Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Ukrainiec pierwszy w biegu ulicami Knurowa

1 października 2013

Ponad 400 biegaczy stanęło na starcie dwudziestej pierwszej edycji Międzynarodowego Biegu Ulicznego o puchar prezydenta Miasta Knurów, a także Mistrzostw Polski Górników na dystansie 10 KM. Najlepszy wśród mężczyzn był Andrzej Staszinski z Ukrainy, w rywalizacji kobiet zwyciężyła Ewa Kucharska z Pszczyny.

Czytaj więcej...

Jacek Wiśniewski superstar

23 września 2013

W sobotnie przedpołudnie w hali sportowej MOSiR w Knurowie odbył się Turniej Służb Mundurowych i Organizacji Samorządowych. Wzięło w nim udział sześć zespołów reprezentujących knurowskie instytucje publiczne oraz zespół PHSiU Markan z Zabrza, który wziął w nim udział jako jeden ze sponsorów imprezy.

Czytaj więcej...

Eliminacje gminne IV Turnieju Orlika w Knurowie - relacja

20 września 2013

W ubiegłą środę na popularnym, knurowskim Orliku odbyły się eliminacje gminne IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. W naszej gminie była to już czwarta okazja do uczestniczenia w tych ogólnopolskich rozgrywkach, a Knurów organizował eliminacje w każdej dotychczasowej edycji turnieju. W tym roku zgłoszone przez opiekunów drużyny rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: 10-11 lat (r.2000-01) i 12-13 lat (r.2002-03). Turniej odbył się przy dobrej, słonecznej pogodzie. Rywalizacja w turnieju stała na wysokim poziomie, a chłopcy grali z dużym zapałem zachowując jednocześnie zasady fair play.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Mundurowych i Samorządowców

17 września 2013

Już w najbliższą sobotę, 21 września, w Hali Sportowej MOSiR Knurów w Szczygłowicach odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Mundurowych i Samorządowców. Do rywalizacji przystąpią zespoły reprezentujące m.in. knurowskich strażaków, policjantów, straż miejską oraz pracowników samorządowych. Początek rywalizacji o godz. 9.00. Serdecznie zapraszamy do kibicowania.

Czytaj więcej...

Ivet pokonał Galaktycznych

9 września 2013

W sobotę odbył się turniej wojewódzki z cyklu Orlik Polska, czyli zawodów mających na celu wyłonienie najlepszej amatorskiej drużyny piłkarskiej w Polsce. Reprezentujący nasze miasto Ivet Knurów po wygraniu szczebla regionalnego nie zawiódł po raz kolejny i z kwitkiem odprawił pozostałe trzy ekipy pochodzące z Katowic, Istebnej i Wodzisławia Śląskiego.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na wrześniowe zajęcia sportowe na Orliku!

4 września 2013

Wrzesień będzie kolejnym miesiącem, w którym animatorzy będą przeprowadzać zajęcia sportowo-rekreacyjne i treningi piłkarskie na knurowskim Orliku. Zapraszamy do zapoznania się z plakatem promującym zajęcia oraz serdecznie zachęcamy do korzystania z kompleksu boisk przy ul. Ułanów.

Czytaj więcej...

IV Turniej Orlika o Puchar Premiera D. Tuska - Eliminacje gminne w Knurowie!

28 sierpnia 2013

Już po raz czwarty dziewczęta i chłopcy w wieku 10-11 i 12-13 lat będą mogli rywalizować w ramach Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Pierwszym szczeblem rozgrywkowym w tej imprezie są eliminacje gminne. Również w Knurowie odbędą się turnieje eliminacyjne, które wyłonią drużyny mające prawo do zaprezentowania się w turnieju wojewódzkim. W turnieju mogą uczestniczyć reprezentacje szkół, klas, drużyny Uczniowskich Klubów Sportowych oraz tzw. „dzikie drużyny”.

Czytaj więcej...

Turniej piłki nożnej Amator Cup 2013 - relacja

27 sierpnia 2013

W sobotę po raz trzeci odbył się na terenie kompleksu boisk wielofunkcyjnch turniej piłkarski Amator Cup. Jego zwycięzcą została drużyna Zygzaka Ruda Śląska. Podobnie jak w poprzenich latach zawody miały charakter międzynarodowy, albowiem do Knurowa przyjechał zespół Alice Team z Charkowa.

Czytaj więcej...

XXI Międzynarodowy Bieg Uliczny oraz XVIII Mistrzostwa Polski Górników na dystansie 10KM - 29.09.2013

22 sierpnia 2013

Amatorski Klub Biegacza w Knurowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zapraszają do udziału w XXI Międzynarodowym Biegu Ulicznym oraz XVIII Mistrzostwach Polski Górników na dystansie 10KM. 

Czytaj więcej...

Gorący piasek - 7.08.2013

9 sierpnia 2013

Podczas akcji "Lato w mieście" miłośnicy siatkówki plażowej się nie nudzą. Do kolejnego turnieju tej odmiany siatkówki zgłosiły się 4 zespoły a zwyciezcą po raz kolejny okazała się para Gębka/ Thomann. Na kolejnych miejscach uplasowały się 3 pary z Knurowa w składach Mazur/ Dąbrowski, Mikołajczak/ Wojtaszek, Latański/Mikłos.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów