkiej publiczności.

Czytaj więcej...

XX Międzynarodowy Bieg Uliczny oraz XVII Mistrzostwa Polski Górników na dystansie 10 kilometrów

24 września 2012

Przed nami jubileuszowy, bo dwudziesty Międzynarodowy Bieg Uliczny w Knurowie. Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę (30 września). Z roku na rok wydarzenie cieszy się coraz większą popularnością. Równocześnie rozgrywane są Mistrzostwa Polski Górników, całość odbywa się na dystansie 10 kilometrów.

Czytaj więcej...

Joga w Knurowie, zapisz się na zajęcia

13 września 2012

Joga to staroindyjski system ćwiczeń liczący ponad 5000 lat. Scala ciało i umysł, regeneruje i relaksuje, co oznacza, że nie tylko ciało ma poprawnie funkcjonować do późnej starości, ale także umysł.

Czytaj więcej...

W nowy sezon z nowym trenerem - sekcja pływacka TKKF Szczygłowice rozpoczyna treningi

6 września 2012

Po niezwykle udanym sezonie 2011/2012 przyszła pora na walkę o kolejne sukcesy. Pływanie stało się w Knurowie wyjątkowo mocną dyscypliną, a chętnych do mierzenia się ze sobą i innymi w basenie, przybywa z roku na rok.

Czytaj więcej...

Bokserskie starcie juniorów w Knurowie: Polska - Czechy

3 września 2012

W najbliższą sobotę (8 września) odbędzie się towarzyski mecz bokserski juniorów Polska - Czechy. Choć początkowo mecz miał być rozegrany w nowej hali przy ulicy 1 Maja, ostatecznie miejsce rozgrywania spotkania przeniesiono do hali sportowej MOSiR w Szczygłowicach. Początek o godzinie 17.00, wstęp wolny.

Czytaj więcej...

Regaty Żeglarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa

28 sierpnia 2012

Przed nami kolejna edycja regat o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa. Rywalizacja odbędzie się tradycyjnie na Zalewie Rybnickim.

Czytaj więcej...

Sekcja pływacka TKKF Szczygłowice rozpoczyna nowy sezon

23 sierpnia 2012

Już we wrześniu młodzi pływacy z Knurowa rozpoczną treningi i starty w ramach nowego sezonu. Obecnie trwają intensywne przygotowania organizacyjne.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów