Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Wracamy na zieloną murawę! - Kolejna runda rozgrywek "Deichmann Minimistrzostwa 2014" w Knurowie

21 maja 2014

Już w sobotę kolejne spotkanie z knurowskim turniejem „Deichmann MiniMistrzostwa”. Prezentujemy terminarze rozgrywkowe i liczymy na duże, piłkarskie emocje.  Po małej przerwie spowodowanej kaprysem pogody wszyscy mamy nadzieję, że tym razem aura nie będzie nam przeszkadzać. Drużyna Jamajki obiecała przywieźć do Knurowa dużo słońca. W pełni gotowości do rywalizacji widzimy się na Kompleksie MOSiR. Do zobaczenia!

Czytaj więcej...

Pokazowy mecz Goalballa oraz mecze piłkarskie na hali MOSiR w Szczygłowicach z okazji Dni Integracji

19 maja 2014

W miniony czwartek w hali w Szczygłowicach odbył się pokazowy mecz Goalballa oraz mecze piłkarskie z okazji Dni Integracji. Jako pierwsi w pokazowym pojedynku  Goalballa zaprezentowali się zawodnicy katowickiego "START - u" z knurowskim "TRION -em". Następnie rozegrano mecze piłkarskie, w których to naprzeciw siebie stanęli: Dom Pomocy Społecznej “Zameczek” vs Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół osób z niepełnosprawnością intelektualną Knurów oraz reprezentanci Miejskiego Przedszkola  nr 13 vc Organizatorzy VI Knurowskich Dni Integracji.

Czytaj więcej...

Olimpiada "SPORT NA WESOŁO" - Dni Integracji 2014

14 maja 2014

Za nami Olimpiada Sportowa zorganizowana z okazji Dni Integracji 2014. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych dzięki uprzejmości Zespołu Szkół Zawodowych w Knurowie udało się przeprowadzić konkurencje na hali ZSZ. Olimpiada pod nazwą "SPORT NA WESOŁO"  rozpoczęła się punktualnie o godzinie 10:00 uroczystą defiladą i prezentacją zespołów.

Czytaj więcej...

XXIII Bieg Młodości - POLSKA BIEGA - 23.05.2014

12 maja 2014

Zapraszamy miłośników biegania do udziału w kolejnej edycji Biegu Młodości, który zaplanowano na 23.05.2014 w Parku NOT w Szczygłowicach. Zapisy w dniu biegu od godziny 9:00 do 11:45. Szczegółowe informacje dotyczące w/w imprezy znajdują się na plakatach. 

Czytaj więcej...

VI Knurowskie Dni Integracji "Bądźmy Razem"

12 maja 2014

W dniach pomiędzy 14 a 18 maja odbędą VI Knurowskie Dni Integracji pt. "Bądźmy Razem". Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zaplanownych wydarzeń kulturalno - sportowych  odbywających się podczas ich trwania na knurowskich obiektach. Zachęcamy do wspólnego udziału - Bądźmy Razem !!!

Czytaj więcej...

Rozgrywki turnieju "Deichmann MiniMistrzostwa 2014" w Knurowie nabierają tempa!

12 maja 2014

Kolejny dzień grania za nami! W minioną sobotę na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych knurowskiego MOSiRu rozegrano aż 45 spotkań ligowych. Wszystkie 30 drużyn rozegrało swoje mecze, a licznie zgromadzeni kibice byli świadkami zaciętej rywalizacji młodych piłkarzy. Emocji jak zwykle nie brakowało. Oprócz radości wypisanej na twarzach zawodników po zdobytych bramkach można było zobaczyć również pot, ból i łzy, które towarzyszą rywalizacji sportowej. Jednak nagrodą dla wszystkich będą wspaniałe wspomnienia i niezapomniane wrażenia, które dostarcza nasz turniej młodym chłopcom. Ich przygoda z Mistrzostwami trwa w najlepsze!

Czytaj więcej...

Z Wilczy do Watykanu Przebiegli 1 200 km, by oddać hołd św. Janowi Pawłowi II

12 maja 2014

Przebiegli 1 200 km, by oddać hołd św. Janowi Pawłowi II i w ten sposób uczcić Jego kanonizację. Grupa zawodników skupionych wokół Amatorskiego Klubu Biegacza z Knurowa zorganizowała Bieg Maratoński Wilcza-Watykan-Monte Cassino. Jednym z współorganizatorów biegu był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie.

Czytaj więcej...

Turniej „Deichmann MiniMistrzostwa 2014” w Knurowie otwarty!

29 kwietnia 2014

Pierwszy, historyczny dzień knurowskich eliminacji już za nami. W sobotnie popołudnie, punktualnie o godz. 14, zostały zainaugurowane rozgrywki piłkarskie „Deichmann MiniMistrzostwa 2014”.  Po krótkiej ceremonii otwarcia, którego dokonał  Zastępca Prezydenta Miasta – Piotr Surówka, 30 drużyn piłkarskich podzielonych na dwie kategorie wiekowe stanęło do walki o prawo reprezentowania naszego miasta w ogólnopolskim finale finałów. Przypominamy, że Knurów jest jednym z miast-gospodarzy tego prestiżowego turnieju.

Czytaj więcej...

Finałowa edycja Grand Prix w Pływaniu Szkół Podstawowych na Pływalni MOSiR w Szczygłowicach

28 kwietnia 2014

W sobotę, tj. 26.04.2014 na pływalni krytej MOSiR w Szczygłowicach odbył się Finał Grand Prix w Pływaniu Szkół Podstawowych, na którym dokonano dekoracji uczestników, podsumowując tym samym sezon 2013/2014. Uczestnikami tegorocznej edycji Grand Prix byli pływacy reprezentujący Szkoły Podstawowe w przedziale wiekowym od pierwszej do szóstej klasy. W każdej kategorii wiekowej nagrodzonych zostało dziesięć najlepszych zawodniczek i zawodników.

Czytaj więcej...

Olimpiada Gier i Zabaw Ruchowych dla Przedszkolaków - 24.04.2014

25 kwietnia 2014

W czwartkowe przedpołudnie hala MOSiR w Szczygłowicach stała się areną zmagań Przedszkolaków. W tym szczególnym dniu tj. dniu Olimpiady Gier i Zabaw Ruchowych wszyscy razem stworzyli niesamowitą atmosferę, dlatego mamy nadzieję, że Olimpiada pozostanie na długo w pamięci PRZEDSZKOLAKÓW.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów