Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Piłki Siatkowej

VI kolejka KLPS już w niedziele !

12 kwietnia 2016

W najbliższą niedziele odbędzie się VI kolejka Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej, w której to rozegrane zostaną cztery mecze. Znajomi Sędziego podejmą wiceliderów tabeli Ekipę Czwartkową. TKKF Juniors Red czeka trudne spotkanie z ekipą lidera MOSiR Knurów. Druga drużyna TKKF Juniors (Blue) rozegra spotkanie z JRG Knurów. Do niezwykle ciekawego spotkania dojdzie pomiędzy ekipami SALVATOR a FORFAN - em. Zapraszamy do głośnego dopingu !

Czytaj więcej...

Czas na "wieści" z Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej

14 marca 2016

"Świetna i zasługująca na brawa gra JRG Knurów, "Szybki i gładki mecz Salvator-u", "Liderzy z MOSiR-u wciąż nie pokonani", "Młodzież Znajomych Sędziego i TKKF-u Blue nie potrafiły wygrać seta" i "Ekipa TKKF RED w męczarniach zdobywała swoje 2 pkt-y" to wszystko w dalszej części newsa.

Czytaj więcej...

Zdjęcia z V kolejki Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej

14 marca 2016

Wczoraj odbyła sie już 5 kolejka Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej. Prezentujemy relację fotograficzną autorstwa Anny Wojnowskiej z meczów, które odbyły się na hali knurowskiego MOSiR - u.

Czytaj więcej...

V kolejka KLPS i zestaw par !!!

8 marca 2016

W najbliższą niedziele odbędzie się V kolejka Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej. O godzinie 10:00 swoje mecze rozpoczną drużyny Znajomi Sędziego z SALVATOR oraz TKKF Juniors Blue z Ekipą Czwartkową. Od godziny 12:00 odbędą się mecze pomiędzy JRG Knurów i TKKF Juniors Red, MOSiR z FORFAN - em. W tym dniu też rozegrany zostanie zaległy pojedynek pomiędzy drużynami JRG Knurów a drużyną MOSiR Knurów. Zapraszamy bardzo serdecznie do kibicowania.

Czytaj więcej...

Zdjęcia z IV Kolejki KLPS - u -7.02.2016r.

8 lutego 2016

Prezentujemy fotorelację z IV kolejki Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej. Zachęcamy do zobaczenia zdjęć.

Czytaj więcej...

"4 razy 4 sety" Sporo zmian w tabeli !!!

8 lutego 2016

Wyniki i relacja po IV kolejce Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej - 7.02.2016r. W minioną niedzielę rozegrano 4  kolejkę Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej. Prezentujemy wyniki oraz relację z meczów pomiędzy TKKF Szczygłowice Red - Ekipa Czwartkowa, FORFAN - JRG Knurów, SALVATOR - MOSiR Knurów, TKKF Juniors Blue - Znajomi Sędziego. "Młodzież walczyła dzielnie", "Pierwszy set dla JRG Knurów", "Mecz na szczycie",     " TKKF Juniors Blue z seta na set co raz lepiej" to wszystko w dalszej części newsa.

Czytaj więcej...

Przed nami "półmetek" Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej. Zapraszamy na mecze IV kolejki rozgrywek.

2 lutego 2016

W najbliższą niedziele odbędzie się IV kolejka Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej. O godzinie 10:00 swoje mecze rozpoczną drużyny TKKF Juniors Red z Ekipą Czwartkową oraz FORFAN i JRG Knurów. Od godziny 12:00 odbędzie się mecz pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tabeli ligowej tj. SALVATOR - em a MOSiR - em Knurów. O tej samej godzinie TKKF Juniors Blue podejmie Znajomych Sędziego. Zapraszamy bardzo serdecznie do kibicowania.

Czytaj więcej...

III kolejka Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej - zdjęcia

20 stycznia 2016

Prezentujemy zdjęcia z 3 kolejki Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej autorstwa Anny Wojnowskiej. Zachęcamy do zobaczenia.

Czytaj więcej...

SALVATOR LIDEREM ! Wyniki i relacja po III kolejce Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej - 17.01.2016r.

18 stycznia 2016

W minioną niedzielę rozegrano kolejną 3 kolejkę Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej. Prezentujemy wyniki oraz relację z meczów pomiędzy Ekipą Czwartkową a FORFAN - em, JRG Knurów - MOSiR Knurów, SALVATOR - TKKF Juniors Blue, TKKF Juniors Red - Znajomi Sędziego. "Ekipa Czwartkowa lepsza od FORFAN -u", "JRG Knurów - MOSiR Knurów w innym terminie", "SALVATOR liderem", "TKKF Juniors RED zwycięża ze Znajomymi Sędziego" to wszystko w dalszej części newsa.

Czytaj więcej...

III Kolejka Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej - 17.01.2016

11 stycznia 2016

Już w najbliższą niedziele odbędzie się 3 kolejka Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej. Zapowiada się niezwykle ciekawie, gdyż dojdzie do 3 spotkań drużyn sąsiadujących ze sobą w tabeli.  W pierwszym tego dniu meczu na przeciw siatki spotkają się drużyny TKKF Juniors Blue oraz SALVATOR. O tej samej godzinie na parkiecie zaprezentują sie ekipy JRG Knurów oraz MOSiR Knurów. Znajomi Sędziego po wygranej z ekipą FORFAN  sprawdzą siłę kolejnego przeciwnika, którym to będzie drużyna TKKF Juniors Red. Zapowiada się ciekawie również w meczu Ekipa Czwartkowa oraz FORFAN. Kto okaże się lepszy? O tym wszystkim dowiemy się już w najbliższą niedziele. Zapraszamy bardzo serdecznie kibiców!

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów