Go to: tresc | menu

Młodzieżowa Liga Piłki Nożnej Halowej

W „młodzieżówce” gra się do końca- Wyniki 13. serii spotkań Ligi Młodzieżowej

12 marca 2013

Aż w trzech niedzielnych spotkaniach Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej o wyniku decydowały ostatnie minuty. Liderująca Concordia 97 wróciła z dalekiej podróży wygrywając ostatecznie z Tritechem Junior, dzięki czemu jest już bardzo bliska zdobycia mistrzowskiego tytułu. Remisem zakończyło się spotkanie LKS-u Gierałtowice z Unia I Książenice.

Czytaj więcej...

Concordia 97 pewna swego

4 marca 2013

Coraz bliżej wygrania Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej są trenowani przez Damiana Mehlicha piłkarze Concordii 97. W sobotnich pojedynkach najpierw ograli LKS Gierałtowice, a potem rozgromili Unię II Książenice. Korzystny wynik dla lidera padł w meczu Przychodni Prognostic z Tritechem Junior, albowiem ci drudzy wygrali, dzięki czemu przewaga Concordii nad Przychodnią wzrosła do 9 punktów. Na dziś wydaje się, że losy mistrzowskiego tytułu są przesądzone, natomiast walka o pozostałe dwa miejsca na podium będzie zacięta i toczyć się będzie pomiędzy Przychodnią, Tritechem i Deker-Budem. Ci ostatni poradzili sobie wygrywając z Unią I Książenice.

Czytaj więcej...

Unia I Książenice bliska sensacji - Wyniki 11. kolejki "Młodzieżówki"

26 lutego 2013

Niewiele brakowało, a mecz pomiędzy wiceliderem Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej a przedostatnią drużyną w tabeli tych rozgrywek zakończyłby się sensacyjnym remisem. Przychodnia Prognostic dopiero na 9,9 sekundy przed końcem meczu zapewniła sobie trzy punkty w tym spotkaniu i utrzymała drugie miejsce. Godzinę wcześniej drużyna Dariusza Flisa również musiała odrabiać straty w meczu z APN Paniówki, który wygrała ostatecznie czteroma golami.

Czytaj więcej...

Grali pomimo ferii

18 lutego 2013

Nie próżnowali w szczycie ferii zimowych piłkarze Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej, którzy rozegrali kolejne cztery spotkania. Komplet punktów wywalczyła ekipa Jedności Przyszowice pokonując najpierw Unię I Książenice, a następnie drugi zespół z tego samego klubu. O ile pierwsza wygrana w stosunku 4:2 nie robi jeszcze wrażenia, to zwycięstwo w rozmiarach 20:1 budzi uznanie. W tym rekordowym zwycięstwie spory udział miał najlepszy strzelec Jedności Łukasz Beker, który aż dziewięciokrotnie kierował piłkę do bramki rywala, dzięki czemu objął przodownictwo w klasyfikacji strzelców. Jedność znalazła się na trzecim miejscu w tabeli, chociaż trzeba dodać, że ma więcej rozegranych spotkań od pozostałych zespołów z czołówki.

Czytaj więcej...

Dzień Bekera - Wyniki 9. kolejki Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Knurowie

11 lutego 2013

W dziewiątej serii spotkań Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej niecodziennym wyczynem popisał się zawodnik Jedności Przyszowice Łukasz Beker, który w meczu przeciwko drużynie MG-1 strzelił pięć z sześciu goli dla swojego zespołu. W meczu czołowych zespołów ligi Deker-Bud uległ Concordii 97 czteroma golami.Tylko jedna bramka padła w meczu APN Paniówki z Unią I Książenice, a jej autorem był Paweł Brosz. Bohaterem tego spotkania został jednak bramkarz APN-u Dawid Bartnik, który w ostatniej minucie obronił dwa przedłużane rzuty karne.

Czytaj więcej...

Concordia 97 rozstrzelała rywali

4 lutego 2013

Aż 30 goli w dwóch spotkaniach strzelili piłkarze liderującej w rozgrywkach Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej drużyny Concordii 97. Jej ofiarami padły obydwa zespoły z Książenic, którym nie udało się strzelić ani jednej bramki. Lider powiększył przewagę nad Przychodnią Prognostic, która w tę sobotę pauzowała.

Czytaj więcej...

Concordia 97 lepsza w szlagierze

28 stycznia 2013

W szóstej serii spotkań Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej doszło do długo oczekiwanego hitu z udziałem Concordii 97 i Przychodni Prognostic. Choć już w drugiej minucie meczu Concordię uratowała poprzeczka, to chwilę później prowadziła ona już 1:0. Po jeszcze dwóch strzałach w słupek szczęście uśmiechnęło się wreszcie do Przychodni na sekundy przed przerwą, kiedy wyrównał Mateusz Cybulski. Druga część meczu to popis Kacpra Idziaszka, który wyprowadził swój zespół na dwubramkowe prowadzenie. Przychodnia zdołała zdobyć drugiego gola, ale w ostatnich sekundach gol Bartosza Kruka przesądził o pozycji lidera dla Concordii na półmetku rozgrywek.

Czytaj więcej...

Dobry dzień bramkarzy - Wyniki 5. serii Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej Halowej

21 stycznia 2013

W piątej serii spotkań Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej aż w pięciu spotkaniach bramkarze zachowali czyste konto. Dwukrotnie sztuka ta udała się golkiperom Jedności Przyszowice i Concordii 97. Drużyny te zdobyły komplet sześciu punktów: Jedność awansowała na trzecie miejsce, a Concordia 97 umocniła się na pozycji wicelidera.

Czytaj więcej...

Młodzieżówka nabiera rozpędu

14 stycznia 2013

Pracowicie spędzili weekend zawodnicy występujący w Młodzieżowej Lidze Piłki Nożnej, gdyż w ciągu dwóch dni rozegrali oni kolejnych dwanaście spotkań, którym towarzyszyła zbiórka pieniędzy na operację dla Antosi Wieczorek. Najciekawiej zapowiadały się i faktycznie najwięcej emocji dostarczyły trzy mecze pomiędzy zespołami czołowej czwórki rozgrywek.

Czytaj więcej...

Przychodnia Prognostic nowym liderem - Wyniki Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej Halowej

30 grudnia 2012

Ostatnie w tym roku zmagania Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej przyniosły zmianę na prowadzeniu w tabeli. Dotychczasowy lider Deker-Bud nie sprostał starszym kolegom z Concordii 97 i uległ nieznacznie dwoma golami. Drużyna Concordii po chwili spotkała się w następnym pojedynku z APN Paniówki, który nieoczekiwanie postawił twarde warunki faworytom utrzymując remis aż do przedostatniej minuty meczu.

Pierwsze wygrane w rozgrywkach odniosły zespoły Jedności Przyszowice i Unii I Książenice pokonując odpowiednio MG-1 i LKS Gierałtowice, natomiast bez zdobyczy punktowych pozostają jeszcze MG-1, APN Paniówki i Unia II Książenice.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów