Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

„Otyliada 2014” w Knurowie!

24 października 2013

Miło nam poinformować, że Gmina Knurów jak jedna z pierwszych gmin w Polsce została zakwalifikowana do Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego „Otyliada 2014”. Dzięki staraniom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie ta niezwykła impreza odbędzie się na pływalni krytej „aQuaRelax” w Knurowie. „Otyliada” rozpocznie się wieczorem w pierwszą sobotę marca 2014r., a zakończy nad ranem w niedzielę. Już teraz serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

IX Otwarte Mistrzostwa Śląska Juniorów i Juniorek oraz VIII Puchar Śląska Seniorów w wyciskaniu sztangi leżąc w Knurowie!

22 października 2013

Już w najbliższa niedziele, 27 października w Knurowie odbędą się IX Otwarte Mistrzostwa Śląska Juniorek i Juniorów do lat 18, a także VIII Otwarty Puchar Śląska w wyciskaniu sztangi leżąc. Na wydarzenie zaprasza UKS Eugen oraz MOSiR Knurów. Knurowianie od lat wiodą prym w wyciskaniu sztangi leżąc, czy i tym razem będzie podobnie? Warto to sprawdzić osobiście. Impreza odbędzie się w hali MOSiR, przy ulicy Górniczej w Szczygłowicach. Początekrywalizacji o godzinie 11.00, wstęp wolny. Zapraszamy!

 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Puchar Polski Universal Fighting Rules Silesia Cup

22 października 2013

Już w sobotę, 26 października w hali sportowej MOSiR Knurów odbędzie się Puchar Polski Universal Fighting Rules Silesia Cup. Zawodnicy z całego kraju staną do rywalizacji w czterech formułach: touch contact, pointfighting, UFR tatami i UFR ring. Walki będą prowadzone z podziałem na kategorie wiekowe. Głównym organizatorem tego wydarzenia jest Fight Club Knurów, a imprezę honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Knurów- Adam Rams. Początek walk o godz. 9.30. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Parafia św. Cyryla i Metodego mistrzem dekanatu

21 października 2013

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się coroczny turniej piłki nożnej ministrantów dekanatu knurowskiego. Zarówno w kategorii szkół podstawowych, jak i w kategorii liceum najlepsi okazali się ministranci z parafii pw. Św. Cyryla i Metodego. Wygrana daje im przepustkę do turnieju na szczeblu diecezjalnym, ktróry odbędzie się w przyszłym roku.

Czytaj więcej...

Mini Olimpiada Sportowa dla Osób Niepełnosprawnych - relacja

16 października 2013

W dniu wczorajszym hala sportowa MOSiR Knurów była areną Mini Olimpiady Sportowej, w której uczestniczyły osoby niepełnosprawne. Głównym celem imprezy oprócz sportowej rywalizacji był udział w kulturze fizycznej, integracja środowiska oraz satysfakcja z podejmowania aktywności fizycznej. Uczestnicy zawodów sportowych mogli sprawdzić się w następujących konkurencjach: goalball, tenis stołowy, skat sportowy, tor przeszkód, szachy oraz konkurs tańca.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Siatkowej dla Kobiet Powiatu Gliwickiego - 20.10.2013

11 października 2013

Starostwo Powiatowe w Gliwicach oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zapraszają wszystkie chętne drużyny do udziału w Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet Powiatu Gliwickiego. Turniej odbędzie się 20 października 2013 roku na hali MOSiR w Knurowie. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie imprezy.

Czytaj więcej...

Liga Klubów Śląskich 2013 - Rocznik 2004

11 października 2013

145 uczestników z 13 klubów rywalizowało w zawodach pływackich z cyklu Ligi Klubów Śląskich 2013. Rywalizacja odbyła się na Pływalni Krytej aQua Relax w Knurowie. W ogólnej klasyfikacji najwyżej uplasował się SIKRET Gliwice. Pływacy Sekcji  TKKF Szczygłowice w klasyfikacji medalowej uplasowali się na 3 miejscu.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Turniej Piłki Nożnej Ministrantów Dekanatu Knurowskiego

10 października 2013

W sobotę, 19 października, na Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie przy ul. Górniczej 2 odbędzie się Turniej Piłki Nożnej Ministrantów Dekanatu Knurowskiego. Będzie to już druga w tym roku okazja do sportowej rywalizacji ministrantów z okolicznych parafii. Początek rywalizacji o godz. 9.00. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Knurów na II Rajdzie Rowerowym po powiecie gliwickim

8 października 2013

Prawie 40 rowerzystów reprezentowało w sobotę naszą gminę na II Rajdzie Rowerowym po powiecie gliwickim odbywającym się z okazji XV-lecia Powiatu Gliwickiego. Uczestnikom rajdu towarzyszyła fantastyczna, słoneczna pogoda, która sprzyjała towarzyszącemu wysiłkowi oraz sprawiała, że humory dopisywały. Knurowscy rowerzyści byli na mecie rajdu najliczniejszą grupą, która została przywitana oklaskami.

Czytaj więcej...

II Rajd Rowerowy po powiecie gliwickim z okazji jubileuszu XV Powiatu Gliwickiego

2 października 2013

Starostwo Powiatowe w Gliwicach zaprasza mieszkańców Knurowa do udziału w rajdzie rowerowym, który odbędzie się w sobotę 5 października. Celem rajdu jest zapoznanie uczestników z przyrodą lasów powiatu gliwickiego, promocja tras rowerowych, propagowanie aktywnych form wypoczynku oraz turystyki rowerowej i krajoznawczej wśród mieszkańców powiatu.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów