Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Mistrza już znamy - wyniki 17 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

13 marca 2018

Na miesiąc przed końcem rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu poznaliśmy tegorocznego zwycięzcę, którym została drużyna Gesanetu. Zespół ten zdecydowanie odstaje od reszty drużyn, prezentując dobrą i równą formę. Z dotychczasowych 15 spotkań wygrał 14 i tylko raz podzielił się punktami z Apteką Św. Barbary. Wczoraj wspomniana Apteka przez kwadrans miała jeszcze nadzieję na odłożenie koronacji Gesanetu, ale pod koniec pierwszej połowy lider wrzucił przysłowiowy piąty bieg i wyszedł na prowadzenie, które po przerwie systematycznie powiększał.

Czytaj więcej...

Apetyt na gole - wyniki 14 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

20 lutego 2018

W 14. kolejce spotkań Knurowskiej Ligi Futsalu piłkarze popisali się niespotykaną skutecznością. W meczu Vibovitu z Przychodnią Prognostic padły aż 34 gole, co jest wyrównaniem rekordowego wyniku z 2003 roku, kiedy to Dream Team pokonał Oltrans w rozmiarach 24:10. Na postawę Przychodni  Prognostic z pewnością wpływ miało zmęczenie, gdyż przed meczem z Vibovitem zespół ten rozegrał zaległe spotkanie z TKKF Mistral Intermarche.

Czytaj więcej...

Gesanet już odlicza

13 lutego 2018

W 13. serii spotkań Knurowskiej Ligi Futsalu liderujący Gesanet spotkał się z outsiderem rozgrywek Kornas Teamem i zgodnie z oczekiwaniami wygrał w przekonujących rozmiarach. Do lidera można mieć jedynie zastrzeżenia w kwestii ilości straconych goli, ale Gesanet nastawiony był bardziej na poprawę statystyk strzeleckich i cel swój osiągnął. Po jedenastym zwycięstwie w dwunastu meczach Gesanet może już powoli zastanawiać się nie nad tym, czy zdobędzie mistrzowski tytuł, ale nad tym, w której kolejce się to stanie.  Mając obecnie 12 punków przewagi nad kolejną drużyną zespół Dariusza Flisa może sobie pozwolić na trzy, a w dobrym układzie nawet na cztery porażki, a i tak utrzyma prowadzenie.

Czytaj więcej...

Gesanet na ostatniej prostej - wyniki 12 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

23 stycznia 2018

Kolejne zwycięstwo w rozgrywkach Knurowskiej Ligi Futsalu odniósł zespół Gesanetu. We wczorajszy wieczór drużyna Dariusza Flisa spotkała się z TKKF Mistral Intermarche i pomimo sporych braków kadrowych wygrała 5:2 kontrolując prawie całe spotkanie. Jedyny wątpliwy dla lidera moment meczu nastąpił ok. 30 minuty, kiedy to TKKF zdobył w przeciągu dwóch minut dwa gole i doprowadził do stanu 3:2. W końcówce Gesanet odpowiedział tym samym i nadal jest jedynym zespołem w lidze bez porażki, TKKF z kolei po trzech z rzędu przegranych spadł na 4. miejsce w tabeli.

Czytaj więcej...

Vibovit wkracza do gry - wyniki 11 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

16 stycznia 2018

Najciekawszym pojedynkiem 11. serii spotkań Knurowskiej Ligi Futsalu był mecz Vibovitu z TKKF Mistral Intermarche. Młodzi zawodnicy Marcina Polywki dobrze rozpoczęli to spotkanie, uważnie się bronili i wyprowadzali skuteczne kontrataki, dzięki czemu do przerwy prowadzili już 3:0. Jak się jednak okazało, było to za mało na obrońców tytułu. Po zmianie stron Vibovit już z Arielem Mnochym w składzie podkręcił tempo i po koniec meczu wyszedł na prowadzenie, którego nie dał już sobie odebrać. 

Czytaj więcej...

Grali dla WOŚP - wyniki 10 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

15 stycznia 2018

Jak co roku do dzieła Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyłączyli się piłkarze Knurowskiej Ligi Futsalu, którzy oprócz walki o ligowe punkty uczestniczyli w ogólnokrajowej zbiórce pieniężnej. Darczyńcy okazali serce noworodkom, ale wobec przeciwników nie  byli już tacy życzliwi. Szczególnie dotyczy się to Vibovitu, który nie miał żadnej litości dla outsidera rozgrywek Kornas Teamu i odprawił go z bagażem aż 18 goli, z czego 11 było autorstwa Marcina Rozumka najskuteczniejszego obecnie strzelca ligi. Najciekawszym meczem niedzielnej serii był pojedynek Apteki Św. Barbary Tritech z Gesanetem. 

Czytaj więcej...

Niedzielna kolejka Knurowskiej Ligi Futsalu zagra dla WOŚP!

12 stycznia 2018

W najbliższą niedzielę piłkarze KLF przyłączą się do dzieła Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i rozegrają kolejne trzy mecze, po czym wrócą na parkiet dzień później, w poniedziałkowy wieczór. Wszystkich zapraszamy do kibicowania oraz wsparacia WOŚP. Program spotkań przedstawia się następująco: 10. kolejka (14 stycznia, niedziela): Kornas Team – Vibovit (14.00), Apteka Św. Barbary Tritech – GESAnet (14.45), Bud-Expert Team – Przychodnia Prognostic (15.30).

Czytaj więcej...

Nie ma mocnych na Gesanet - wyniki 9 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

9 stycznia 2018

Wczoraj rozegrana została pierwsza w tym roku kolejka spotkań Knurowskiej Ligi Futsalu. W najlepszych humorach parkiet szczygłowickiej hali opuszczał lider rozgrywek, zespół Gesanetu, który w najciekawszym spotkaniu wygrał z Vibovitem 5:2. Była to już ósma z rzędu wygrana zespołu Dariusza Flisa, w tym druga nad obrońcą tytułu. Tym samym wiadomo już, że Vibovit będzie miał w tym sezonie gorszy bilans bezpośrednich spotkań z Gesanetem i aby wyprzedzić go w tabeli, musi odrobić aż 16 punktów straty. 

Czytaj więcej...

Lider nie do zatrzymania

19 grudnia 2017

W 8. kolejce rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu kolejne zwycięstwo odniosła drużyna Gesanetu i bez straty punktów zakończyła tegoroczne rozgrywki. Wczoraj w meczu z Bud-Expert Teamem lider poczuł się na tyle mocny, że nie skorzystał z możliwości gry w przewadze liczebnej i naprzeciw czterech graczy rywala również wystawił czterech zawodników. Po 30 minutach gry można było mieć wątpliwości, czy taki manewr się opłacił, bo BET prowadził 4:3, jednak w końcówce opadł z sił i lider dopisał do swojego dorobku kolejne trzy punkty.

Czytaj więcej...

Wszystko zgodnie z planem - wyniki 7 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

12 grudnia 2017

We wczorajszych spotkaniach Knurowskiej Ligi Futsalu zgodnie wygrywały drużyny wyżej klasyfikowane w tabeli. Baczni obserwatorzy rozgrywek szanse na wyrównane spotkanie upatrywali w zestawie Bud-Expert Team – TKKF Mistral Intermarche, ale jak się okazało, tylko na początku meczu BET mocno postraszył drużynę Marcina Polywki ostrzeliwując słupki bramki Sebastiana Pawlika. Później ekipa 19-latków kontrolowała mecz powiększając systematycznie przewagę i dzięki wywalczonym trzem punktom zmniejszyła stratę do pauzującego lidera.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów