Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Zgodnie z planem - wyniki 15 kolejki MLPNH

15 lutego 2017

Nie było niespodzianek w 15. serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Knurowie. Cała trójka faworytów odniosła pewne zwycięstwa nad zespołami z miejsc 5-7 w ligowej tabeli i szykuje się do decydujących bezpośrednich spotkań, z których pierwsze (Tritech – IPA) już za tydzień.

Czytaj więcej...

Stalowi idą jak burza! - wyniki 14. kolejki z dnia 6.2.2017

7 lutego 2017

31 października ostatnią ligową porażkę poniosła drużyna Teamu Stalmet i od tego czasu goni w rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej czołowy duet Vibovit - IPA. Wczoraj „Stalowi” w najciekawszym meczu wieczoru po raz drugi w tym sezonie ograli Vibovit i zmniejszyli do dwóch punktów stratę do lidera. Nie miały historii pozostałe dwa spotkania. IPA Knurów pokonała różnicą 10 goli Paderek Team, choć to beniaminek strzelił najszybszą bramkę w tym sezonie obejmując prowadzenie 1:0. Tritech natomiast po raz siódmy z rzędu, i po raz siódmy wyraźnie, ograł TKKF. 

Czytaj więcej...

Tritech nie ułatwił zadania - wyniki 13 kolejki MLPNH

31 stycznia 2017

Prowadzący w tabeli rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej Vibovit po okazałym zwycięstwie przed dwoma tygodniami nad IPA Knurów wydawał się mieć już prostą drogę do dziesiątego w swojej historii mistrzostwa, tymczasem wczoraj w najciekawszym meczu wieczoru został zatrzymany przez ekipę Tritechu. „Stalowi” odprawili z kwitkiem Bud-Expert Team i mają już tylko 2 punkty straty do IPA, a 5 do Vibovitu. W trzecim spotkaniu wczorajszego wieczoru osłabiony TKKF Mistral Intermarche spotkał się z osłabionym Paderek Teamem.

Czytaj więcej...

„Halówka” zagrała dla WOŚP

16 stycznia 2017

Ja co roku do dzieła wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dołączyły drużyny Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej nie tylko swoim wysiłkiem na parkiecie, ale i pomagając finansowo. W ten szczególny dzień nie było zatem przegranych, ale jeśli można mówić o największym wygranym tej kolejki, to był nim Vibovit. 9-krotny mistrz Knurowa w meczu na szczycie spotkał się z dotychczasowym liderem IPA Knurów i po znakomitej grze wywalczył 3 punkty. 

Czytaj więcej...

Stalowym zabrakło 11 sekund - wyniki 11 kolejki MLPNH

10 stycznia 2017

Bliscy odniesienia zwycięstwa nad liderem rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej byli piłkarze Teamu Stalmet.  We wczorajszym meczu dwukrotnie „Stalowi” wychodzili na prowadzenie po strzałach Przemysława Zagórskiego, jednak nie zdołali "dowieźć" korzystnego wyniku do końcowej syreny. Pierwsze zwycięstwo w sezonie odniósł Bud-Expert Team pokonując TKKF 1:0. „Złotego” gola zdobył wykorzystując akcję sam na sam z bramkarzem Sebastian Brodziński. 

Czytaj więcej...

Stalmet walczył do końca - wyniki 10 kolejki MLPNH w Knurowie

20 grudnia 2016

Wczoraj drużyny Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej rozegrały ostatnią w tym roku serię spotkań, w której najciekawszym meczem był pojedynek Teamu Stalmet z Tritechem. Obrońcy tytułu, IPA Knurów, dość długo rozkręcali się w meczu z Bud-Expertem, a ich akcje w pierwszej połowie toczyły się w wolnym tempie. Zajmujący drugie miejsce Vibovit miał spore problemy z TKKF-em przegrywając po kwadransie 0:2.

Czytaj więcej...

IPA znowu liderem - wyniki 9 kolejki MLPNH

13 grudnia 2016

W dziewiątej kolejce spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej najciekawszym meczem był pojedynek Tritechu z IPA Knurów. Ci pierwsi nie wykazywali oznak zmęczenia po dwudniowym turnieju Wisła Cup i ponownie postawili faworytom poprzeczkę bardzo wysoko, ale po meczu stojącym na bardzo dobrym poziomie obrońcy tytułu zrewanżowali się zespołowi Górków za wcześniejszą porażkę i po dwóch miesiącach powrócili na pozycję lidera rozgrywek. Łatwo trzy punkty zainkasował Team Stalmet pokonując TKKF Mistral Intermarche. Występujący niegdyś w jednej drużynie Michał oraz Tomasz i Jakub Nowosielscy  zagrali tym razem przeciwko sobie, a w meczu drużyn zajmujących miejsca 6. i 7. w ligowej tabeli Paderek Team pokonał Bud-Expert Team.

Czytaj więcej...

Równy krok liderów - wyniki 8 kolejki MLPNH

29 listopada 2016

Prowadzące w tabeli rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej Vibovit i IPA w 8. serii gier odniosły zgodne wygrane w identycznych rozmiarach. Vibovit, którego rywalem był ostatni w tabeli Bud-Expert Team, długo nie potrafił udowodnić swojej wyższości, mało tego, mógł nawet przegrywać do przerwy, gdyby tylko piłkarze BET mieli lepiej nastawione celowniki. Ostatecznie lider wygrał, ale zaprezentował się przeciętnie. IPA Knurów również nie potrafiła zdominować swojego przeciwnika, ale na szczęście dla mistrza ciężar gry wziął na siebie Łukasz Spórna

Czytaj więcej...

Stalmet wkracza do akcji! - wyniki 7 kolejki MLPNH

22 listopada 2016

Najciekawszym meczem wczorajszej 7. kolejki rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej był pojedynek Vibovitu z Teamem Stalmet. Z kolei obrońcy tytułu mistrzowskiego IPA Knurów wykorzystali porażkę lidera i po ograniu Paderka zrównali się z Vibovitem punktami. W meczu zespołów aspirujących do podium Tritech pewnie ograł TKKF Mistral Intermarche. 

Czytaj więcej...

Mnochy nadchodzi - wyniki 6 kolejki MLPNH

15 listopada 2016

Wczorajszy pojedynek Vibovitu z Tritechem był też pojedynkiem najlepszego strzelca ligi ostatnich dwóch lat z najlepszym bramkarzem ligi ostatnich dwóch sezonów. Na podium wdrapał zespół TKKF Mistral Intermarche, który wczoraj w meczu najmłodszych zespołów ligi wygrał z Paderek Team. Ani wyższa pozycja w tabeli, ani też dłuższa ławka rezerwowych nie wystarczyły Teamowi Stalmet do odniesienia wygranej nad Bud-Expert Teamem. 

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2017 MOSiR Knurów