Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Tritech pokonany

7 stycznia 2020

Pierwsza w tym roku seria spotkań Knurowskiej Ligi Futsalu dostarczyła wielu emocji, gdyż w trzech z czterech rozegranych meczów walka o wygraną toczyła się do końcowej syreny. 

Czytaj więcej...

Grali w Nowy Rok

2 stycznia 2020

Piłkarze występujący w Knurowskiej Lidze Futsalu rozpoczęli na sportowo rok 2020 i w środowe popołudnie zjawili się w Hali Sportowej MOSiR przy Alei Lipowej by rozegrać Noworoczny Turniej Futsalu.

Czytaj więcej...

Tritech ucieka rywalom

24 grudnia 2019

Wczoraj wieczorem w szczygłowickiej hali MOSiR rozegrano ostatnie w tym roku mecze Knurowskiej Ligi Futsalu. Już w pierwszym meczu spotkali się lider rozgrywek Tritech i aktualny mistrz Vibovit/IPA. 

Czytaj więcej...

Zapowiedź 5. kolejki KLF

20 grudnia 2019

W przeddzień Wigilii piłkarze Knurowskiej Ligi Futsalu rozegrają ostatnie mecze w tym roku. W piątej serii spotkań szlagierowo zapowiada się pojedynek lidera Tritechu z aktualnym mistrzem Vibovitem/IPA.

 

Czytaj więcej...

Pojedynek mistrzów dla Vibovitu/IPA

17 grudnia 2019

Wczoraj wieczorem rozegrano mecze 4. kolejki rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu. W najciekawszym meczu spotkały się dwa mistrzowskie zespoły: aktualny, czyli Vibovit/IPA i poprzedni - Gesanet.

Czytaj więcej...

Zapowiedź 4. kolejki KLF

13 grudnia 2019

W poniedziałek 16 grudnia zespoły uczestniczące w rozgrywkach Knurowskiej Ligi Futsalu rozegrają czwartą serię spotkań. Rozpocznie ją mecz Titechu z Best Teamem.

Czytaj więcej...

Tritech samodzielnym liderem

10 grudnia 2019

Trzecia seria spotkań Knurowskiej Ligi Futsalu rozpoczęła się od pewnej wygranej zajmującego pozycję lidera Tritechu nad Rawimeksem. Początek meczu był wyrównany, a Rawimex niespodziewanie dotrzymywał kroku Tritechowi, jednak tuż przez przerwą stracił dwa gole, a po zmianie stron liderzy dominowali już na parkiecie powiększając prowadzenie. 

Czytaj więcej...

Zapowiedź 3. kolejki KLF

6 grudnia 2019

W poniedziałek 9 grudnia w hali MOSiR przy ul. Górniczej rozegraną zostaną kolejne mecze Knurowskiej Ligi Futsalu. W trzeciej serii spotkań najciekawiej zapowiada się pojedynek pomiędzy TKKF Mistral Intermarche a Gesanetem. 

Czytaj więcej...

Wicemistrz pokonał mistrza

26 listopada 2019

Już w drugiej kolejce nowego sezonu Knurowskiej Ligi Futsalu doszło do meczu na szczycie pomiędzy obrońcą tytułu zespołem Vibovitu/IPA a TKKF Mistral Intermarche. W pierwszej połowie Vibovit/IPA dwukrotnie wychodził na prowadzenie, ale TKKF szybko doprowadzał do wyrównania i w końcówce tej części gry pomimo naporu rywala utrzymał do przerwy remis. 

Czytaj więcej...

Tritech pierwszym liderem

19 listopada 2019

W poniedziałkowy wieczór po raz 30. w historii swoje rozgrywki zainaugurowała Knurowska Liga Futsalu. W obecnej edycji, podobnie jak przed rokiem bierze udział 8 zespołów, które rywalizować będą w dwurundowym systemie mecz i rewanż. 

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów