Go to: tresc | menu

Liga Orlika

Liga Orlika ruszyła po raz 3.

30 czerwca 2014

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji rozpoczął już po raz trzeci kolejne letnie rozgrywki piłkarskie pod nazwą Ligi Orlika. Po pierwszych dwóch kolejkach tylko Team Stalmet zanotował komplet punktów i objął samodzielne przodownictwo w tabeli. Na inaugurację „Stalowi” pokonali ubiegłorocznego wicemistrza TKKF Mistral Intermarche, a drugiej kolejce rozprawili się z IPA.

Czytaj więcej...

Rusza Letnia Liga Orlik 2014

18 czerwca 2014

23 czerwca rusza tegoroczna edycja Letniej Ligi Orlika 2014. Do rozgrywek zgłosiło się 8 zespołów, które będą rywalizować na obiektach przy ul. Ułanów w poniedziałki i środy.  Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem rozgrywek oraz regulaminem dotyczącym w/w rogrywek.

Czytaj więcej...

Nabór do ligi ORLIKA 2014 !

26 maja 2014

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie ogłasza nabór drużyn do Ligi Orlika. Rozgrywki odbywać się będą w poniedziałki i niektóre środy w okresie od 23 czerwca do 10 sierpnia na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Udział w lidze mogą brać piłkarze urodzeni w roku 1998 i starsi. Wpisowe wynosi 300 zł od drużyny. Szczegółowe informacje udzielane są pod nr tel. (0-32) 335-20-14 lub 602-724-457. Termin zgłoszeń mija w dniu 13.06.2014.

Czytaj więcej...

Pamar znalazł pogromcę

22 sierpnia 2013

Wczoraj po raz ostatni w tym roku rywalizowały zespoły uczestniczące w Lidze Orlika. Największą uwagę skupiał na sobie pojedynek mistrzowskiej drużyny Pamaru z TKKF Mistral Intermarche. Choć drużyna braci Rozumków miała już zapewnioną wygraną w całych rozgrywkach, to pomimo osłabienia kadrowego przystąpiła do meczu chcąc ukończyć ligę po raz drugi z rzędu z kompletem zwycięstw.

Czytaj więcej...

Pamar mistrzem Orlika!

20 sierpnia 2013

W przedostatniej kolejce rozgrywek Ligi Orlika rozstrzygnęła się definitywnie sprawa mistrzowskiego tytułu. Długo oczekiwany moment przypieczętowania mistrzostwa przez zespół Pamaru nastąpił wczoraj po wygranej z Tritechem 7:2. Warto zauważyć, że po raz kolejny postawą fair play wykazał się Tritech, który nie skorzystał z liczebnego osłabienia Pamaru i również wystawił do gry 5 zawodników. Zwycięstwo mistrza nie byłoby tak okazałe, gdyby nie znakomita postawa w bramce Pawła Ignasiaka, który wybronił niezliczoną ilość strzałów rywala i sytuacji sam na sam. 

Czytaj więcej...

Pamar rozgromił Vibovit

14 sierpnia 2013

Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek Ligi Orlika drużyna Pamaru jest coraz bliżej mistrzowskiego tytułu. Wczoraj Pamar grający już bez zawodników Concordii zdemolował ekipę Vibovitu i do obrony mistrzostwa brakuje mu już tylko 1 punktu. Jedynym zespołem, który ma szanse przegonić w tabeli obecnego lidera jest TKKF Mistral Intermarche, który wygrał wczoraj z Tritechem. Warunkiem zdobycia przez TKKF mistrzostwa jest najpierw porażka Pamaru z Tritechem, a następnie wygrana z drużyną Pawła Rozumka w ostatniej kolejce. 

Czytaj więcej...

Strzelanina Teamu Stalmet

9 sierpnia 2013

W środowy wieczór w rozgrywkach Ligi Orlika rywalizowały zespoły grupy mistrzowskiej. Najciekawszym pojedynkiem miał być mecz pomiędzy Vibovitem Studio DENIM a TKKF Mistral Intermarche. Vibovit przystąpił jednak do gry mocno osłabiony i nie posiadał ani jednego rezerwowego. Odbiło się to na jego grze w ostatnim kwadransie, bowiem od stanu 2:3 na boisku panowała już tylko ekipa TKKF-u. 

Czytaj więcej...

Stalmet bliski wygranej z liderem - Wyniki 12.kolejki Letniej Ligi Orlika

6 sierpnia 2013

Bardzo bliscy pokonania Pamaru byli w poniedziałkowy wieczór piłkarze Teamu Stamet. Mecz ten stanowił prawdziwą atrakcję dla licznych zgromadzonych wokół boiska, bowiem obfitował w wiele świetnych zagrań i pięknych bramek z obu stron, a wynik pozostawał niewiadomą do ostatniego gwizdka. Z porażki Teamu Stalmet skorzystał Vibovit Studio DENIM, który w osłabionym składzie pokonał również osłabiony Tritech.

Czytaj więcej...

Pamar uciekł rywalom - Wyniki 11. kolejki Letniej Ligi Orlika

30 lipca 2013

Wczoraj rozegrana została ostatnia kolejka rundy zasadniczej tegorocznej Ligi Orlika. Najciekawszym spotkaniem był mecz prowadzącego w tabeli Pamaru z dotychczasowym wiceliderem TKKF Mistral Intermarche. Porażka TKKF-u spowodowała spadek tego zespołu w tabeli aż na 4. miejsce. Nieoczekiwanym viceliderem została ekipa Teamu Stalmet, która pokonała wczoraj Sanit.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów