Go to: tresc | menu

Grand Prix w Piłce Siatkowej Plażowej

IV Turniej Siatkówki Plażowej w kategorii MIX -tów - 10.06.2015

28 maja 2015

Zapraszamy na IV Turniej Siatkówki Plażowej drużyn 2 - osobowych w kategorii MIXT -ów. Turniej odbędzie się na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych przy ulicy Ułanów 8. Zapisy do turnieju pod numerem telefonu 783 938 393 bądż na adres email sport@mosirknurow.pl. Zawody odbędą się w dniu 10.06.2015 a ich początek zaplanowano na godzinę 15:30. Zapraszamy !

Czytaj więcej...

Państwo Urszula i Stefan najlepsi w Turnieju Siatkówki Plażowej w kategorii OPEN

28 maja 2015

W minioną środę na Kompleskie Boisk Wielofunkcyjnych w Knurowie rozegrano trzeci tegoroczny Turniej Siatkówki Plażowej, tym razem w kategorii OPEN. Do turnieju zgłosiło się 8 par a rozgrywki toczono systemem brazylijskim. Najlepszą tego dnia parą okazała się drużyna w składzie Urszula i Stefan Molscy, którzy to po zaciętym finale pokonali parę reprezentujacą TKKF Szczygłowice w składzie Daniel Lenich i Maciej Mikłos. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się trzecia tego dnia para Dagmara Pura oraz Mateusz Glagla.

Czytaj więcej...

III Turniej Siatkówki Plażowej drużyn - 2 - osobowych w kategorii OPEN

25 maja 2015

Zapraszamy na III tegoroczny Turniej Siatkówki Plażowej drużyn 2 - osobowych w kategorii OPEN. Turniej odbędzie się na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych przy ulicy Ułanów 8. Zapisy do turnieju pod numerem telefonu 783 938 393 bądż na adres email sport@mosirknurow.pl. Zawody odbędą się w dniu 27.05.2015 a ich początek zaplanowano na godzinę 15:30. Zapraszamy !

Czytaj więcej...

II Turniej Siatkówki Plażowej - 20.05.2015

21 maja 2015

W minioną środę odbył sie II Turniej Siatkówki Plażowej. 11 zgłoszonych drużyn rywalizowało na Kompleskie Boisk Wielofunkcyjnych w Knurowie w kategorii mieszanej - mixty. Mimo niezbyt sprzyjających warunków atmosferycznych cały turniej udało rozegrać się bez kropli deszczu, lecz panujące zimno nie sprzyjało tej odmianie siatkówki. Mimo to rekordowa obsada turniejowa rozegrała aż 20 spotkań w systemie brazylijskim. Zwyciężyły 2 pary "przyjezdne" z Rybnika i Gliwic w składach: Anna Trzcińska i Arkadiusz Łokociejewski oraz  Anna Warda i Adam Dąbrowski. Na 3 miejscu uplasowały się  ex aequo 2 pary z Knurowa w składzie: Marzena Adamska, Bartosz Błaszczuk oraz Patryk Dąbrowski i Karolina Kiszka.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na II Turniej Siatkówki Plażowej w kategorii mixtów

14 maja 2015

Zapraszamy na II  Turniej Siatkówki Plażowej drużyn 2 - osobowych w kategorii MIXT -ów. Turniej odbędzie się na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych przy ulicy Ułanów 8. Zapisy do turnieju pod numerem telefonu 783 938 393 bądż na adres email sport@mosirknurow.pl. Zawody odbędą się w dniu 20.05.2015 a ich początek zaplanowano na godzinę 15:30. Zapraszamy !

Czytaj więcej...

Sezon siatkówki plażowej rozpoczęty - 13.05.2015

14 maja 2015

Na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych odbył się pierwszy tegoroczny Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez MOSiR w Knurowie. W turnieju udział wzięło 5 drużyn, z których to najlepiej zaprezentowała się para w składzie Maciej Mikłos oraz Daniel Lenich zawodnicy reprezentujący TKKF Szczygłowice. W tegorocznych rozgrywkach organizatorzy wprowadzili system dodatkowej punktacji indywidualnej zawodników po wszystkich odbytych turniejach. Na koniec turnieju zostaną wybrane najlepsze osoby w poszczególnych kategoriach wiekowych i to one zostaną mistrzem knurowskiego ORLIKA w siatkówce plażowej. Zapraszamy do udziału !

Czytaj więcej...

Mazurek Dąbrowskiego na kąpielisku "Leśne Zacisze" w Knurowie

14 sierpnia 2013

W kolejnym turnieju siatkówki plażowej w ramach akcji "Lato w w mieście" w kategorii OPEN  zmierzyły się zespoły Dziewczyny, Młode Wilki, Mazurek Dąbrowskiego, Dobra Nazwa. Najwyżej w klasyfikacji uplasowała się para Filip Szydło oraz Dominik Strycharski. Tuż za nimi  Kamil Mazur oraz Patryk Dąbrowski o nazwie  Mazurek Dąbowskiego. Czyżby nazwa wzięła się od nazwisk ???

Czytaj więcej...

Rodzinny Turniej Siatkówki Plażowej - 1.08.2013

2 sierpnia 2013

W Rodzinnym Turnieju Siatkówki Plażowej na Kąpielisku "Leśne Zacisze" w Knurowie tryumfowali bracia Thomann. Tuż za nimi uplasowała się córka z ojcem Nicolete i Grzegorz Rybakiewicz. Najliczniejszą dwuzespołową obsadę turnieju zapewniła rodzina Nowak. Dzień wcześniej w Turnieju Siatkówki Plażowej mixtów na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych wygrała para w składzie Anna Dymek i Maciej Mikłos. 

Czytaj więcej...

Siatkówka plażowa na upalne dni!!!

26 lipca 2013

W kolejnym turnieju siatkówki plażowej organizowanym na kąpielisku "Leśne Zacisze" w Knurowie udział wzięło 9 drużyn. W kategorii dziewcząt zagrały zespoły: Dwa Żywioły, Dream Team, Volleyball Team, W mgnieniu oka. W kategorii chłopców udział wzięły: Nasz Zespół, Dobra Nazwa, FC Szyszki, Młode Wilki, FC Piasek.

Czytaj więcej...

Siatkówka Plażowa na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych w ramach akcji "Lato w Mieście"

19 lipca 2013

Na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych ORLIK w Knurowie rozegrano Turniej Siatkówki Plażowej, do którego zgłosiło sie 9 zespołów. Rywalizowano w 3 kategoriach, w których najlepszymi parami okazały się drużyny w składach: Piotr Thoman/ Gębka Łukasz (kat.OPEN), Karolina Sobkiewicz/ Filip Szydło (kat. mixty), Mateusz Latański/ Maciej Mikłos (kat. chłopcy). 

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów