Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Relacja i wyniki z Zimowego Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych

31 stycznia 2014

Jednym z kilku wydarzeń sportowych jakie odbywały się w naszym mieście podczas ferii zimowych był turniej tenisa stołowego szkół podstawowych i gimnazjalnych, którego organizatorami były Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Lokatorsko-Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa.

Czytaj więcej...

„Otyliada 2014”! - Zapisy Online do 10 lutego!

29 stycznia 2014

Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie. Na Pływalni Krytej w Knurowie odbędzie się Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki OTYLIADA 2014. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie,  Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Knurowie oraz Sekcja Pływacka TKKF Szczygłowice serdecznie zapraszają do udziału w w/w imprezie. Każdy, bez względu na wiek, płeć, czy stan cywilny może wziąć udział w tej – mamy nadzieję – największej pływackiej imprezie w Polsce. Rozpocznie się wieczorem w pierwszą sobotę marca 2014r., a zakończy nad ranem w niedzielę. Nagrodzimy najstarszego i najmłodszego uczestnika maratonu, a także najliczniejszą rodzinę.

Czytaj więcej...

Za nami pierwszy tydzień Ferii z MOSiR-em! - relacja zdjęciowa

27 stycznia 2014

Za nami pierwszy tydzień ferii zimowych. Spora grupa dzieci i młodzieży pozostającej w Knurowie zdecydowała, że aktywnie spędzić czas wolny od szkoły uczęszczając na zajęcia z trenerami organizowane przez knurowski MOSiR. Jest nam bardzo miło, gdy widzimy, że na zajęcia z radością przychodzi tak duża grupa młodych adeptów piłki nożnej i siatkówki.  Prezentujemy foto-relację podsumowującą ubiegły tydzień zajęć.

Czytaj więcej...

MG 3 bezkonkurencyjne w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

16 stycznia 2014

Hala MOSiR w Szczygłowicach była we wtorek areną miejskiego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. Turniej ten był jednocześnie kwalifikacją do kolejnego szczebla rozgrywek szkolnych w piłkę siatkową. Najlepszym zespołem w Knurowie okazała się reprezentacja Miejskiego Gimnazjum nr 3, która pokonała w tym dniu wszystkie inne drużyny. Zwycięzca turnieju będzie reprezentował Knurów w rozgrywkach powiatowych. Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Czytaj więcej...

AS Progres Kraków zwycięża w „Marco Soccer Cup 2014”

7 stycznia 2014

Akademia Sportu Progres z Krakowa wygrała 10. edycję Noworocznego Halowego Turnieju Piłkarskiego „Marco Soccer Cup 2014”. Turniej tradycyjnie odbył się w hali sportowej MOSiR w Knurowie, ale po raz pierwszy pod patronatem Jerzego Dudka. W rozgrywkach brali udział chłopcy urodzeni w roku 2005, a więc w roku, gdy Jerzy Dudek triumfował wraz z FC Liverpool w Lidze Mistrzów. Licznie zgromadzona w naszej hali publiczność mogła obserwować niesamowitą radość jaką młodzi chłopcy czerpali z udziału w turnieju i zdobywanych bramek.

Czytaj więcej...

Zawody Pływackie Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - 15.01.2014

3 stycznia 2014

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zaprasza do udziału w "Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych o Puchar Prezydenta Miasta Knurów", które odbędą się w dniu 15.01.2014.

Czytaj więcej...

Juventus zagra w Knurowie - Zapraszamy na 10. Noworoczny Halowy Turniej Piłkarski

30 grudnia 2013

Trwają ostatnie przygotowania do 10. edycji Noworocznego Halowego Turnieju Piłkarskiego, którego organizatorem jest Agencja „PiSk Piotr Skorupa” oraz MOSiR Knurów. Z wielką przyjemnością informujemy, że 4 stycznia 2014 roku w hali MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach wystąpią zespoły m.in. Juventus Soccer School, Akademia Sportu Progres Kraków, Akademia Futbolu Tomasz Hajto, Akademia Piłkarska Bielik oraz knurowska Concordia i Akademia Piłki Nożnej Knurów.
Planowany początek turnieju o godz. 9. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Mikołajkowe granie w Piłkę Siatkową - 8.12.2013

9 grudnia 2013

W minioną niedziele grupa 60 siatkarek rozegrała Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej, którego organizatorami byli: Starostwo Powiatowe w Gliwicach, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie oraz TKKF Szczygłowice. W pasjonującym i stojącym na bardzo wysokim poziomie meczu finałowym zwyciężyła drużyna KS Burza. Na kolejnych pozycjach uplasowały sie drużyny Sikret Gliwice oraz Gimnazjum nr 11 z Gliwic.

Czytaj więcej...

XIV Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Gliwickiego w Tenisie Stołowym

5 grudnia 2013

Już 7 grudnia 2013 r. w hali sportowej przy ul. Zamkowej 24 w Wielowsi odbędzie się 14. edycja Indywidualnych Mistrzostw Powiatu Gliwickiego w Tenisie Stołowym. Organizatorami tego turnieju jest Starostwo Powiatowe w Gliwicach oraz Gmina Wielowieś. Głównym celem mistrzostw jest popularyzacja tenis stołowego, kontynuowanie bogatych tradycji tej dyscypliny sportu w naszym Powiecie oraz wyłonienie mistrzów rozgrywek.

Czytaj więcej...

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej dla Dziewcząt Powiatu Gliwickiego - 8.12.2013

28 listopada 2013

Starostwo Powiatowe w Gliwicach oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zapraszają wszystkie chętne drużyny do udziału w Turnieju Piłki Siatkowej dla Dziewcząt Powiatu Gliwickiego. Turniej odbędzie się 8 grudnia 2013 roku na hali MOSiR w Knurowie. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie imprezy.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów