Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

XIV Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Gliwickiego w Tenisie Stołowym

5 grudnia 2013

Już 7 grudnia 2013 r. w hali sportowej przy ul. Zamkowej 24 w Wielowsi odbędzie się 14. edycja Indywidualnych Mistrzostw Powiatu Gliwickiego w Tenisie Stołowym. Organizatorami tego turnieju jest Starostwo Powiatowe w Gliwicach oraz Gmina Wielowieś. Głównym celem mistrzostw jest popularyzacja tenis stołowego, kontynuowanie bogatych tradycji tej dyscypliny sportu w naszym Powiecie oraz wyłonienie mistrzów rozgrywek.

Czytaj więcej...

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej dla Dziewcząt Powiatu Gliwickiego - 8.12.2013

28 listopada 2013

Starostwo Powiatowe w Gliwicach oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zapraszają wszystkie chętne drużyny do udziału w Turnieju Piłki Siatkowej dla Dziewcząt Powiatu Gliwickiego. Turniej odbędzie się 8 grudnia 2013 roku na hali MOSiR w Knurowie. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie imprezy.

Czytaj więcej...

Już 13 raz grali z okazji Dnia Niepodległości!

28 listopada 2013

We wtorek tj. 26.11 knurowscy gimnazjaliści rywalizowali w ramach Turnieju Piłki Siatkowej Szkół Gimnazjalnych z okazji Dnia Niepodległości. Impreza ta odbywa się corocznie w hali sportowej MOSiR-u w Szczygłowicach, a licznie zgromadzeni uczniowie szkół gimnazjalnych rywalizowali ze sobą już XII raz. Organizatorami turnieju było jak zawsze Miejskie Gimnazjum nr 4 w Knurowie oraz MOSiR Knurów. W turnieju chłopców zwyciężyło Miejskie Gimnazjum nr 2, natomiast wśród dziewcząt prym wiodło Miejski Gimnazjum nr 1.

Czytaj więcej...

MOSiR Żory zaprasza na XV Wigilijny Turniej Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym

27 listopada 2013

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach zaprasza na XV Wigilijny Turniej Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym, który odbędzie się w dniach 28-29.12.2013 w hali sportowej przy ul. Folwareckiej z Żorach.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na wystawę gołębi, królików i drobiu

21 listopada 2013

W dniach 23-24.11.2013 r w hali sportowej odbędzie się wystawa gołębi, królików i drobiu organizowana przez knurowskie Stowarzyszenie Miłośników Drobnego Inwentarza.  Prezentowane okazy oglądać będzie można w sobote w godz. 9-17 oraz niedziele w godz. 9-16.

Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Puchar Polski Universal Fighting Rules Silesia Cup - relacja

28 października 2013

Przez całą sobotę na parkiecie hali sportowej MOSiR w Szczygłowicach można było oglądać zmagania zawodników walczących w ramach Pucharu Polski UFR Silesia Cup w kickboxingu. Zawody te zgromadziły ok. 140 zawodników z całej Polski, którzy rywalizowali w czterech formułach: touch contact, pointfighting, UFR tatami i UFR ring w ramach poszczególnych kategorii. Warto dodać że do Knurowa przyjechały ekipy m.in.  z dalekiego Szczecina, Działdowa i Ełku.

Czytaj więcej...

„Otyliada 2014” w Knurowie!

24 października 2013

Miło nam poinformować, że Gmina Knurów jak jedna z pierwszych gmin w Polsce została zakwalifikowana do Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego „Otyliada 2014”. Dzięki staraniom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie ta niezwykła impreza odbędzie się na pływalni krytej „aQuaRelax” w Knurowie. „Otyliada” rozpocznie się wieczorem w pierwszą sobotę marca 2014r., a zakończy nad ranem w niedzielę. Już teraz serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

IX Otwarte Mistrzostwa Śląska Juniorów i Juniorek oraz VIII Puchar Śląska Seniorów w wyciskaniu sztangi leżąc w Knurowie!

22 października 2013

Już w najbliższa niedziele, 27 października w Knurowie odbędą się IX Otwarte Mistrzostwa Śląska Juniorek i Juniorów do lat 18, a także VIII Otwarty Puchar Śląska w wyciskaniu sztangi leżąc. Na wydarzenie zaprasza UKS Eugen oraz MOSiR Knurów. Knurowianie od lat wiodą prym w wyciskaniu sztangi leżąc, czy i tym razem będzie podobnie? Warto to sprawdzić osobiście. Impreza odbędzie się w hali MOSiR, przy ulicy Górniczej w Szczygłowicach. Początekrywalizacji o godzinie 11.00, wstęp wolny. Zapraszamy!

 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Puchar Polski Universal Fighting Rules Silesia Cup

22 października 2013

Już w sobotę, 26 października w hali sportowej MOSiR Knurów odbędzie się Puchar Polski Universal Fighting Rules Silesia Cup. Zawodnicy z całego kraju staną do rywalizacji w czterech formułach: touch contact, pointfighting, UFR tatami i UFR ring. Walki będą prowadzone z podziałem na kategorie wiekowe. Głównym organizatorem tego wydarzenia jest Fight Club Knurów, a imprezę honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Knurów- Adam Rams. Początek walk o godz. 9.30. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Parafia św. Cyryla i Metodego mistrzem dekanatu

21 października 2013

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się coroczny turniej piłki nożnej ministrantów dekanatu knurowskiego. Zarówno w kategorii szkół podstawowych, jak i w kategorii liceum najlepsi okazali się ministranci z parafii pw. Św. Cyryla i Metodego. Wygrana daje im przepustkę do turnieju na szczeblu diecezjalnym, ktróry odbędzie się w przyszłym roku.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów