Go to: tresc | menu

Liga Orlika

Tritech Big-Bud mistrzem Orlika! - Wyniki 14.kolejki Letniej Ligi Orlika

14 sierpnia 2014

W środowy wieczór rozstrzygnęły się  losy mistrzowskiego tytułu w Lidze Orlika. W trwających od czerwca zmaganiach najlepszy okazał się  Tritech Big-Bud, który w decydującym meczu pokonał nieznacznie Team Stalmet. Drużyna Wojciecha Górki lepiej rozpoczęła to spotkanie prowadząc 2:0, a na początku drugiej połowy już 4:1. „Stalowi”, którym remis w tym spotkaniu przedłużał szanse na tytuł, przejęli wreszcie inicjatywę i na 5 minut przed końcem doprowadzili do wyniku 4:3. W ostatnich fragmentach meczu Tritech mądrze się bronił nie ograniczając się jedynie do wybijania piłki na oślep i utrzymał korzystny rezultat. 

Czytaj więcej...

Równy krok faworytów - Wyniki 13. kolejki spotkań Letniej Ligi Orlika

12 sierpnia 2014

Pewne zwycięstwa i to w jednakowych rozmiarach odniosły dwie czołowe drużyny Ligi Orlika. Wicelider Tritech Big-Bud pokonał doświadczony Vibovit Studio DENIM 6:2, a o jego wygranej zadecydował fakt posiadania dwójki rezerwowych. Grający bez zmian Vibovit dotrzymywał kroku rywalowi do 30. minuty, potem jednak opadł z sił. W ślady Tritechu poszedł Team Stalmet i również 6:2 wygrał z Veritaksem Gumiland. 

Czytaj więcej...

Kadra zatrzymała TKKF

8 sierpnia 2014

Po spotkaniach 12. kolejki Ligi Orlika coraz bliżej końcowego triumfu są piłkarze Teamu Stalmet. Wczoraj zdobyli oni punkty bez gry, gdyż borykający się z problemami kadrowymi Vibovit nie przystąpił do meczu i nie wiadomo czy dokończy rozgrywki. Korzystny wynik dla „Stalowych” padł ponadto w spotkaniu ZZ Kadry z TKKF Mistral Intermarche. „Kadrowcy” w pierwszej połowie tego meczu umiejętnie się bronili i wyprowadzali groźne kontrataki, które wykańczał Przemysław Jędrzejczak.

Czytaj więcej...

Stalmet liderem

6 sierpnia 2014

Po spotkaniach 11. kolejki przodownictwo w Lidze Orlika objęli ponownie piłkarze Teamu Stalmet. Wczoraj po ciężkim meczu pokonali oni ZZ Kadrę, pomimo iż nie mieli ani jednego zmiennika. „Stalowi” objęli prowadzenie po pięknym golu Bartłomieja Flisa, a chwilę później prowadzili 2:0 po strzale Damiana Kraski i wydawało się, że mają mecz pod kontrolą.

Czytaj więcej...

ZZ Kadra zgłasza aspiracje - Wyniki 9. kolejki Letniej Ligi Orlika

29 lipca 2014

W poniedziałkowych spotkaniach 9. kolejki Ligi Orlika zwycięstwa odniosły TKKF Mistral Intermarche, Tritech Big-Bud, ZZ Kadra i Team Stalmet. Drużyna TKKF-u miała ułatwione zadanie, albowiem jej rywal Vibovit przystąpił do meczu w liczebnym osłabieniu. W ten sam sposób i w tych samych rozmiarach zespół IPA Knurów uległ Teamowi Stalmet. „Stalowi” utrzymali dzięki temu drugie miejsce w tabeli, a IPA straciła szanse na końcowe zwycięstwo w lidze. Pozycją lidera nadal chwalić się może Tritech Big-Bud.

Czytaj więcej...

8 Kolejka Ligowa Ligi Letniej ORLIK 2014 z dnia 23.07.2014 ODWOŁANA!!

23 lipca 2014

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, iż  8 kolejka Ligi Letniej ORLIK zaplanowana na dzień 23.07.2014 została ODWOŁANA ! z powodu złych warunków atmosferycznych.  Rozegrana zostanie ona w terminie późniejszym!!!

Czytaj więcej...

Tritech Big-Bud nową siłą? - Wyniki 7. kolejki Letniej Ligi Orlika

21 lipca 2014

Nie przestaje zaskakiwać wynikami tegoroczna edycja Ligi Orlika. Prowadząca dosyć nieoczekiwanie w tabeli drużyna Tritechu Big-Bud w szóstym spotkaniu potwierdziła swoje aspiracje i pokonała jednego z faworytów rozgrywek – Team Stalmet. Po słabym początku budzi się ekipa TKKF Mistral Intermarche i ma już niewielkie straty do czołówki. 

Czytaj więcej...

Liga niespodzianek - Wyniki 5. i 6. kolejki Letniej Ligi Orlika

11 lipca 2014

Tegoroczne rozgrywki Ligi Orlika sypią niespodziankami. Niemal w każdej kolejce dochodzi do nieoczekiwanych rozstrzygnięć, bo za takie trzeba uznać środowe przegrane Vibovitu i IPA z zespołami Tritechu i Kadry. Drużyna Wojciecha Górki po wygranej z Vibovitem zajęła pozycję lidera, dotychczas zajmowaną właśnie przez swojego rywala. Na drugim miejscu znajduje się Team Stalmet, który ma minimalnie gorszy bilans bramek. 

Czytaj więcej...

TKKF w odwrocie - Wyniki 4. kolejki Letniej Ligi Orlika

4 lipca 2014

Po trzech kolejkach Ligi Orlika niespodziewanie przedostatnie miejsce w tabeli zajmuje drużyna TKKF-u Mistral Intermarche. Po porażce z Teamem Stalmet i remisie z Vibovitem zespół Marcina Polywki uległ Tritechowi Big-Bud i wyprzedza jedynie Veritax Gumiland, mając na koncie najmniejszą w całej lidze ilość strzelonych bramek. W czwartej kolejce pewne zwycięstwa odniosły Vibovit i Team Stalmet pokonując odpowiednio Victorię Pilchowice i ZZ Kadrę. „Stalowi” pomimo wygranej nie mogą się pochwalić dobrą obroną, gdyż w tym meczu stracili aż 7 goli, a 6 z nich strzelił im lider klasyfikacji strzelców Przemysław Jędrzejczak. Już w poniedziałek dojdzie do meczu na szczycie pomiędzy liderem i wiceliderem.

Czytaj więcej...

Kolejka Ligowa Ligi Letniej ORLIK 2014 z dnia 30.06.2014 ODWOŁANA!!

30 czerwca 2014

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, iż  3 kolejka Ligi Letniej ORLIK zaplanowana na dzień 30.06.2014 została ODWOŁANA ! z powodu złych warunków atmosferycznych.  Rozegrana zostanie ona w terminie późniejszym!!!

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów