Go to: tresc | menu

Gram, Kibicuję, Pomagam

Charytatywny turniej "Gramy dla Laury" - relacja

13 września 2016

3 września Kompleks Boisk Wielofunkcyjnych MOSiR był areną Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej i Siatkówki Plażowej "Gramy dla Laury". Ta szczytna inicjatywa spotkała się z bardzo dobrym odbiorem i zgromadziła mnóstwo uczestników. 15 drużyn piłkarskich oraz 8 siatkarskich dołożyło swoją cegiełkę do wspólnej akcji w myśl hasła przewodniego turnieju: Gram, Kibicuję, Pomagam. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową relacją z turnieju oraz oglądania klipu wideo.

Czytaj więcej...

Charytatywny turniej piłki nożnej i siatkówki plażowej "Gramy dla Laury"

10 sierpnia 2016

Z radością informujemy, że MOSiR Knurów będzie współorganizatorem kolejnej imprezy charytatywnej. Już 3 września na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych przy ul. Ułanów odbedzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej i Siatkówki Plażowej "Gramy dla Laury". Chętnych do udziału w rozgrywkach już teraz serdecznie zapraszamy do zapisów, a wszystkich kibiców,sympatyków gier zespołowych chcących pomóc Laurze zachęcamy do pojawienia się na trybunach, wparcia inicjatywy oraz kibicowania zawodnikom!

Czytaj więcej...

Podsumowanie II Charytatywnego Turnieju Piłki Siatkowej "Gramy dla Martina"

19 kwietnia 2016

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze sprawozdaniem końcowym, które ukazało się na stronie Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Knurowie. Prezentujemy również wyniki z rozegranych zawodów oraz zdjęcia autorstwa Anny Wojnowskiej.

Czytaj więcej...

Za nami II Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej "Gramy dla Martina"

11 kwietnia 2016

Przedstawiamy relację fotograficzną z II Charytatywnego Turnieju Piłki Siatkowej " Gramy dla Martina", który odbył się w dniu wczorajszym w hali MOSiR Knurów. Szczegółowe informacje, wyniki opublikujemy w następnym news - ie.

Czytaj więcej...

Już w niedziele Gramy dla Martina - II Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej

8 kwietnia 2016

Zapraszamy bardzo serdecznie do udziału w kolejnym Turnieju Piłki Siatkowej, w którym to będzięmy grali i wspierali Martina. W turnieju udział zadeklarowało 9 zespołów: drużyna Artystów, drużyna Sportowców, Samorządowcy& Biznes, Odnowa Team, Miejskie Gimnazjum nr 1 w Knurowie, Maltańczycy, TKKF Szczygłowice Juniors, MOSiR Knurów oraz Sikret Gliwice. Jednak nie zwycięstwo a pomoc w tym dniu będzie najważniejsza, dlatego bądźmy tam razem. Organizatorami turnieju są Miejskie Gimnazjum nr1 w Knurowie, MOSiR w Knurowie oraz Stowarzyszenie Sportowo-Edukacyjne FeByS. Zapraszamy !

Czytaj więcej...

II Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej - 10.04.2016

22 marca 2016

10 kwietnia dojdzie do nie lada wydarzenia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie. Zostanie rozegrany II Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej "Gramy dla Martina". Organizatorami turnieju są: Miejskie Gimnazjum nr 1 w Knurowie, MOSiR w Knurowie oraz Stowarzyszenie Sportowo - Edukacyjne FeByS. Pragniemy wszystkich serdecznie zaprosić do kibicowania oraz wsparcia inicjatywy. W trakcie turnieju będzie można nabyć cegiełkę oraz wziąć udział w aukcji pamiątek sportowych. Swój udział w turnieju zapowiedziało wiele gwiazd a szczegóły znajdują się na załaczonym plakacie. Zachęcamy również do udziału w koncercie charytatywnym, który odbędzie się dzień wcześniej, tj. 9 kwietnia w Domu Kultury w Szczygłowicach.

Czytaj więcej...

Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej - 11.10.2015r.

20 października 2015

Prezentujemy kolejną część zdjęć, tym razem autorstwa Anny Wojnowskiej, z CharytatywnegoTurnieju Piłki Siatkowej Gramy dla Dawida. Zachęcamy do zobaczenia kolejnej foto relacji.

Czytaj więcej...

Wygrali dla Dawida!

15 października 2015

W dniu 11 października 2015 roku w Hali Sportowej MOSiR w Knurowie przy ulicy Górniczej 2 odbył się turniej charytatywny w siatkówkę „GRAMY DLA DAWIDA”.  Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Sportowo – Edukacyjne „FeByS” oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Głównym celem zawodów było zebranie środków finansowych, które będą przeznaczone na walkę z nowotworem kości Dawida Kołodzieja podopiecznego Fundacji Spełnionych Marzeń.

Czytaj więcej...

Turniej Charytatywny w siatkówkę "Gramy dla Dawida"

30 września 2015

Serdecznie zapraszamy na TURNIEJ CHARYTATYWNY w piłce siatkowej „GRAMY DLA DAWIDA”, który odbędzie się w dniu 11 października 2015 roku w Hali Sportowej w Knurowie - Szczygłowicach przy ulicy Górniczej 2. Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Sportowo - Edukacyjne „FeByS” oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Patronat medialny nad turniejem objęli: Przegląd Lokalny, TV Waldex oraz portal miastoknurow.pl. Natomiast o kulinarne doznania zadbają nasze Knurowskie "MASZKIETY".

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów