Go to: tresc | menu

Lodowisko

Mikołajkowe gry i zabawy na lodowisku

12 grudnia 2013

W minioną środę na lodowisku przy ulicy Ułanów 8 gościliśmy nasze pociechy, które to w licznym gronie uczestniczyły w przygotowanych atrakcjach. Święty Mikołaj nie zapomniał o dzieciach i mimo piątkowych problemów pogodowych przekazał na ręce prowadzących słodkie upominki prosząc o ich rozdanie w trakcie Mikołajkowych gier i zabaw.

Czytaj więcej...

Zapraszamy dzieci na gry i zabawy na lodowisku!

6 grudnia 2013

Wszystkich sympatyków ślizgania się na knurowskim lodowisku serdecznie zapraszamy do uczęszczania na zajęcia rekreacyjno-sportowe organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w  Knurowie. W terminach widocznych na plakacie instruktorzy MOSiR przeprowadzą zabawy i gry na lodowisku dla dzieci i młodzieży. Najbliższe zajęcia już w środę 11 grudnia.Początek o godzinie 15:00, wstęp wolny.

Czytaj więcej...

Otwarcie nowego sezonu lodowiska w Knurowie - 4.12.2013

4 grudnia 2013

Serdecznie  zapraszamy na lodowisko przy ulicy Ułanów 8. Informujemy, że sympatycy jazdy na łyżwach będą mogli korzystać z tafli już od 4 grudnia. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wspólnej zabawy przy muzyce oraz mile spędzonych chwil na knurowskim lodowisku. 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na spotkanie z Mikołajem na lodowisku!

29 listopada 2013

Już w najbliższy piątek tj. 6 grudnia, w Dzień Św. Mikołaja, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie przygotował nie lada atrakcję dla wszystkich dzieci. Knurowskie lodowisko odwiedzi gość specjalny z dalekiej Laponii – Św. Mikołaj! Serdeczne zapraszamy na godz. 16.00 na lodowisko MOSiR działające w okresie zimowym na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych przy ul. Ułanów. Dla dzieci wstęp wolny.

Czytaj więcej...

Przebierańcy opanowali knurowskie lodowisko - relacja z Noworocznego Balu Przebierańców

10 stycznia 2013

W dniu wczorajszym w ramach cyklu „Środy z lodowiskiem” na knurowskim kompleksie przy ul. Ułanów odbył się Noworoczny Bal Przebierańców. W imprezie uczestniczyło łącznie ponad 70 osób, z których większość w przeróżny sposób była przebrana i przygotowana do wspólnej zabawy.  Zarówno młodsze jak i starsze dzieci w ramach zajęć miały okazję uczestniczyć w zabawach rekreacyjno-sportowych przeprowadzonych przez animatorów MOSiR Knurów. Na koniec najbardziej kreatywne pomysły na noworoczne przebranie zostały nagrodzone upominkami ufundowanymi przez knurowski MOSiR.

Czytaj więcej...

Noworoczny Bal Przebierańców na lodowisku!

3 stycznia 2013

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na Noworoczny Bal Przebierańców, który odbędzie się na knurowskim lodowisku już w środę 9. stycznia. W ramach imprezy będzie okazja do pokazania swojej inwencji twórczej, ponieważ najlepsze stroje i pomysły na „noworoczny kamuflaż” zostaną wyróżnione upominkami. Zachęcamy do przebierania się i brania czynnego udział w grach i zabawach prowadzonych przez animatorów MOSiR Knurów. Zapraszamy, wstęp wolny, start o godzinie 16.00 !

Czytaj więcej...

Kolejna „Środa z lodowiskiem” za nami - relacja

3 stycznia 2013

W dniu wczorajszym tj. 2 stycznia odbyły się pierwsze w nowym roku zajęcia na lodowisku, gdzie można było poślizgać się na lodzie oraz spróbować swoich sił w grach i zabawach doskonalących umiejętności jazdy na łyżwach. Licznie zgromadzone dzieci i młodzież mogły w komfortowych warunkach podnosić swoją sprawność, a chętne osoby pod okiem animatora MOSiR próbowały swoich sił w slalomach z krążkiem i kijem hokejowym. Warto dodać że na zajęcia uczęszczają zarówno starsze jak i młodsze dzieci, które pod opieką rodziców stawiają pierwsze kroki na lodzie.

Czytaj więcej...

Ubiegłotygodniowe zabawy na knurowskim lodowisku - relacja

24 grudnia 2012

W przedświątecznym tygodniu dzieci i młodzież z terenu Knurowa miały kolejne dwie okazje do poślizgania się na lodowisku przy ul. Ułanów 8. W środę 19 grudnia odbyły się gry i zabawy w ramach akcji „Środy z lodowiskiem”.  Drugim terminem w którym można było bezpłatnie skorzystać z lodowiska i pod okiem animatora MOSiR Knurów doskonalić swoje umiejętności łyżwiarskie była sobota 22 grudnia. Przeprowadzone zostały również ćwiczenia oswajające z kijem hokejowym i krążkiem.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na gry i zabawy na lodzie! - 22.XII.2012

20 grudnia 2012

Już w najbliższa sobotę tj. 22.XII.2012 r. na lodowisku przy ul. Ułanów odbędą się zajęcia rekreacyjno-sportowe dla dzieci i młodzieży. Początek o godzinie 15, wstęp wolny. W ramach zajęć  wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił w różnego rodzaju wyścigach rzędów i slalomach oraz sprawdzić umiejętności w zabawach z wykorzystaniem kijów hokejowych i krążków. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Zapraszamy na cykl zajęć rekreacyjno-sportowych „Środy z Lodowiskiem” !

13 grudnia 2012

Wszystkich sympatyków ślizgania się na knurowskim lodowisku serdecznie zapraszamy do uczęszczania na zajęcia rekreacyjno-sportowe organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w  Knurowie. W terminach widocznych na plakacie animatorzy przeprowadzą zabawy i gry na lodowisku dla dzieci i młodzieży. Najbliższe zajęcia już w środę 19 grudnia. Wstęp gratis! 

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów