Go to: tresc | menu

Grand Prix w Piłce Siatkowej Plażowej

Świstak i Wanat triumfowali na Zaciszu

25 czerwca 2013

W ostatnią sobotę odbył się na terenie Kąpieliska „Leśne Zacisze” drugi turniej w ramach Regionalnych Mistrzostw Miast Śląska w siatkówce plażowej. W rywalizacji 14 par najlepsza okazała się dwójka Mateusz Świstak i Jakub Wanat, która pokonała w finałowym pojedynku Mariusza Jajusa i Łukasza Biernata.

Czytaj więcej...

Za nami finałowy turniej Grand Prix w siatkówce

10 sierpnia 2012

W Turnieju Finałowym Piłki Siatkowej z cyklu Grand Prix Knurowa najlepiej zaprezentowała się para z Rybnika w składzie Adam Szołtys i Marcin Harazim. Zwycięzcami Grand Prix Knurowa w Piłce Siatkowej Plażowej została para z Knurowa w składzie Sebastian Mokszan oraz Michał Gierzok.

Czytaj więcej...

III Turniej Grand Prix - Siatkówka Plażowa

21 lipca 2012

W trzecim turnieju siatkówki plażowej z cyklu Grand Prix Knurowa najlepiej zaprezentowała się para z Rybnika w składzie Adam Szołtys i Marcin Harazim. Na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej pozostaje para Michał Gierzok oraz Sebastian Mokszan

Czytaj więcej...

Grand Prix w Siatkówce Plażowej - kolejne spotkania za nami

17 lipca 2012

Po dwóch cyklach Grand Prix w Siatkówce Plażowej rozgrywanej na kąpielisku „Zacisze” prowadzenie utrzymała para Michał Gierzok oraz Sebastian Mokszan. Jednak to nie oni, a para z Czerwionki-Leszczyn w składzie Marcin Hanak i Michał Konsek była najlepsza w drugiej serii rozgrywek.

Czytaj więcej...

Grand Prix w Siatkówce Plażowej 2012 - pierwszy turniej

7 lipca 2012

W piątkowe przedpołudnie rozpoczęły się zmagania z cyklu Grand Prix w Siatkówce Plażowej na Kąpielisku "Zacisze" w Knurowie. W inauguracyjnym turnieju zagrały 4 pary męskie i 2 pary żeńskie.

Czytaj więcej...

Letnie Grand Prix w siatkówce plażowej

29 czerwca 2012

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zaprasza na Letnie Grand Prix w siatkówce plażowej. Cykliczne rozgrywki będą prowadzone na terenie Kąpieliska "Zacisze".

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów