Go to: tresc | menu

Informacje sportowe

Zapraszamy na wystawę gołębi, królików i drobiu

14 listopada 2012

W dniach 24-25.11.2012 r w hali sportowej odbędzie się wystawa gołębi, królików i drobiu organizowana przez knurowskie Stowarzyszenie Miłośników Drobnego Inwentarza. Podczas wystawy będziemy gościć czeskich hodowców a prezentowane okazy oglądać będzie można w sobote w godz. 9-17 oraz niedziele w godz. 9-16.

Czytaj więcej...

Reprezentacja Polski U-20 trenowała w Knurowie!

13 listopada 2012

W niedzielny wieczór 11.11.2012 r. mieliśmy okazję gościć na nowo oddanym boisku ze sztuczną trawą kadrę młodzieżową do lat 20. Na obiekcie MOSiR został przeprowadzony trening w ramach zgrupowania reprezentacji przed środowym meczem w ramach Turnieju Czterech Narodów. Co ważne wyjątkowo pozytywnie o nowym obiekcie w Knurowie wypowiadał się towarzyszący reprezentacji przedstawiciel PZPN. W jego oczach kompleks boisk jest doskonałym miejscem do treningów nie tylko dla okolicznych drużyn, ale również zespołów z Ekstraklasy, a także drużyn z zagranicy, w przypadku rozgrywania spotkań w niedalekiej okolicy.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na Mistrzostwa Śląska Juniorów i Juniorek do lat 18 oraz Puchar Śląska Seniorów i Seniorek w wyciskaniu sztangi leżąc

16 października 2012

21 października na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie odbędą się Mistrzostwa Śląska w wyciskaniu sztangi leżąc w kategoriach: juniorek i juniorów do lat 18 oraz seniorek i seniorów.

Czytaj więcej...

Uroczyste Otwarcie Pełnowymiarowgo Boiska Piłkarskiego ze sztuczną trawą

10 października 2012

17 października nastąpi uroczyste otwarcie piłkarskiego, pełnowymiarowego boiska ze sztuczną trawą mieszczącego się przy Al. Lipowej. Ceremonię uświetni Prezydent Miasta, zaproszeni goście oraz znakomitości  ze świata sportu. Nowe boisko będzie również areną rozgrywek sportowych w różnych kategoriach wiekowych.

 

Czytaj więcej...

Zaproszenie na Turniej Piłki Siatkowej Kobiet

9 października 2012

20 października o godzinie 8.30 w hali sportowej MOSiR Knurów przy ul. Górniczej 2 odbędzie się Turniej Piłki Siatkowej Kobiet.  Serdecznie zaprszamy wszystkich sympatyków siatkówki.

Czytaj więcej...

Powiatowy Turniej Skata Sportowego

29 września 2012

28 października odbędzie się Powiatowy Turniej Skata Sportowego o tytuł najlepszego szkaciorza powiatu. Impreza zaplanowano została na terenie obiektu sportowego klubu "Sokół" w Łanach Wielkich.

Czytaj więcej...

Odliczanie do pierwszego meczu rozpoczęte, boisko przy Alei Lipowej jest już prawie gotowe

25 września 2012

Zgodnie z planem, prace przy budowie pełnowymiarowego boiska przy Alei Lipowej wkroczyły w finalny etap. Obiekt uzupełni dotychczasową bazę sportową w tym miejscu, a jednocześnie przystosowany będzie do rozgrywania spotkań z udziałem niewielkiej publiczności.

Czytaj więcej...

XX Międzynarodowy Bieg Uliczny oraz XVII Mistrzostwa Polski Górników na dystansie 10 kilometrów

24 września 2012

Przed nami jubileuszowy, bo dwudziesty Międzynarodowy Bieg Uliczny w Knurowie. Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę (30 września). Z roku na rok wydarzenie cieszy się coraz większą popularnością. Równocześnie rozgrywane są Mistrzostwa Polski Górników, całość odbywa się na dystansie 10 kilometrów.

Czytaj więcej...

Joga w Knurowie, zapisz się na zajęcia

13 września 2012

Joga to staroindyjski system ćwiczeń liczący ponad 5000 lat. Scala ciało i umysł, regeneruje i relaksuje, co oznacza, że nie tylko ciało ma poprawnie funkcjonować do późnej starości, ale także umysł.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów